Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

3x11 Utopia (1) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2008, o 22:43

3x11 Utopia (1)

Miejsce: Malcassairo
Czas: The Year 100 Trillion
Wrogowie: Rasa Przyszłych, Mistrz
Towarzysze: Martha Jones, Kapitan Jack Harkness

Kapitan Jack Harkness nagle wkracza ponownie w życie Doktora, a TARDIS zabiera ich na koniec wszechświata. Jack opowiada co robił od czasu opuszcenia na Gamestation i w jaki sposób odkrył, że jest nieśmiertelny. Jednocześnie obaj pomagają uruchomić rakietę, która ma zabrać ludzii do upragnionej Utopii. Okazuje się również, że przyjazny Profesor posiada pewien unikatowy zegarek...
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 lis 2008, o 15:03

Re: 3x11 Utopia (1)


i małymi kroczkami zbliżam się do końca sezonu. Podobał mi się odcinek, na początku coś mi cały pomysł nie podchodził, ale teraz jestem ciekawa jak to się skończy.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 lis 2008, o 15:38

Re: 3x11 Utopia (1)


Dotarłaś wreszcie do Jacka YAY :D
Jak to ci nie podchodził? I mean ta cała sprawa jest głupia i kompletnie bez sensu, ale ja na długo zanim obejrzałam byłam tym bardzo podekscytowana i szczerze mówiąc nigdy mi nie przeszło :P, gdy przychodzi do podania swojego ulubionego odcinka DW u mnie najczęściej pojawia się właśnie Utopia :)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 lis 2008, o 16:15

Re: 3x11 Utopia (1)


Napisałam na początku :D Bo potem strasznie mi się to spodobało i bardzo dobrze się oglądało :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 lis 2008, o 17:16

Re: 3x11 Utopia (1)


No na początku, czyli przed oglądaniem, a ja pytam why :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 lis 2008, o 18:45

Re: 3x11 Utopia (1)


bo mnie Ci przyszli ludzie czy jak ich tam nazywali troszkę przerażali, ale okazało się, że to w sumie nie o nich był ten caly odcinekk :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 lis 2008, o 20:50

Re: 3x11 Utopia (1)


Ok right, pamiętam jaką minę kiddo zrobiło na ich widok :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 lip 2009, o 10:48

Re: 3x11 Utopia (1)


Podobał mi się odcinek, początek rzeczywiście był taki sobie, ale po odkryciu zegarka przez Martę zaczęło się robić ciekawie... Co się znajduje w Utopii? Jack is back! :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 13 wrz 2009, o 16:10

Re: 3x11 Utopia (1)


Jaaack :) uwielbiam D&J razem. Ha i jak się serdecznie wita z kimś nowym :P
Przyszli ludzie byli przeuroczy i te ich ząbki.
Cieszę się, że akcja się rozwinęła, gdy Martha odkryła zegarek i nie podoba mi się to. Szkoda mi było niebieskiej od "Chan, thou"
<<

zorija

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Ulubiony serial:
CSI NY

Postdodano 15 lut 2010, o 14:31

Re: 3x11 Utopia (1)


Fajnie, że znowu pojawił się Jack ;) Odcinek taki sobie, początek ciekawy, środek nudny, dopiero jak Marta znalazła zegarek zrobiło się ciekawie. żałuję tylko, że Master się zmienił i nie będzie miał twarzy Dereka :hug: Bardzo go lubię i chciałabym, aby został grać.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 mar 2010, o 00:20

Odp: 3x11 Utopia (1)


Jack wrócił do DW :D I co chce zauważyć? To, że jest całkowicie inny w Doctor Who niż w Torchwood :P W TW jest bardziej "dżakowaty" xD

Zastanawiam się dlaczego Doctor ma takie uprzedzenia do Jacka? Widać to od pierwszych minut odcinka.

No więc to jest ten sławny Master, o którym wcześniej zdołała mi wspomnieć J. :D Tak przypuszczałem, że nim właśnie będzie ten Time Lord, o którym mówił umierający Face Of Boe. Zapowiadają się bardzo ciekawe dwa ostatnie odcinki 3 sezonu :P

PS: Tak na marginesie to fajny ten Master xD Taki "doctorcowy" ^^
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 18 sie 2010, o 15:37

Re: 3x11 Utopia (1)


zorija napisał(a):żałuję tylko, że Master się zmienił i nie będzie miał twarzy Dereka

A ja wręcz przeciwnie - uwielbiam Johna Simma... fajnie, że pojawił się w Doctorze :D
Odcinek... na początku nic specjalnego... ale końcówka jest taka... WOW! Świetna! :D
Jack... :D świetnie współpracuje z Doctorem :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 lut 2011, o 01:21

Odp: 3x11 Utopia (1)


Jack! Stęskniłem się za nim i ciesze się, że wrócił nawet jeśli miałby to być tylko ten 3h finał.
A jednak pojawił się kolejny Time Lord. I jeszcze okazało się, że to jakiś przeciwnik Doktora - no nieźle. Czekam aż to się ładnie wszystko rozwinie i dostaniemy epicki finał.
Dobre było jak Jack kilka razy umierała, Martha się przejmowała, a Doktor na luzie do tego podchodził :) Wyjaśniło się, też dlaczego jest nieśmiertelny - wszystko przez Rose. Niedobra :)
Denerwował mnie trochę Doktor bo był uprzedzony do Jacka, ale pod koniec mu przeszło. Przynajmniej w większości :)
Sam wątek odcinka też fajny - rok 100 trylionowy i ludzie uciekający na Utopię. Szkoda tylko, że jej nie pokazali.

 


  • Podobne tematy do 3x11 Utopia (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.