Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

5x03 - Laying Pipe » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 wrz 2012, o 00:39

5x03 - Laying Pipe

Spoiler:

25.09.2012
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 wrz 2012, o 18:33

Odp: 5x03 - Laying Pipe


O ja pierdziele ale się porobiło.
Tak jak się wszyscy spodziewali - więzienie przyniosło bardzo wiele zmian. Pope zażyczył sobie połowy kasy z handlu chłopaków. I martwego Sona. I kiedy Jax już był gotów poświęcić się dla klubu, Opie poświęcił się dla niego. Na prawdę miałam nadzieję, ze jeszcze go zobaczymy przy stole. Teraz się tylko zastanawiam, że wyjątkowo blisko siebie były odwiedziny Claya i zamordowanie Opiego, ale pewnie się dopatruję czegoś czego nie ma. Poza tym Jax wyciągając Tiga z więzienia zarobił jego bezwzględne poparcie w każdej kwestii, coś czuję, że może mu się to przydać.
Gemma i Tara - wojna trwa w najlepsze. Nie spodziewałam się tak wstrętnego ruchu jak wciągnięcie w to wszystko Wendy. Niefajnie, ale wiadomo było, że prędzej czy później ona wróci. Uwielbiam to jak twardo Tara stała przed Wendy i tak samo przed Gemmą, zachęcając obie by pokazały co potrafią, ale wcale się ich nie bojąc. No i to jak groziła Gemmie, że ona sama jej nie zabije, ale jej mąż, Jax, może... Kocham :D
Wiedziałam, że ta cała sprawa z Nero była za czysta, za ładnie to wszystko wyglądało. No przyszła policja, wrobiła wjazd na biuro i ciekawa jestem co z tego będzie.
PS. Happy bawiący się z dzieciakiem prawie że mnie z krzesła zwalił. NIGDY nie spodziewałam się, że zobaczę coś takiego xD
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 wrz 2012, o 23:17

Odp: 5x03 - Laying Pipe


Opie... niestety. Jak oni mogli?! Ładują do więzienia najciekawsza postacie, a potem przez cały odcinek widz kibicuje żeby Jax wymyślił jakiś sposób żeby ocalić wszystkich. Jeszcze ze stratą Tiga bym się pogodził, ale wybierać między Chibsem i Opiem? Tragedia. Sama scena śmierci ładna, szczególnie to ostatnie ujęcie. Strasznie mi go szkoda. Mam tylko nadzieje, że zemsta będzie krwawa, a Pope będzie cierpiał.

Ciekawy przerywnik z Tarą. Gemma jak zwykle knuje swoje intrygi, wciąga w to Wendy, a Tara wygrywa. Piękne było jak groziła Gemmie, że to Jax może ją zabić. Ciekawe jak się dalej rozwiną ich stosunki.

Clay w burdelu xD piękna scena jak wpada Gemma, biję tą dziwkę, a Clay siedzi i się z tego cieszy :) Dobry też był motyw z Juicem jak go burdelmama wzięła do siebie :) Końcówka dość zaskakująca - wjazd glin. Kto jest za to odpowiedzialny na razie nie wiadomo. Nomadzi rabujący miasteczko? Może konkurencja Nero albo 9'wiątki? Musimy pcozekać by się dowiedzieć.

PS. Happy bawiący się z dzieciakiem prawie że mnie z krzesła zwalił. NIGDY nie spodziewałam się, że zobaczę coś takiego xD


Miałem dokładnie to samo! To było takie cudowne ;)
<<

Coffee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 19

Lokalizacja: Kraków

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

gadu:
8407527

Postdodano 27 wrz 2012, o 01:44

Re: Odp: 5x03 - Laying Pipe


Chyba przestane oglądać SOA
Raven napisał(a):O ja pierdziele ale się porobiło.

Pop********o, a nie porobiło...

Raven napisał(a):Tak jak się wszyscy spodziewali - więzienie przyniosło bardzo wiele zmian.

Wszystko, ale to dosłownie wszystko na gorsze...

Raven napisał(a):Pope zażyczył sobie połowy kasy z handlu chłopaków. I martwego Sona

Polowanie na Tig-a, skończone ubiciem Opiego? WTF?!

Raven napisał(a):I kiedy Jax już był gotów poświęcić się dla klubu, Opie poświęcił się dla niego.

Właśnie znienawidziłem Tig-a... Jaxa z resztą też.

Raven napisał(a):Na prawdę miałam nadzieję, ze jeszcze go zobaczymy przy stole

Ba! I to jako ViPi. A tu wał... Ostatnia fajna postać została zabita.

Raven napisał(a):Poza tym Jax wyciągając Tiga z więzienia zarobił jego bezwzględne poparcie w każdej kwestii, coś czuję, że może mu się to przydać.

Tiga powinno sumienie (i Pope) zeżreć wraz z butami. BTW: CLAy-owi się upieką jego kłamstwa... Gorzej już chyba być nie mogło.

Raven napisał(a):Gemma i Tara - wojna trwa w najlepsze.

Kolejna postać dodana do czarnej listy.

Raven napisał(a):Nie spodziewałam się tak wstrętnego ruchu jak wciągnięcie w to wszystko Wendy. Niefajnie, ale wiadomo było, że prędzej czy później ona wróci

1000% Gemmy w Tarze... Aż do porzygu.

Raven napisał(a):Uwielbiam to jak twardo Tara stała przed Wendy i tak samo przed Gemmą, zachęcając obie by pokazały co potrafią, ale wcale się ich nie bojąc. No i to jak groziła Gemmie, że ona sama jej nie zabije, ale jej mąż, Jax, może...

Nudy! Gdzieś już to jest przerabiane: Clay?

Raven napisał(a):Wiedziałam, że ta cała sprawa z Nero była za czysta, za ładnie to wszystko wyglądało. No przyszła policja, wrobiła wjazd na biuro i ciekawa jestem co z tego będzie.

Podejrzewam, że to będzie miało związek z SOA i będą nici z interesu...

Czesiek_PL napisał(a):Clay w burdelu xD piękna scena jak wpada Gemma, biję tą dziwkę, a Clay siedzi i się z tego cieszy :)

YYYY? Czyżby Gemmie nagle zaczęło na Clay-u z powrotem zależeć?

Raven napisał(a):PS. Happy bawiący się z dzieciakiem prawie że mnie z krzesła zwalił. NIGDY nie spodziewałam się, że zobaczę coś takiego xD

Jedyny, naprawdę mocny i pozytywny punkt tego odcinka.

PS: Nie wiem co piszący scenariusz biorą, ale biorą tego za dużo. Kto zmienia pod presją jednego i to marnego zdarzenia z pojętnej, inteligentnej osoby, w mściwą, bawiącą się jak dziecko w piaskownicy idiotkę (Tara), a przy okazji uśmierca nie tą postać co trzeba (Opie zamiast Tig-a)?!
Riding through this world all alone
God takes your soul, you're on your own
The crow flies straight, a perfect line
On the Devil's Bed until you die
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 27 wrz 2012, o 18:45

Odp: 5x03 - Laying Pipe


Odcinek wywoływał ogromne emocje, jak widać po przykładzie użytkownika Coffee. :)

Chłopaki dostali jednak ochronę w areszcie, ale nie obyło się bez problemów. :/
Spotkanie Pope z Jaxem w biurze dało ostro do myślenia. Cały czas się zastanawiałem, czy Jax wymyśli jakiś nowy plan dzięki któremu wszyscy przeżyją, czy któryś z nich się poświęci dla klubu. Szczerze mówiąc, najbardziej stawiałem na Opiego, zwłaszcza po scenie wyjawienia mu całej prawdy przez Jaxa.
Opie wyglądał na człowieka zmęczonego wszystkim, oddał dzieci pod opiekę swojej byłej żony, stracił Donnę, stracił ojca. Mogłem się spodziewać, że ostatnią rzeczą jaką zrobi będzie...jebnięcie strażnika głową i walka na arenie za swój klub. Scena jego "egzekucji" wyszła niesamowicie, krzyk i uderzanie w szybę Chibsa, odwrócony Tig i smutny Jax oraz wyciszająca się atmosfera. Rewelacyjny moment serialu.
Już się nie mogę doczekać aż zmotywowany Jax wjedzie do domu tego strażnika i zabije go z zimną krwią w imię Opiego. A później zacznie swoją krwawą zemstę wycelowaną w Pope'a. :P
Tig pozostał jak na razie żywy i na wolności, ale tylko dlatego że jest potrzebny Jaxowi. Domyślam się w jakim najbliższym głosowaniu może się przydać poparcie Tiga naszemu prezydentowi...Clay może się powoli pożegnać z klubem. :P

Co do innych wątków, bardzo podobała mi się potyczka Tary i Gemmy oraz wkręcona w to wszystko postać Wendy. :) Tara pokazała na co ją stać i jako żona prezydenta SoA prezentuje się świetnie. :)

Clay próbował wzbudzić zazdrość u Gemmy...no i cóż, udało mu się. Siedział sobie na łóżku, cały zadowolony, gdy jego żona rzucała po pokoju byłą gwiazdką Disney Channel. :P :P

Jestem niezmiernie ciekawy, o co chodzi w tym wtargnięciu policji do "posiadłości" Nero. :)

Happy z dzieckiem - cute! :hearth
Juice z "burdelmamą". :D :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 wrz 2012, o 20:22

Odp: 5x03 - Laying Pipe


Ope, Ope, Ope... Jak ja tę postać lubiłem. Przeczytałem spoiler przed premierą odcinka, że ktoś z głównych postaci zginie i niestety obawiałem się, że może to być Opie. Szkoda go bardzo. Być może nie było pomysłu co zrobić dalej z postacią. Clay musiał zostać, a jakoś ciężko sobie wyobrazić Claya i Opiego przy jednym stole. W tej sytuacji również szkoda Tiga. Lubię gościa strasznie, a będzie miał wyrzuty sumienia i w dodatku ten wzrok Jaxa, gdy na niego patrzy. Ale czy mogę powiedzieć, że uwierzyłem Jaxowi, gdy mówił Pope'owi, że Tig potrzebny jest mu tylko od razu po wyjściu, a potem jego los go nie interesuje? Czy naprawdę jest w stanie oddać kolejnego brata? Oczywiście może być wściekły na TIga, bo jest niejako sprawcą tego wszystkiego i przez niego zginął Ope, najlepszy przyjaciel Jaxa. Mimo wszystko uważam, że nie będzie taki obojętny wobec losu Tiga. Jakby jeszcze Trager zginął to kto by w tym klubie pozostał? Bobbie, Happy, Jax, Chibs i Juice? Clay na wykończeniu, a grubaska nawet nie liczę. Dla mnie nie jest członkiem tego klubu. Nawet nie pamiętam jego imienia.

Jax w kilku scenach w tym odcinku mi się strasznie podobał. Uwielbiam, jak budzi się w nim największy kozak świata. Grożenie strażnikowi - mega! Nie mogę się doczekać, jak wparuje mu na chatę i z zimną krwią wpakuje mu kulkę między oczy. No i jeszcze pozostaje zemsta na Popie. Can't wait!

Walka między Tarą i Gemmą powoli zaczyna mnie nudzić. Naprawdę, ileż można?

- atak furii u Gemmy i pobicie prostytutki
- Juicie boy kończący szkołę
- Happy z dzieckiem
Wszystko to genialne. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 28 wrz 2012, o 13:00

Odp: 5x03 - Laying Pipe


Wiadomo, czy jest za tym jakiś większy sens, czy po prostu aktor zrezygnował?
Ja nie ogarniam śmierci Opie'go :(
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 wrz 2012, o 19:45

Odp: 5x03 - Laying Pipe


Sutter mówił, że już dawno chciał się go pozbyć z serialu. Przypominam, ze w S01 Opie nie należał do głównej obsady, a miał status postaci gościnnej. Aktor nie miał nic do gadania taki był pewnie zamysł twórcy - zabili mu żonę, ojca i jego samego przez klub.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 29 wrz 2012, o 00:25

Re: Odp: 5x03 - Laying Pipe


Czesiek_PL napisał(a):Sutter mówił, że już dawno chciał się go pozbyć z serialu. Przypominam, ze w S01 Opie nie należał do głównej obsady, a miał status postaci gościnnej. Aktor nie miał nic do gadania taki był pewnie zamysł twórcy - zabili mu żonę, ojca i jego samego przez klub.


Dla mnie to była postać kultowa. Numer dwa jak dla mnie całego serialu. Sama scena śmierci - epicka. Uratował Jax'a. Uratowało SAMCRO. R.I.P. my brother. Jedno jest pewne. Czarni będą mieli przejabne, a Pope'a ukrzyżują.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 9 paź 2012, o 11:30

Odp: 5x03 - Laying Pipe


Zajebisty odcinek! Sonsi w tym sezonie wymiatają. O śmierci Opiego niestety wiedziałem wcześniej (ehh te spojlery) więc specjalnego zaskoczenia nie mogło być. Sama scena jego śmierci wywarła na mnie spore wrażenie. Wyszedł niczym gladiator na arenę walczyć za swoich braci. Nie udało się ale SAMCRO nigdy mu tego nie zapomni. Ciekawi mnie tylko Clay, który wpłynął na niego żeby oddał się policji. Jak Jax się dowie (o ile się dowie) to będzie jatka.

Wyczekuję wyrównania rachunków między Jaxem i strażnikiem oraz między Tigiem i Popem!
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 9 paź 2012, o 19:07

Odp: 5x03 - Laying Pipe


Na Facebooku jest nawet specjalna grupa o nazwie OPIE FANATICS.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 5x03 - Laying Pipe
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.