Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x04 The Heart of the Matter » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 15 paź 2007, o 00:20

4x04 The Heart of the Matter

A face familiar to one of the year-twos shows up and dredges up issues that were never really dealt with. A teen soccer player needs counseling because of his father and surgery for an injury he sustained while playing the game. Another patient named Courtney finds out that her cancer is back. The girl who was the reason for the prom at Seattle Grace returns and she brings her aunt Adele with her.


Data emisji: 18 października 2007

Promo: http://youtube.com/watch?v=LFsQHEerSOA
Promo2: http://youtube.com/watch?v=BKrqJ9riD64

Sneak Peek: http://youtube.com/watch?v=ayPi1I6SRCI
Sneak Peek2: http://youtube.com/watch?v=d2WcJDE7YOw
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 20 paź 2007, o 01:02

Re: 4x04 The Heart of the Matter


Dziadek dalej jest najlepszy :P

A w serialu to ja już nie wiem co oni chca zrobić, czy ta Calie oleją i zrobia pare z Izi i dżordża czy nie. Teraz Alex jeszcze się pojawił obok Izi z wyrzutami że jemu poiedziała że nie ma teraz na to głowy jak chciał się przy niej zakręcić - co dziwne bo on sie po drodze krecił przy tym człowieku słoniu bez twarzy i Addison :P
Przeciagają już za długo ten wątek.

Christina miała cieżki dzień, cochwile dostawała baty od Dereka za dreczenie Lexi :)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 paź 2007, o 09:25

Re: 4x04 The Heart of the Matter


Norman jest genialny ;D Uwielbiam tego dziadka :hihi:

Co odcinek utwierdzam się w przekonaniu, że George to najbardziej denerwująca postać serialowa, którą widziałam na ekranie - biega, krzyczy, woła, lata, potrąca ludzi, robi uniki, ciamajda jakich mało :P a do tego jeszcze ukradkiem podgląda, kiedy jego żona i Izzie rozmawiają, zamiast podejść i zachować się w końcu jak prawdziwy facet. Ale miałam z niego polewkę, kiedy Callie powiedziała, że mu wybacza - miał minę, jakby się rozpłakać miał :hah: W każdym razie bardzo się cieszę, że drogi Izzie/George się bardziej rozchodzą niż zacieśniają.

Alex był świetny w tym odcinku, zachował się tak, jak powinien, Izzie wyskoczyła z tekstem, że przespała się z ciamajdą, to chyba nie liczyła, że będzie pytał ją o szczegóły, w końcu jej postępowanie jest poniżej krytyki (rozbijać małżeństwo!?). Super scena z chusteczkami ;) Chociaż już mnie bardzo nie ciągnie do pary Izzie/Alex, bo Izzie popsuli :P

Callie mi strasznie szkoda, nie dość, że zdradził ją mąż, to jeszcze jego 'kochankę' spotyka na każdym kroku i jeszcze ta akcja w kafeterii.. W ogóle się nie dziwię, że przechodzi teraz trudne chwile, George powinien dostać od niej kopa w tyłek, a nie "wybaczam Ci".
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 20 paź 2007, o 12:05

Re: 4x04 The Heart of the Matter


Co się dziwisz, żona dwa razy większa, jeszcze na codzień zajmuje się łamaniem kości :P

PS Co to za małżeństwo ledwo się poznali już się pobrali, conajmniej jakby on w ciąży była tak się śpieszyło to teraz mają, ja bym wyzerował to małżeństwo :)
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 21 paź 2007, o 20:27

Re: 4x04 The Heart of the Matter


Ale tekst:
KaruzeL napisał(a):Co się dziwisz, żona dwa razy większa

:hah:
Ja tam wolę, żeby się George rozstał z Callie, bo babka się przy nim marnuje.
George taki fajtłapa, ani przystojny, ani mądry a tu takie fajne babki na niego lecą... Oj Bambi mi się zdecydowanie nie podoba!
Do Izzie też mam teraz nieco mniej sympatii, a jak już sobie pomyślę o "Gizzie" to mi się zbiera na ... :)
Meredith nie rozumiem, Derek taki chodzący ideał a ona fochy stroi.
Oj, najlepsza to tam jest Cristina :P
So?
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 22 paź 2007, o 22:27

Re: 4x04 The Heart of the Matter


Karev wciąż czuje coś do Izzie :viva: :viva: :viva: Wg mnie oni do sibie baardzo pasowali więc Może jeszcze będą razem :D

Derek się oświadczył... Szczerze mówiąc myślałam że się zgodzi - tak na przekór. Ale zaznaczył jej że nie będzie mogł dłużej czekac jesli kogos spotka, więc czyżby Lexie+Derek :> wolałabym nie...

Dziadek dalej jest najlepszy :P

Zgadzam się. Miła odmiana i kontrast do młodych. I jak reakcje lekarzy na niego ;)
Callie mi strasznie szkoda, nie dość, że zdradził ją mąż, to jeszcze jego 'kochankę' spotyka na każdym kroku i jeszcze ta akcja w kafeterii.. W ogóle się nie dziwię, że przechodzi teraz trudne chwile, George powinien dostać od niej kopa w tyłek, a nie "wybaczam Ci".
[/quote]
Nie przepadam za nią, ale w tym odcinku pokazała klasę. Szczególnie wtedy, gdy wydarła się na tego faceta.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 25 paź 2007, o 15:38

Re: 4x04 The Heart of the Matter


A ja tam lubie George'a, ale wkurza mnie jego zachowanie w stosunku do Izzie i do Callie. Moim zdaniem on powinien byc z Lexie takto nie bylo by przynajmniej pary Derek i ona, a może by była Izzie i Alex. A co do dziadka zgadzam się z przedmowcami byl ZAJEBIASZCZY :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 25 paź 2007, o 19:37

Re: 4x04 The Heart of the Matter


ja chce żeby George się wyniósł do innego szpitala, who's with me ?

jaka ta Izzie głupia.. ona naprawdę myslała że Callie będzie się z nia bić na oczach całego szpitala?
Alex widocznie coś tam jeszcze do Izzie ma, ale ona na niego nie zasługuje IMO. Dobrze, że jej wygarnął.

Mer/Der no matko no znowu to samo, a mialo być tak pięknie.. To co mówił Derek to prawda, ona nie jest gotowa itp. ale c'mon to juz chyba 10 raz..

Norman jest najlepszy, cała ta akcja ze śmiercią tej kobiety - boskie :D Mark też wprowadza fajny klimat ale mało go :(

Cristina mnie denerwowała troche swoim zachowaniem wobec Lexie.. dobrze że Derek jej bronił, ale para byłaby z ich dziwna.

I znowu siostrzenica dyrektora.. dali by dziewczynie spokój... chyba wepchneli ją tylko po to by mieć preteksty do pojawienia się Adele.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 26 paź 2007, o 12:05

Re: 4x04 The Heart of the Matter


0lina napisał(a):ja chce żeby George się wyniósł do innego szpitala, who's with me ?


Ja :D Trzeba mu załatwić przeniesienie ;)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 6 lis 2007, o 15:09

Re: 4x04 The Heart of the Matter


Nikola napisał(a):
0lina napisał(a):ja chce żeby George się wyniósł do innego szpitala, who's with me ?


Ja :D Trzeba mu załatwić przeniesienie ;)


Ale dziewczyny wtedy nie będziemy miały kogo krytykować. :P

G/I/C - dobrze że Callie się pozbyła tej ciamajdy....teraz może się skoncntrować np. na takim McSteamy. :cool: a Gizzie...guess we have to live with it...ale mam nadzieję, że nie na długo...Jak Callie wybaczyła mu skok w bok, to myślałam że spadnę z krzesła jak zobaczyłam minę G. :D

Swoją drogą to jak dla mnie Gizzie za szybko się zrodziło...bo tu jeszcze myśli o Danny'm...notabene miłości swego życia...a nagle I love George...YAY...Alex miał prawo się na nią wkurzyć...tu już nawet chyba nie chodziło o jego uczucia, tylko o to że Izzie mu to powiedziała, że nie jest gotowa, a teraz mówi mu jak gdyby nigdy nic o tym że przespała się z George'm...no i Izzie naprawdę myślała, że Callie chce ją zbić...noa el jak to Alex podsumował: Guess they realized that they are fighting over nothing...

Ta para to była dziwna...znaczy ten koleś...jego dziewczyna umarła, bo chciała spełnić jego oczekiwania...Callie była niezła w ostatniej scenie...

Co do tego, że Derek tak ochrzanił Cristinę, to mam mieszane uczucia...owszem stażyści mają się uczyć, ale jak oni robili coś źle podczas swojego stażu to przecież też na nich krzyczeli, pomijając już fakt, że Lexie jest świeżo upieczoną stażystką...no ale Cristina się zrehabilitowała podczas operacji...

Der/Mer - no nie...nie mogę z tą parą...kiedy wreszcie dadzą nam spokój z tym ich on and off relationship...Meredith powinna się pozbierać i żyć z Derek'iem till they are 110 years old. :) wiadomo że Derek nie będzie wiecznie czekał...ale nie sądzę by coś było z Lexie...bez przesady...

Camille - nudny wątek...też uważam, że tylko po to wprowadzili ten wątek, by pojawiła się Adele...i Richard sobie uświadomił, że musi więcej czasu poświęcać rodzinie...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 lis 2007, o 12:58

Re: 4x04 The Heart of the Matter


Paulina napisał(a):
Nikola napisał(a):
0lina napisał(a):ja chce żeby George się wyniósł do innego szpitala, who's with me ?


Ja :D Trzeba mu załatwić przeniesienie ;)


Ale dziewczyny wtedy nie będziemy miały kogo krytykować. :P


Jest jeszcze Izzie ;D

Paulina napisał(a):G/I/C - dobrze że Callie się pozbyła tej ciamajdy....teraz może się skoncntrować np. na takim McSteamy. :cool: a Gizzie...guess we have to live with it...ale mam nadzieję, że nie na długo...Jak Callie wybaczyła mu skok w bok, to myślałam że spadnę z krzesła jak zobaczyłam minę G. :D


Minę miał nieziemską, jakby się popłakać miał :hah:

Paulina napisał(a):Swoją drogą to jak dla mnie Gizzie za szybko się zrodziło...bo tu jeszcze myśli o Danny'm...notabene miłości swego życia...a nagle I love George...YAY...Alex miał prawo się na nią wkurzyć...tu już nawet chyba nie chodziło o jego uczucia, tylko o to że Izzie mu to powiedziała, że nie jest gotowa, a teraz mówi mu jak gdyby nigdy nic o tym że przespała się z George'm...no i Izzie naprawdę myślała, że Callie chce ją zbić...noa el jak to Alex podsumował: Guess they realized that they are fighting over nothing...


Dokładnie.. fighting over nothing ;)
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 18 lis 2007, o 21:15

Re: 4x04 The Heart of the Matter


0lina napisał(a):jaka ta Izzie głupia.. ona naprawdę myslała że Callie będzie się z nia bić na oczach całego szpitala?

pomyślałam to samo. ale scena przygotowań Izzie do walki była świetna ;D

tak ogólnie to lubię Izzie, tzn. w poprzednich sezonach bardzo ją lubiłam, a tu przez trójkąt Izzie/Geogre/Callie tracę sympatię i do Izzie i do George'a.

Goerge to chyba by do Lexie pasował :p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2007, o 09:44

Re: 4x04 The Heart of the Matter


juliee napisał(a):Goerge to chyba by do Lexie pasował :p

Biedna Lexie :P Jego trzeba wyprawić daleko w świat i wszystkim będzie się żyło od razu lepiej :]
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 mar 2008, o 03:23

Re: 4x04 The Heart of the Matter


Ale ja Dereka nie lubię i jeszcze ja się na Cristinie wyżywał w tym odcinku. ;p A że ona na Lexie to mi wisi, bo ją lubię, a Lexie nie. ;p
Dereka dlatego nie lubię że jest już nudny z Mer. ;/ ;/ Ciepłe kluchy...

Izz szykująca się do walki była najlepsza! ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 lut 2009, o 18:41

Re: 4x04 The Heart of the Matter


Chyba najlepszy odcinek w tym sezonie, jak do tej pory. :P Izzie/Callie i bitwa - LOL. Derek chce sie ożenić z Meredith - i znów zerwali. xD Cristina rzeczywiście przesadza ze stażystami. Dobrze jej tak. Lexie coraz bardziej mi się podoba. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 4x04 The Heart of the Matter
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.