Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x10 - Dirt Nap » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 gru 2007, o 10:15

3x10 - Dirt Nap

When Lechero loses his authority over Sona, Sammy causes Michael’s escape plan to come crashing down; T-Bag pressures Bellick to one more fight – that will likely be his last; Lincoln and Sucre plan an explosive finish for Susan.


Data emisji: 21 stycznia 2008
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 23 sty 2008, o 00:21

Re: 3x10 - Dirt Nap


średni odcinek. aż nawet nic mi się nie chce pisać na jego temat. jedynie końcówka była całkiem ciekawa i zachęca do obejrzenia następnego odcinka.

to że Bellick wyjdzie cało z walki było niemal oczywiste.

tak poza tym szkoda mi Sucre. jak zwykle chciał dobrze, a wyszło nie po jego myśli :roll:

no i scena z tym dzieciakiem, który chciał oddać Michaelowi 170$ za zabranie go ze sobą. słodkie ;)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sty 2008, o 00:21

Re: 3x10 - Dirt Nap


Nie sądziłem, że to napisze, ale odcinek nawet mi się podobał. Alex powrócił i daje sobie jakoś radę. Fajny trójkącik powstał: Scodfield - Mahone - Whistler ;) tylko najmniej wiemy o tym ostatnim, ciekawe co Sofia znajdzie w walizce. Może to jakaś broń.
I po Sammym :) Wiedziałem, że Brad, komandos Delta Force xD, go nie załatwi, ale nawet nie zginął. Teraz Michael będzie go rozpamiętywał... albo i nie :)
Następny odcinek zapowiada się fajnie. Ciekawe czy Susan B wyleci w powietrze :)
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 23 sty 2008, o 11:33

Re: 3x10 - Dirt Nap


pewnie nie wyleci, bo Sucre powie Lincowi, że Susan wie o Maricruz...
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 sty 2008, o 21:34

Re: 3x10 - Dirt Nap


Nie spodziewałem się tego, ale odcinek mi nawet spodobał. Było w nim sporo akcji, strzałów, bijatyk, parę intryg. Wreszcie jakiś porządny poziom trzymał odcinek, poziom Prison Break'a. Bójka Bellick'a z Sammy'm (szkoda, że Bellick przeżył i teraz będzie truł dupę Michealowi), działanie całego zespołu ucieczki (Scofield, Whistler & Mahone, Lechero i T-Bag) fajnie zostało ukazane, sam koniec z walizką Whistlera (ciekawe co Sofia w niej znajdzie, ale myślę, że będzie to coś mówiące za dobrem Whistlera), intryga Linca i Sucre niestety nie wyszła tak, jak chcieli i teraz "Słodki" ma przerąbane. Jak widać, dużo zapamiętałem z tego odcinka, co może oznaczać, że był warty obejrzenia. Czekamy na następny odcinek, conajmniej tak dobry jak 10-ty. :D
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 23 sty 2008, o 23:39

Re: 3x10 - Dirt Nap


napewno lepszy niz odc.9... Alex i Michael fajnie sie dogadywali... i scena z brelokiem jak Linc go dawał Sophi czyzby zastapic chcieli watek Michael & Sara...
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 24 sty 2008, o 20:08

Re: 3x10 - Dirt Nap


Odcinek może nie o tyle zaskaujący jeśli chodzi o akcje, jednakże czuję się zaskoczony, bo odcinek mi się podobał. Bellick jak komnados Delta Force<lol>, chłopak potrafi się wypromować. Szkoda, że przeżył, bo jest teraz jakby nie było problemem. T- Bag jak zwykle nic nie zrobił, liczyłem na to, że to on będzie walczył z Sammy'm. Scofield teraz nie będzie mógł przeboleć, że zabił człowieka. Detronizacja Lechero i powrót w wielkim stylu, zrzucił z 4 trupy to teraz nikt mu nie podskoczy.:D Whistler upiera się, że jest rybakiem. Ciekawe co Sofia znajdzie w teczce o ile da radę ją otworzyć :P. Wg mnie zawartośc teczki to jakieś papiery i spluwa :D
Aach... Jeszcze nie odniosłem się do planu z bombą, no cóż IMO nie sądzę, że Susan wyleci w powietrze, poza tym jaka jest pewność, że nie zmieni samochodu? Susan trochę późno się kapła, że kłótnia była fake. Teraz "Słodki" trzęsie kuprem by nic się Marie-Cruz nie stało.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 sty 2008, o 03:14

Re: 3x10 - Dirt Nap


Hmm, fajny był odcinek, zgadzam się że Miki i Alex się dobrze dogadywali, lubię Alexa coraz bardziej. ;p A Sophi mi szkoda bo coś czuje że umrze... 'Słodki' pewnie zdradzi...
We Are The World haiti
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 25 sty 2008, o 13:51

Re: 3x10 - Dirt Nap


tak.. michael i alex byli swietni.. sadze ze walizke uda im sie otworzyc bo sofia zaniesie ja do lincolna i ja otworza.. a co do tego brelok to tak torche wyglada jakby sofia cos sie teges... ale linc to zorbil moim zdaniem tylko dlatego zeby mu ufala i byla posluszna po calej tej sprawie z bomba.. lechero i jego powrot ;) ale boje sie ze jeszcze ktos go przkombinuje i zginie nasz norman pod koniec..
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 26 sty 2008, o 12:43

Re: 3x10 - Dirt Nap


Odcinek lepszy niż poprzedni, ale nadal jakoś tak.. no nic, mogło być ciekawiej ;)
Posunięcie Michaela co do wyciągnięcia tej metalowej podpórki - łatwe do przewidzenia. Jedynie nie wiadomo, co może być w tej walizce. No i Sucre sam się wkręcił we własne sidła..
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 29 sty 2008, o 22:56

Re: 3x10 - Dirt Nap


Prizon już fajny nie będzie...to co się wyprawia w tym serialu to jest co najmniej...śmieszne :)
<<

anonim2

Postdodano 2 lut 2008, o 16:47

Re: 3x10 - Dirt Nap


Dlaczego śmieszne? Właśnie teraz zaczyna się coś dziać. Moim zdaniem ten sezon jest lepszym sezonem niż poprzedni.
<<

moonman

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 6 lut 2008, o 10:08

Re: 3x10 - Dirt Nap


odcinek tragiczny - jak cały trzeci sezon...

skoro ta cała Susan B. potrzebuje tylko współrzędnych - to nie mogła od razu przypalać tej ślicznotki i Whistler by jej wszystko wyśpiewał przez telefon albo na widzeniu :)))

ale nie... on musi osobiście :P a Scofield jeszcze to wszystko łyka :)
ciekawe czemu ucichły echa z drugiego sezonu... zapowiadało się, że Scofield od dzieciństwa (albo nawet przed narodzinami :P ) był częścią jakiegoś wielkiego planu...

III sezon jest gwoździem do trumny PB...
gdyby skończyło się na I sezonie.. serial pewnie miałby teraz miano kultowego :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 lut 2008, o 21:38

Re: 3x10 - Dirt Nap


moonman, ciekawy jak ty sobie to wyobrażasz... Dostanie współrzędne i ich zabije, zresztą i tak Whistler nie może ich tam odczytać czy tam nie umie.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3x10 - Dirt Nap
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.