Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x14 - Blood on the Scales » Battlestar Galactica » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 lut 2009, o 16:30

4x14 - Blood on the Scales

Spoiler:


Premiera - 6 lutego 2009
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 7 lut 2009, o 20:22

Re: 4x14 - Blood on the Scales


Trochę mi się nie podobało, że Adama tak łatwo przejął spowrotem Galactice, no ale cóż zawsze można się czegoś przyczepić :P Gaeta nawet wiedział, że to już koniec trochę wcześniej, trochę go szkoda. Yhh jak Laura było cicho to nawet zapomniałem, że jej nie lubię :P Teraz to wróciło, nie znoszę jej :D
Kolejny kryzys zażegnany to ciekawe co jeszcze czeka ludzi w następnych odcinkach.
Podobała mi się scena gdy zabili ludzi z quorum czy jak to się zwie, ogólnie mam nadzieję, że nie będzie zbyt ładnie do końca serialu
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 lut 2009, o 00:51

Re: 4x14 - Blood on the Scales


ja się akurat ciesze, że Adama tak szybko odzyskał Galactice, do końca jest już tylko kilka odcinków więc sprawy muszą pędzić żeby dokończyć wszystkie wątki. Gaety mi się żal zrobiło, do końca wierzył że to co robi jest dobre, a ta końcowa rozmowa z Gaiusem świetna. Ciesze się że Zereka już nie ma, teraz koniec z wewnętrznymi konfliktami i czas doprowadzić kilka wątków do końca np. Opery. Mnie też ciekawi co Taylor zobaczył na ścianie w maszynowni. Czyżby reaktor się zniszczył? Sam postrzelony, mam nadzieje że przeżyję, lubię go, ale jak zginie przynajmniej nie będzie trójkąta Lee-Kara-Sam :D A zamach stanu w wykonaniu Zereka był świetny, rada go olała to kazał wszystkich zabić. To teraz Lee zostanie pewnie vice. Podobało mi się jak Gaius mówił o swoim fanklubie :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 8 lut 2009, o 01:11

Re: 4x14 - Blood on the Scales


o tak
rozmowa Gaiusa z szóstką o fankulbie była dobra :D
no właśnie z tym co widział Tyrol to też mnie zastanawia.
Mi nie chodzi, że źle, że Adama szybko odzyskał dowództwo, tylko o to, że tak łatwo, 2 ludzi przyszło, uwolniło z 10, 1 się "nawrócił" i od razu przejęli okręt. Podobało mi się to, że ten Allison co dobrał skład egzekucyjny został przy swoim po tym jak uwolnili Adame
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 lut 2009, o 02:00

Re: 4x14 - Blood on the Scales


Mi się akurat to podobało - ludzie zobaczyli do czego doszło jak przestali ufać Adamie(zabijanie cywili, możliwość rozłamu) i wrócili do swojego dawnego przywódcy. Takie to .... ludzkie? Za to właśnie lubię BSG, że potrafi wykreować prawdziwe postacie i grać na emocjach.

Ja się tylko obawiam kogo jeszcze zabiją. To dopiero czwarty odcinek a uśmiercili już Dualle, Geate i Zereka. Z Samem nie jest najlepiej, Laura jest umierająca, Halo też oberwał, a Taylor może zostać napromieniowany jeśli mój domysł z reaktorem się sprawdzi. To co z finałowym odcinku holokaust floty? ;)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 8 lut 2009, o 03:14

Re: 4x14 - Blood on the Scales


no a za Adamy nie było buntów? możliwości rozłamu? nadal jest, przecież tylko 1/3 floty wyłączyła FTL na wezwanie Laury co znaczy, że reszta nie znosi cylonów. No i ofiary to właściwie tylko mała grupka ludzi, miewali większe straty :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 mar 2009, o 02:16

Re: 4x14 - Blood on the Scales


Odcinek tak samo dobry jak poprzedni. :) Jestem pod wrażeniem drugiej połowy tego sezonu.
Czesiek, Tyrol, nie Taylor. ;p
Zarekowi śmierci życzyłem już od dawna, Gaety też nie żałuję. ;]
Ciekawe co Tyrol zobaczył, mi się wydaje że poszycie statku mocno pęka w rejonach napędu FTL i nie będą mogli śmigać...
We Are The World haiti
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 11 mar 2009, o 14:57

Re: 4x14 - Blood on the Scales


Mi szkoda Gaety, bo Adama jak dla mnie zachowuje się jak dyktator. A po "Face of the enemy" Felix ma jednak powody by nienawidzić cylonów, podobno przyjaznych ludziom.
Felix mógł poczekać trochę z przewrotem, Roslin by ustąpiła i by nie było problemu a tak to trochę pokrzyczała i część floty jej posłuchała, w ogóle gdyby Adama też uciekł na basestara i Zereka nie było podczas buntu to Laura by siedziała cicho, bo tylko to ją denerwowało w całej tej sytuacji, przynajmniej ja mam takie wrażenie.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 mar 2009, o 17:57

Re: 4x14 - Blood on the Scales


No jasne że tylko to ją denerwowała. Ona dobro floty już olała, troszczyła się tylko o Adame. ;p
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 31 gru 2009, o 14:34

Odp: 4x14 - Blood on the Scales


Wg mnie sprawdziło się to o czym pisałem. Prezydent ma gdzieś rząd, Adama też. Typowe zachowanie dyktatorów...
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 sty 2010, o 01:45

Odp: 4x14 - Blood on the Scales


Odcinek trzymał w napięciu od początku do prawie samego końca :)

W ogóle nie żałuję Felixa i Zereka. Może tego pierwszego z początku lubiłem ale w 4 sezonie jakoś mi podpadł.

Podobało mi się jak prezydent wypowiedziała słowa do Toma, że go zniszczy. Aż mnie ciary przeszły :P
trust him... he's a doctor!
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 20 sty 2010, o 14:51

Odp: 4x14 - Blood on the Scales


No właśnie, po odcinku Revelations przydałoby się oglądnąć "Face of the enemy", po tym Felix może mieć powody żeby im nie ufać i to chyba było głównym motywem Gaety. Mi tylko podpadł przed procesem Baltara gdy próbował go zabić a potem zeznawał przeciw niemu
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 9 mar 2010, o 12:33

Odp: 4x14 - Blood on the Scales


Felix i Zarek po tym co zrobili w stosunku do nich nie można było stosować żadnych innych środków jak tylko rozstrzelanie. To byłby za gruby numer, gdyby im jakoś odpuszczono.

Anders OMG :(
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 4x14 - Blood on the Scales
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.