Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x11 Unsafe » Smallville » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 lut 2007, o 23:10

4x11 Unsafe

Data pierwszej emisji: 26.01.2005 r.
Scenariusz: Steven S. DeKnight i Jeph Loeb
Reżyseria: Greg Beeman

Alicia Baker (gościnnie Sarah Carter) wychodzi z Zakładu Psychiatrycznego „Belle Reeve” i od razu zjawia się u Clarka (odcinek 3x14 "Obsession"). Dziewczyna tłumaczy Kentowi, że jest wyleczona i nosi bransoletkę powstrzymującą ją przed teleportowaniem. Rodzice odradzają Clarkowi spotykania się z Alicią. Lana zjawia się na uniwersytecie Jasona i chce wiedzieć dlaczego chłopak od niej odszedł. Clark umawia się z Alicią na lodowisku. Dziewczyna zauważa, że obserwuje ją jej lekarz, dr William McBride (gościnnie John Pyper-Ferguson), który zabrania jej spotykania się z Clarkiem. Lionel przyjeżdża do posiadłości Lexa i wyznaje synowi, że chce udzielać się charytatywnie.

Muzyka wykorzystana w odcinku:
"Life For Rent" Dido;
"It's Now Or Never" Elvis;
"Welcome To My Life" Simple Plan.
"Break So Easy" Johnathan Rice;
"Funny Little Feeling" Rock N Roll Soldiers;
"Laura" Scissor Sisters;
"Beautiful Soul" Jesse McCartney;

źródło: http://www.kryptonleague.com.pl

zdjęcia

***
Wyleczona Alicia to bardzo fajna dziewczyna, slub w Las Vegas był zarąbisty ;D I potem jak zasłoniła Clarka sobą przed kulą żeby nie wyszedł na jaw jego sekret.. sweet. No i to śliczne pożegnanie na końcu ;(
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 lut 2007, o 02:19


Oooo odcinek z Alicją ... szkoda że było z nią tak mało odcinków bo naprawdę mi się podobłay z nią odcinki.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 18 lut 2007, o 11:30


na pewno była bardzo ciekawą postacią:)
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 26 mar 2007, o 21:20


I byla ladna moze nawet bardziej niz ta Lana :cool: Mogliby z nia przystopowac bo 4 sezony non stop to troche mnie zmeczyla to postac (choc chloe i clark definitly not) ;)
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 16 kwi 2007, o 19:30


Ślub był świetny, jak ja lubię evil Clarka [farm boy jest naprawdę męczący]. Chciałam tylko zapytać o co chodziło z tym, że coś się stało, gdy się z nią umówił po raz pierwszy i że ona miała obsesję na jego pukncie i chciała zabić jego i Lanę ?
Poza tym podobała mi się scenka Lany i Jasona, wreszcie powiedział jej prawdę ;)
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 17 kwi 2007, o 15:58


Gdy pierwsy raz pojawia sie Alicia zakochala sie z wzajemnoscia w Clarcku ale byla zbyt nachalna wobec niego. on ja odtracil a ona zrzucila wine na Lane i chcial ja zabic za to, ze stanela nibz jej na drodze ale CK ja oczywiscie powstrzymal :]
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 17 kwi 2007, o 16:52


A skąd ona wiedziała o jego mocach ?
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 21 kwi 2007, o 23:39


to było jakoś tak, że byli na jakiejś wycieczce i oni we dwójkę jechali windą, winda się zepsuła i zaczęła spadać i Clark musiał użyć swoich mocy, żeby ich uratować :) i wtedy ona użyła swoich i transformowała ich, żeby ludzie ich nie znaleźli i nie zadawali pytań :)
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 21 sty 2008, o 01:08

Re: 4x11 Unsafe


baaardzo mi sie podobal docinek.. powrot alicii :) oni pasuja do siebie! niech ona zostanie w serialu jak najdluzej.. i chyba jest nawet ladniejsza od kristen kreuk ta aktorka moim zdaniem... slub i evil clark bylo swietne :) chcoiaz mogl tego ei robic a byloby jeszcze lepiej dla niej :) mam andzieje ze w nastepnym odcinku jeszcze sie pokaze :) (ale niechce wiedziec wiec nei potrzbeuje zadnych uprzejmych do poinformowania mnie :P)
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 4x11 Unsafe
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.