Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 109
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 59
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 59

4.02 » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 4 kwi 2007, o 17:53

4.02

Piotr i Filip spotykają się u drzwi Magdy. Filip jest przekonany, że Magda go poślubi. Piotr nie chce się skontaktować z rodzicami. Agata kupuje seksowną bieliznę, żeby przeprosić Bartka. Piotr dostaje zalecenia, jak ma dbać o zdrowie. Agata spotyka się z Filipem i namawia go, żeby zabrał Magdę do Australii. Magda zgadza się zostać razem z Piotrem świadkiem na ślubie Marioli i Piotra. Karolina namawia Waligórę, żeby nie brał udziału w rozprawie przeciwko Piotrowi. Wojtek dzwoni do rodziców Piotra. Magda spotyka się z Piotrem w sądzie. Rodzice Piotra decydują się na przyjazd do Warszawy. Piotr prosi Karolinę i Sebastiana o pomoc w odzyskaniu Magdy.
See you in another life, brother...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 kwi 2007, o 23:06


i znowu Wojtek śpiewał ;D uwielbiam faceta XD
tak samo Sebastiana :hihi: i Bartka :P ogólnie to wszystkich uwielbiam oprócz głównej pary serialu :P
Want your bad romance.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 kwi 2007, o 23:39


Bu, oglądałam dzisiaj ten odcinek przez palce i wiele mi umknęło..

bluevein napisał(a):znowu Wojtek śpiewał ;D uwielbiam faceta XD


Na przykład to :P

Będę musiała obejrzeć powtórkę ;)


Ale podobała mi się scena w sądzie z Madzią i Piotrkiem, kiedy mieli wspólną rozprawę :)
<<

Wanda

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 23

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 11 kwi 2007, o 09:35


bluevein napisał(a):i znowu Wojtek śpiewał ;D uwielbiam faceta XD
tak samo Sebastiana :hihi: i Bartka :P ogólnie to wszystkich uwielbiam oprócz głównej pary serialu :P


buahaha, to tak jak ja... głównie Brodzikowa mnie denerwuje :P Jakoś nigdy jej nie lubiłam :)
Obrazek
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 11 kwi 2007, o 10:24


Wg mnie ten odcinek to była żenada:/ Nic się nie działo, wręcz powtórka z 1. jedyne co mnie rozbawiło to sceny Agaty z Bartkiem, Mam nadzieję, że akcja się rozwinie bo jak nie to 4 sezon to będzie kompletna klapa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 11 kwi 2007, o 12:40


Oglądam teraz ten serial tylko i wyłącznie ze względu na Małaszyńskiego,ale nie wiem czy dotrwam do końca .To jest jedna WIELKA klapa (4 sezon). :razz:
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 11 kwi 2007, o 15:18


Serial ten oglądam sporadycznie,po prostu nudzi mnie.Ale gra Małaszyńskiego i Brodzik przyciąga ale nie fabuła.Romansidło jakich wiele i ciągnięte na siłę.Chociaż wiadomo jak się zakończy....
Chyba wszyscy wiedzą jakie będzie zakończenie a serial leci i leci w nieskończoność :razz:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

dogi-dogi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 76

Postdodano 11 kwi 2007, o 17:17


no ten odcinek byl taki sobie. Tak jak Nikoli mnie też najbardziej podobała się ta scena w sądzie gdy mieli wspólną rozprawę. :)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 11 kwi 2007, o 23:00


Jedyne pozytywy to Agata i Bartek oraz Wojtek i Mariolka, zresztą jak zwykle ostatnio...
See you in another life, brother...

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.