Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 120
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 72
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 70

4.01 » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 kwi 2007, o 22:38

4.01

Magda spotyka się z Piotrem na pl. Trzech Krzyży. Do ich rozmowy wtrąca się Filip. Kobieta nie wie, co robić. Przyjaciele dzielą się na zwolenników Piotra i Filipa. Rodzice Magdy wracają z podróży poślubnej i też próbują coś doradzić. Filip i Piotr zamierzają walczyć o Magdę. Zbliża się termin porodu Kasi. Związek Agaty i Bartka jest bardzo namiętny. Sebastian dowiaduje się o zdradzie Marcina. Magda podejmuje decyzję w sprawie Piotra i Filipa.

opis w wp.pl

----

Oglądając odcinek przypomniało mi się dlaczego tak nie lubie pary Magda/Piotr...
bo są nuuuuuuuuuuuuuuuuudni :P są niczym w porównaniu par: Bartek/Agata, Wojtek/Mariolka :)
I szkoda mi Sebastiana, w końcu szukał miłości a kiedy ja miał to...miłość go zdradziła.
Niech on nie wraca do Marcina :P
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 kwi 2007, o 07:11


bluevein napisał(a):Oglądając odcinek przypomniało mi się dlaczego tak nie lubie pary Magda/Piotr...
bo są nuuuuuuuuuuuuuuuuudni :P są niczym w porównaniu par: Bartek/Agata, Wojtek/Mariolka :)

Dokładnie! Ja nie mogłam usiedzieć na tym odcinku tak mnie nużyło to całe 'kocham Cie, przeżyłem dziki świetlikom w Twoich oczach' i 'oh, rzuce sie w wir pracy'. I nie moge znieść myśli, że cały sezon będzie kolejną grą w kotka i myszke, 'jak odzyskać magde' :/ Choć nie dziwie się Magdzie.
I też żal mi było Sebastiana; biedny... :( Mam nadzieje, że jego wątek troche bardziej rozwiną w tej serii, bo jest o wiele bardziej interesujące niż Magda\Piotr :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 4 kwi 2007, o 08:55


Po co ten Filip poszedł za Magdą na ten plac?!Mógł iść na lody a nie ją śledzić.A sio do domu ! :razz:
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 4 kwi 2007, o 13:12


Chyba oglądam ten serial tylko dla Bartka i agaty, no i Wojtka i Mariolki.

cały sezon będzie kolejną grą w kotka i myszke
zgadzam sie w 100%, i będzie powtórka z 1 sezonu :/ Ogólnie ten 1 odcinek 4 serii był starsznie nuudny.
Kocham, nie kocham, wróć, nie mogę, zawiodłeś itd, itp....O____O
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Metamorphosis^

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Lokalizacja: Katowice

Postdodano 4 kwi 2007, o 16:02


Dziwi mnie jedna sprawa, nie oglądałam poprzednej serii, a wiem o co chodzi w aktualnej. No cóż, w tym serialu moze nie ma wspaniałych zawrotów akcji, ale mozna go zobaczyć... Jednak nie widzę tu jako przyczyny Małaszyńskiego (choć jest nieziemsko przystojny), wielkim plusem tego serialu jest muzyka, która pasuje do każdej sceny...i za to brawa.

No i zgadzam się, co do tego, ze teraz przez kolejne 10 odcinków Magda będzie wybierać.

ariena napisał(a):Wojtka i Mariolki

Oni też mi się nudzą. I mogę to stwierdzić po tym, jak zobaczyłam wczorajszy odcinek.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 4 kwi 2007, o 17:49


Nudny i żałosny. Zachowanie Magdy jest tak dziwne, że nie wiem czy się śmiać czy płakać. Cały trzeci sezon rozpaczała za Piotrem, mówiła, że go nadal kocha, a gdy ten wrócił, co lepsze okazało się, że ledwo uszedł z życiem, to Ona nie chce go znać. Na dodatek, nagle ją oświeciło, że Filip też ją kiedyś tam zostawił i jego tez nie chce znać. Genialne!
Ostatnio edytowano 4 kwi 2007, o 17:51 przez Klatus, łącznie edytowano 1 raz
See you in another life, brother...

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.