Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x02 One Night in October » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 1 paź 2011, o 13:16

4x02 One Night in October

Spoiler:




Ten odcinek bardzo mi się podobał. Przypadek był ciekawy, refleksyjny i intrygujący. Fajnie, że akcja działa się po drugiej stronie. Olivia z tamtego świata dużo bardziej mi się podoba, ma taką ikrę i werwę , której brak starej Olivii :) Jest bardziej luźna, mniej spięta, sztywna i nijaka.
BIEDNY WALTER! Tak mi go szkoda, jest taki smutny :( Peter usiłuje do niego mówić, ale Walter za bardzo się boi, że znowu wariuje :( Ciekawe jak bardzo stopniowo będzie posuwał się ten wątek - przeciągną go na cały sezon? Ciekawe co wymyślą - oby nie skończyło się przekombinowaniem, bo nie chcę, żeby stała się taka krzywda jak w Loscie -.-
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 paź 2011, o 23:10

Odp: 4x02 One Night in October


Świetny odcinek! :D
Sprawa łącząca dwa nasze światy wyszła genialnie! Uwielbiam tą nową współpracę pomiędzy światami.
Aktor, który wystąpił gościnnie w tym odcinku w roli profesora/seryjnego mordercy zagrał cudownie. Świetnie wyglądał cały proces tworzenia profilu psychologicznego mordercy i dowiadywanie się rzeczy o samym sobie z alternatywnego świata. :P
Po raz kolejny mogliśmy dowiedzieć o różnicy między naszymi Oliviami, można było wysnuć wniosek, że inna Olivia nie doświadczyła maltretowania przez zastępczego ojca w przeciwieństwie do naszej Olivii.
Walter jeszcze bardziej świruje i wcale mu się nie dziwię. Pozasłaniał wszystko, gdzie mógłby się pojawić "tajemniczy mężczyzna". A na końcu odcinka mogliśmy zobaczyć kolejną próbę przenikania Petera do naszego świata. Jak widać, tylko nasz Walter może go zobaczyć i usłyszeć (tak samo jak to miało miejsce w ostatnich scenach finału 3 serii).
W odcinku zastanawiała mnie tylko jedna rzecz, jak to się stało, że Broyles po drugiej stronie nadal żyje?
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 1 paź 2011, o 23:26

Odp: 4x02 One Night in October


To chyba był jeden, z tego normalnego świata.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 paź 2011, o 14:55

Odp: 4x02 One Night in October


Broyls po drugiej stronie żyję bo Olivia inaczej wróciła do naszego świata. W końcu nie było Petera, który jej powiedział że tam nie pasuje :) Tak samo ruda Liv jest wciąż z Frankiem. Ja się tam z tego cieszę bo lubię tego Broylsa. Ciekawi mnie też co z Massiv Dynamic. To był już drugi odcinek, a nie dostaliśmy jeszcze wzmianki o tej firmie. Ba nawet Nina się nie pokazała. Może to znaczy że Bell wciąż żyję? No ciekawe.

Tez mi się podobała że akcja działa się w alternatywnym świecie. No i dwie Olivie musiały ze sobą współpracować. Widać że nie żywią do siebie sympatii :P i ten tekst że nasza zabiła ojczyma był dobry :P Szkoda tylko że nie dostaliśmy więcej smaczków z ich świata.

Złoczyńca odcinka znowu miał dwa imiona - dobra tradycja Fringe kontynuowana ;) Trzeba przyznać że ciekawie połączyli dwa światy i problem mrocznego pasażera z eksperymentowaniem na ludziach. Ciekawe czy za ileś tam odcinków i w naszym świecie zacznie mordować.

Świetne sceny z Walterem! Podoba mi się to jak teraz jest znerwicowany i bez Petera nie za bardzo sobie radzi. A tamten próbuje się z nim skontaktować. Liczę że dojdzie do tego prędzej niż później. Swietna scena jak Walter na początku zakrywał wszystkie obiekty w których jego syn może się pojawić albo potem jak słuchał Mozarta :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 paź 2011, o 10:56

Odp: 4x02 One Night in October


Średni odcinek. Ja chyba jestem fanem Petera i jakoś dziwnie mi się ogląda serial bez niego.

Też się chwile zastanawiałem dlaczego Broyles po tamtej stronie żyje i doszedłem do podobnego wniosku co Czesiek. Jak dla mnie to też na plus.

Sprawa była bardzo ciekawa. Podobała mi się współpraca obu światów. Świetne momemnty, gdy profesor z naszego świata tworzy profil przestępcy i krok po kroku odkrywa zatrważające podobieństwo. Sprawa skończyła się dobrze dla FBI, bo ten nie pamięta nic o alternatywnym świecie, ale z kolei jest prawdopodobieństwo, że zacznie mordować, tak jak jego odpowiednik. No zobaczymy, może jeszcze tę postać zobaczymy w jakimś odcinku... ;)

Mało agenta Lee z naszego świata. Szkoda, liczyłem na dużo scen z jego udziałem. Szczególnie teraz kiedy nie ma Petera. Co prawda mieliśmy alternatywnego Lee, ale to oczywiście nie to samo. :P

Walter ciągle stanowi kapitalną postać, ale to już nie to samo co z poprzednich sezonów. Popada w paranoje, poprzez tajemniczego mężczyznę, który próbuje się z nim skontaktować. Z wielką niecierpliwością czekam na kontakt Petera z Walterem.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 4x02 One Night in October
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.