Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

5x01 - After the Storm (24.09.2012) » Zakończone Seriale » Castle • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

salmaatache

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 36

Lokalizacja: Kraków

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 25 wrz 2012, o 19:38

5x01 - After the Storm (24.09.2012)

Spoiler:

____________________________________________________________________________________________________

I ruszył nam piąty sezon, który był przeze mnie mocno oczekiwany. Szczególnie po wydarzeniach z finału 4. sezonu.

Już pierwsza scena mnie rozłożyła na łopatki. Scena poranka fajnie zagra i oczywiście zakończona humorystycznie. Dostaliśmy przedsmak tego jak będzie wyglądało ukrywanie się Castle i Beckett z ich związkiem. Może z tego wyniknąć naprawdę kilka fajnych scen. Stana Katic :hearth

Do dalszej części odcinka trochę bym się doczepił. Wydaje mi się, że wszystko nieco na wariackich papierach a fabułę tego epa można było spokojnie rozłożyć na kolejne dwa, może trzy odcinki. Za szybko udało im się połączyć wszystko z osobą senatora. Chociaż może z drugiej strony plan scenarzystów jest bardziej złożony i mają pomysł jak poprowadzić ten wątek systematycznie. Podoba mi się, że Beckett przejęła inicjatywę. Wydaje się być silniejsza niż kiedykolwiek i nigdy nie była tak zdeterminowana, żeby dopaść faceta odpowiedzialnego za śmierć matki i Montgomeryego.

Miałem też nadzieję, że Beckett troszkę dłużej pozostanie poza komisariatem, ale podejrzewam że już w następnym odcinku tam wróci.

Chwyt za klejnoty w ostatniej scenie - priceless. Mógłbym się zamienić z Rickiem ;)

-5/6
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 wrz 2012, o 01:30

Odp: 5x01 - After the Storm (24.09.2012)


Cudowny początek. Pierwsza scena i Kate chowające się w szafie niezapomniana. I to gadanie Marthy + kac Alexis :) Potem za to rewanż i Kate mówiąca Rickowi żeby teraz on się schował :D w ogóle bardzo fajne sceny między nimi, ale to już wizytówka tego serialu. Ogromnie jestem ciekaw jak sobie scenarzyści poradzą z tym związkiem i kiedy wyjdzie on na jaw.

Sama sprawa trochę śmieszna bo takie sa poważne odcinki Castle - zbyt naciągane, ale i tak się je dobrze ogląda. Ja tam się ciesze że tak szybko to rozwiązano i jetem ogromnie ciekaw jak jeszcze pan senator namiesza. Nie liczyłbym też że będą do niej częste nawiązania, pewne następne dopiero w połowie sezonu, ale w tym serialu to mi absolutnie nie przeszkadza. By tylko było zabawnie.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 27 wrz 2012, o 17:09

Odp: 5x01 - After the Storm (24.09.2012)


Przez przypadek podczas pisania usunąłem cały swój komentarz na temat tego odcinka. :/
Nie chcę mi się drugi raz wymyślać, dlatego krótko napiszę...

Świetny powrót! :)
Przezabawne sceny pary Beckett & Castle, chowanie się w szafie, scena końcowa w windzie. :P
Główny wątek trochę za szybko poprowadzony, ale dzięki temu obyło się bez większych przestojów.
Senator Bracken zapowiada się na interesującego bohatera. Pewnie jeszcze napsuje krwi naszym ulubieńcom. :) A umowa zawarta między nim a Beckett w tym odcinku może okazać się tylko chwilowa.
Nadal lekko skłócony duet Ryana i Esposito, ale pewnie niedługo sobie wyjaśnią parę spraw. :)
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 29 wrz 2012, o 13:09

Odp: 5x01 - After the Storm (24.09.2012)


Było dobrze. Nie bardzo dobrze, ale odcinek oglądało się miło. :)
Sam początek z Kate chowającą się w szafie był bardzo fajny. Ogólnie ten ich "związek" jest całkiem interesujący, oby to się nie popsuło w następnych odcinkach.
Wątek rozwiązany, Kate ma haka na senatora. Ciekawe tylko na jak długo, bo nie chce mi się wierzyć, że Bracken nie będzie próbował jej zabić. Tylko jakoś tak za szybko to się rozwiązało, tutaj scenarzyści się nie popisali.
No cóż, zobaczymy jak to dalej będzie.
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 3 paź 2012, o 13:34

Odp: 5x01 - After the Storm (24.09.2012)


Dobry powrót serialu z nowym sezonem. Ciekawe jak się rozwinie romans głównych bohaterów.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 6 sie 2013, o 14:43

Odp: 5x01 - After the Storm (24.09.2012)


No i mamy piękny początek serii.
Kolejna zagadka rozwiązana - senator stoi za zabójstwem matki Kate. I teraz układ ze Smithem został przeniesiony na nią, bo ma informacje, które mogą go zniszczyć.
Kate wraca też do pracy. Do zawieszeniu. Przypuszczam, że dość przyjemnym zawieszeniu ;)
Genialne scena jak Beckett i Castle próbowali ukryć swój związek przed innymi. I biedna skacowana Alexis xD
Mam nadzieję, że Ryan i Javier się szybko pogodzą bo kocham tą parę i niefajnie się patrzy na nich skłóconych...

 


  • Podobne tematy do 5x01 - After the Storm (24.09.2012)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.