Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 wrz 2009, o 18:36

4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall

Spoiler:


Premiera - 21 września 2009

Zdjęcia
Więcej zdjęć
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 12 wrz 2009, o 20:00

Re: 4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall


O! T-Bag xP
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 wrz 2009, o 21:32

Re: 4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall


Mimo że to nie to samo co kiedyś nadal dobrze się ogląda, chociaż wolałbym jednogodzinną premierę.

Nowe przygody Claire nudne jak zwykle - przygody na studiach nudne, tajemnicze morderstw nie ciekawe, a nowa lokatorka głupia. Teraz będzie jeszcze nudniej jak zacznie zadawać pytania o moce Claire.

Sceny z Hiro natomiast mi się podobały. Jaki on przedsiębiorczy, razem z Ando ma własną firmę :) I do tego wrócił do podróżowania w czasie, a teraz jeszcze zacznie zmieniać przeszłość.

Robert Knepper w roli Samuela wypadł świetnie, tak jak reszta jego gangu. Babka od tatuaży jest intrygująca, dziadek podróżujący w czasie też, jednak nie umywają się do faceta od noży. Jego walka z Peterem świetna, więcej ich.

Noah chcę odkupić swoje życie - nuda. Jakoś nie podoba mi się ten motyw. Wolę jakoś ratowanie świata, ale do tego też dojdziemy zapewne :) Oczywiście jak sprawa kompasu zostanie wyjaśniona.

Tracy odwiedzająca Noaha w szpitalu - świetna scena xD Albo ta jak okazuje się że Piter i Noah mają prawie to samo w lodówce :D

Co było najlepsze w odcinku? Z pewnością Matt i Sylar oraz Matt i Silar. Mam nadziej że ten wątek będzie pokazywany w każdym odcinku.

No cóż zobaczymy jak rozwinie się ostatni sezon. Ba patrząc na oglądalność nie wierzę że powstanie jeszcze jeden.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 23 wrz 2009, o 00:00

Re: 4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall


Mi się Herosi nie widzą już za bardzo od jakiegoś czasu.
Matt ma niezłe filmy, no i nie czyta w myślach. Jeszcze się okaże, że to on W Sylara się zamieni a nie Nathan, albo lepiej, będzie ich dwóch :P
Yhh, do tej pory jeszcze wątki Claire mnie interesowały trochę, ale na tych studiach to już bardzo kiepsko jest.
Scena gdy Hiro i Ando ratowali kota dobra :D ale ogólnie nie przepadam za nimi.

Liczyłem, że Tracy będzie się mścić przez dłuższy czas a tu nic z tego, no ale ten wątek z zepsutym kompasem i tym jakimś gangiem chyba będzie najciekawszy w tym sezonie.
Koleś z nożami niezły, reszta tych złych już nie.
Peter wqrza mnie jak zawsze, już tak ma(czy może ja mam :D)
Po co ja to oglądam w ogóle :P

No zobaczymy jak będzie, mam nadzieje, że to ostatni sezon bo więcej już nie zniosę, a nie lubię zostawiać rozpoczętych seriali( przynajmniej gdy wytrzymałem chociaż ze 2 sezony)
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 23 wrz 2009, o 13:56

Re: 4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall


Zdecydowanie bardzie podobał mi się drugi odcinek niż pierwszy. Pierwsze to było głównie jakieś gadanie. Potem pojawia się facet z nożami i walczy z z Tracy a następnie z Peterem.
T-Bag, czy jak mu ta naprawdę na imię. Nie trawie gościa, ale muszę przyznać, że radzi sobie i nawet mnie nie odrzuca na jego widok w Herosach.
Co do Hiro i Ando to ich uwielbiam (zresztą jak bym mógł ich nie kochać).
Claire to jedna z moich ulubionych postaci i mam nadzieje, że będzie się coś działo z nią w roli głównej, chodzi mi o jej krew. Na razie to mamy taki ostatnio sezon Jeziora Marzeń, ale jest przyjemnie.
I fajnie, że pozbyli się Danko bo mi działał na nerwy.
Sailar w głowie Matta - podoba mi się.

Serial mógłby być lepszy ale ogólnie sezon zapowiada się ciekawie. Szkoda, że nie ma już Firmy, że teraz to nawet nie wiadomo do czego to wszystko zmierza, jaki jest cel. Mam nadzieje, że jednak będzie dobrze.

Obrazek

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 wrz 2009, o 16:38

Re: 4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall


Chyba rozumiem dlaczego Amerykanie woleli wybrać coś innego a nie Heroes'ów. Najgorszy wynik w historii i to na odcinku rozpoczynającym sezon. Jakoś dziwnie mi się oglądało, niczym mnie nie zaskoczono w tych dwóch odcinkach. Matt mnie wkurza najbardziej, a za nim jest zaraz Hiro. Najciekawszy wątek to chyba tego całego Samuela. Jestem ciekawy jak się to rozwinie a mam nadzieję, że będzie ciekawie. Claire też sobie dawała rade :) Dobrze było zobaczyć, że koleżanką ze studiów jest Mia z Californication :D
trust him... he's a doctor!
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 25 wrz 2009, o 20:03

Re: 4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall


Serial powrócił w lepszej jakości niż 3 sezon. Jest kilka nowych postaci, i jedna potężna już widać to na początku sezonu, a jest nią Robert Knepper (serialowy T-Bag z "Prison Break'a). Gra podobnie jak w serialu tzn. taki luźny styl, lekko "gejowaty", ale ma moce, nie jedną. Z tego co widać to potrafi przesuwać przedmioty i za pomocą "patyka z tuszem" rysować na ciele(kolejnej nowe aktorki) porter ludzi.

Peter pracuje znowu jako ratownik medyczny. W pełni wykorzystuje swoje moce (niestety jednak absorbuje tylko 1 ja kw 3 sezonie) Obecna moc: "ogromna moc i szybkość"
Nathan w ciele Sylara... jak narazie aktor pokazał, że potrafi zagrać różne role, ale w serialu nie pasuje zbyt, bo mieszają się osobowości i Sylar się "uwalnia".

Matt ma rodzine i szło mu dobrze dopuki nie zaczął nawiedzać go Sylar, który pojawia się kiedy chce i miesza mu w głowie...

Samuel - nowa, potężna i inteligenta postać. Jest liderem w innej grupie herosów, który "kompletuje" dryżune, że tak powiem Namawiał Hiro do dołączenie do niego, ale narazie Hiro się nie dał. W końcówce odcinka 2 widać jakie kolejne portrety namalował na ciele Lidii(nie wiem czy dobrze imie napisałem:) ) jest to wg. mnie Peter, Sylar i Claire bądź Tracy, tak Tracy żyje Jak widać potrafi się regenerować z wody.

Hiro i Ando założyli "spółke" pomoc heroesa wydali na nią mlny z firmy i żadnych zgłoszeń i zysków (no 1 mała dziewczynka prosiła o pomoc z kotem na dachu) tak głupie i śmieszne jak brzmi. Przesuwałem jak tylko się pojawiali...

Noah Benett działa sam. Prawie nie zginął naszczęście Peter był na miejscu w piorunującym tempie Myśle, że teraz będzie znowu One of ass, one of them z Tracy
Denko is dead...

To tyle jeśli chodzi o początek sezonu 4. Lepszy początek niż ogólnie 3 sezon. Nie ma co narazie oczekiwać jakichś kokosów, ale jak pojawiły się nowe postacie i Sylar zaczyna się buntować to będzie się coś działo
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 25 wrz 2009, o 20:21

Re: 4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall


U mnie na razie bez większych emocji. Oglądam bo oglądam ale nie sądzę żeby ten serial powrócił do formy z 1 i 2 sezonu. Mam nadzieję że skończy się na tym sezonie i nie będą już męczyć kota :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 wrz 2009, o 02:47

Re: 4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall


Ej, fuck, co wy opowiadacie w ogóle? Początek sezonu był bardzo fajny. Peter nie wkurza. Za to Nate wkurza jak jasna cholera. Hiro i Ando niby lubię ale mnie irytują. Samuel dobry był, będzie fajna postać, nożownik też. Coś nie wierzę że Noah się odmienił... A mamuśka Pierelli jak zwykle mataczy szmata jedna. Matt Parkman śmiechowy facet jest zazdrosny o żone do której wrócił po jej zdradzie? : D Ten gość jest na prawdę żałosny. Cóż mogę jeszcze powiedzieć, no chyba tylko o Claire, fajna akcja z tym samobójstwem, ciekawe czemu ona to zrobiła, i jak to było z tym listem. No i oczywiście na tej uczelni jej poprzednia współlokatorka jak i ta co jest teraz, pogięte na wszystkie strony, jedna zapatrzona w siebie samobójczyni, a druga wariatka. Czyli ogólnie odcinek był fajny bo się sporo działo, to co że niektóre rzeczy były nudne, ale jednak jest jakaś akcja.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 4x01 & 4x02 Orientation/Jump, Push, Fall
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.