Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

5x03 - Written in the Stars » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2004-2005

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 lis 2006, o 13:01

5x03 - Written in the Stars

Po spędzeniu romantycznej nocy u Luke'a, Lorelai budzi się rano i ubrana jedynie we flanelową koszulę Luke'a schodzi na dół po kawę, gdzie odkrywa, że bar pełen jest gości.
Jednak kiedy przekonuje się, że ani Babette, ani Miss Patty, ani nikt inny w mieście o tym nie plotkuje czuje się nieco zdezorientowana... do czasu, kiedy ona i Luke stają się głównym tematem podczas spotkania mieszkańców.
Podczas piątkowej kolacji, rodzielonej na dwie części przez seperację Richarda i Emily, Lorelai najpierw udają się na drinka do Richarda, a nastepnie na kolację do Emily, która jest oburzona, kiedy dochodzi do wniosku, że Richard wyczerpał wszystkie interesujące tematy rozmów.
Rory powraca po wakacjach na Yale, rozpoczyna rok niemiłym incydentem, w którym jakiś bogaty student - Logan, zachowuje się grubiańsko i wyniośle w stosunku do jej przyjaciela Marty'ego.
Paris nie może się otrząsnąć ze śmierci profesrowa Ashera Fleminga, z którym miała romans.

Data emisji: 5 października 2004
Data emisji w polsce: 5 listopada 2005
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Klatus, łącznie edytowano 1 raz
See you in another life, brother...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2006, o 15:23


Uh, pojawia się pierwszy raz Logan *_*
I dialog z Rory :P
Logan: Don't put your number. Don't put your number!
Finn: I'm not putting my number, I'm putting your number.
Rory: That's my room.
Logan: [looking Rory over] Okay, put my number.
Logan: Master and Commander.
Rory: The movie?
Logan: No, that's what I want you to call me from now on.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 cze 2007, o 18:42


Kurcze dlaczego tak ucięli koncówkę, ja chcę się dowiedzieć, co się wydarzyło między Rory i Deanem ! Były takie śliczne spojrzenia, no i ją wpuścił...
Rewelacyjne spotkanie w sprawie związku Luke'a i Lorelai, co prawda, gdy oglądałam to za pierwszym razem bardziej mnie to śmieszyło, ale teraz też było fajne ;)
No i Logan, mimo, że wiedziałam, że pojawi się w tym odcinku, to i tak aż mnie coś skręciło w środku :?
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 cze 2007, o 01:16


no i w tym odicnku pojawia się poraz pierwszy Finn, moja ulubiona postać w tym sezonie.
a scena rozmowa na temat związku Luke'a i Lorelai świetna, widać Taylor nie może znaleźć innych problemów w miasteczku :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 cze 2007, o 08:28


No i Logan, mimo, że wiedziałam, że pojawi się w tym odcinku, to i tak aż mnie coś skręciło w środku :?

Jak możesz, ranisz me uczucia :P Moment, kiedy pojawia sie Logan jest jednym z najlepszych w całym GG.
Arrow napisał(a):Finn, moja ulubiona postać w tym sezonie.

W czymś sie zgadzamy, Arrow :) Też uwielbiam Finn'a, ale też Colina. Zawsze żałowałam, że tak mało pokazują tę dwójkę ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 cze 2007, o 16:37


aja napisał(a):Też uwielbiam Finn'a, ale też Colina. Zawsze żałowałam, że tak mało pokazują tę dwójkę ;)


Jak ktoś pisze Colin to ja automatycznie dodaje do niego Finn'a i na odwrót :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 cze 2007, o 16:40


no ja akurat Colina za bardzo nie lubię
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

 


  • Podobne tematy do 5x03 - Written in the Stars
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.