Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x09 - Everything is Broken » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 lip 2010, o 23:53

3x09 - Everything is Broken

Spoiler:


Data emisji: 15.08.2010r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 sie 2010, o 01:35

Re: 3x09 - Everything is Broken


Genialne! Sceny nocne jak zwykle przyprawiały o dreszcze i czuć było to napięcie. Szkoda, że to tylko 3 odcinki do końca. Przydałoby się jeszcze drugie tyle.
Russel przeszedł w tym odcinku samego siebie. Jak pognał do Talbota i tulił się do jego szczątek. Strasznie smutna scena. Potem jednak było jeszcze lepiej jak poprzysiągł zemstę i opowiadał o tym słojowi z resztkami Talbota. Ta para wciąż może ubawić xD Masakra na końcu dopełniła jego występ - na wizji zabił prezentera i wygłosił swoje orędzie! "Zjem was wszystkich po tym jak zjem wasze dzieci". Będzie się działo! Ja już nie mogę się doczekać jak zacznie szaleć.
Sceny z Erykiem tez świetne. Jak przybyło VFBI pomyślałem tylko, że szykują się kłopoty. Jednak do niczego wielkiego nie doszło. Wyznanie wszystkiego przed kamerą świetnie zrobione. Tak jak ten słowny pojedynek z tą wampirzycą, a w tle harmonijka jak z Pewnego razu na dzikim zachodzie. Genialne! Scena Pam?Eryk jak się żegnali równie genialne i świetnie zrobiona. Końcówka dobra - Eryk ma powstrzymać Russela. Będzie ciężko, ale da radę. Nie obraziłbym się gdyby współpracował z Billem.
U Sookie i Billa było tym razem spokojnie. Uprawiali seks - nic nadzwyczajnego. Jednak już wynoszenie trupa genialne xD Zabawna scena jak Sookie robi Billowi wyrzuty, że nie robią niczego jak normalna para :) Bill dowiedział się czegoś o Sookie i nic nie powiedział. Znowu trzeba czekać. Fajnie też, że Hadley się pojawiła wraz z synem. Oby szybko powróciła. Russel mógłby ją złapać :)
Franklin wrócił! Uwielbiam tego psychola i cieszyłem się, że znowu się pojawił. Szkoda tylko, że na tak krótko. I znowu chłopak Tary został zastrzelony przez Jasona. Ciekawe tylkoczy to nie są przypadkiem jej przewidzenia. Bo to, że Jason miał strzelbę z drewnianymi nabojami trochę mnie dziwi.
Jason na posterunku świetny xD jak nie wiedział o jakiego Kevina chodzi i kim jest ta babka xD Jednak już reszta słąba. Strasznie mnie Crystal irytowała i nic sie nie wyjaśniło z jej udziałem w całej tej sprawie.
Sam się popisał i stłukł wilka :) Nerwy mu puściły i ładnie go załatwił . Biedak się długo nie pozbiera, ale też oznacza to zemstę. I mam nadzieje, że Tommy zginie bo jego zachowania mnie wkurza. W stosunku do Arlene, Hoyta i Sama zachowuje się jak totalny dupek i jeszcze próbuje wyrwac Jessice.
No właśnie Jessica. Strasznie jej było mało. Ja chce więcej scen z nią :) Ta z Hoytem była słodka jak mu w końcu puściły nerwy i wyśmiał Summer :)
Lafayett i Jesus - znowu to samo i nic nowego. Jedyny śmieszny moment to wegetariański hamburger z bekonem :)
Szkoda tylko, że nie było Alcide.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 17 sie 2010, o 10:12

Re: 3x09 - Everything is Broken


Podpisuje się obiema łapami pod wypowiedzią Cześka :D

Piękna końcówka... "Teraz czas na pogodę. Tiffany?" xD
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 sie 2010, o 13:11

Re: 3x09 - Everything is Broken


Odcinek zupełnie taki sobie, za to końcówka była świetna.

Bill - nie lubie go, jest nudny i niech się odczepi od Sookie.

Sookie - fajna scena z Hunter'em.

Eric - może coś z tego wyjdzie, ale raczej mi się nie podoba cały ten wątek.

AVL i władza - ciekawe, ciekawe. Chciałbym poznać całe struktury rządów wampirów. xD

Russel - końcówka świetna, nie spodziewałem się czegoś takiego. Zapowiada się nieźle to co się stanie w kolejnych odcinkach.

Tara - nuda.

Jesus/Laff - nuda. Ale zaczynam podejrzewać kim jest Jesus.

Crystal - no i to jest świetny wątek. Mam nadzieje, że dobrze go zakończą. Jason rządzi. xD

Tommy - jeden z niewielu plusów odcinka.

Brakuje Alcide'a.

Jessica/Hoyt - nawet, nawet. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 17 sie 2010, o 13:21

Re: 3x09 - Everything is Broken


Chris napisał(a):Ale zaczynam podejrzewać kim jest Jesus

Hmmm...? Co masz na myśli? :D

3x09
Sookie - jak zwykle jest mi raczej obojętna.
Bill - rozmowa nad trupem w salonie - bosko. No i wreszcie może dowiemy się czym tak na prawdę jest Sookie.
Tara - ani ciepli ani chłodzi... Tyle, że Franklin w końcu przepadł.
Jesus & Lafayette - "Może Bóg kocha pedałów?" Jasne, że tak! :D
Russel - największy plus odcinka - rozpacz po Talbocie i finałowa scena. "Zjemy was. Po tym jak zjemy wasze dzieci" - mocne... Tekst o pogodzie rządzi :D
Eric z Pam - kocham takiego Erica, troskliwego Makera dającego rady. No i będzie miał swoją zemstę miejmy nadzieję.
Sam - oj na minus w tym odcinku. Pobił staruszka za to, że ten mu po ambicji pojechał...? Nie no...
Jason - ze wszystkich ludzi on Earth, akurat on?! W życiu by się nie spodziewała, że wykończyć Franklina będzie rak latwo, a już tym bardziej, że ta sierotka ty zrobi :D Ale zapulsował :D
Jessica - mogłaby w końcu kazać Tommy'emu spadać i powiedzieć Hoytowi co do niego czuje.
Hoyt - burak.
Tommy - jak wyżej, do kwadratu...
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 17 sie 2010, o 14:16

Re: 3x09 - Everything is Broken


Czesiek_PL napisał(a):Bo to, że Jason miał strzelbę z drewnianymi nabojami trochę mnie dziwi.


Dwa lub trzy odcinki wcześniej było pokazane, jak Jason wyciąga pudełko ze strzelbą i nabojami, które mu zostało po kursie w bractwie słońca. Powtarzał wtedy, że zabije Billa, jeśli tylko z czymś wyskoczy, ale w międzyczasie zaczął bronić Crystal, a teraz uratował Tarę - kto wie, może policyjna odznaka jest bliżej niż mu się wydaje :)

Dziwi mnie, że po wyjściu wampirów z ukrycia, ludzie nie chcą masowo korzystać z uzdrawiających właściwości wampirzej krwi. Zażywanie jej jako narkotyku to jedno, ale widzieliśmy już nie raz, że taka krew działa cuda, choćby w tym odcinku, gdy Bill leczył rany Sookie. Wszyscy chorzy z okolicy powinni walić do niego drzwiami i oknami. Ogólnie medycyna powinna sie tym zainteresować... Dla mnie to jest jakaś luka w świecie przedstawionym w serialu.

Myślałam, że Jesus jest zwykłym gościem, ale ewidentnie coś jest na rzeczy.

Raven napisał(a):Hoyt - burak.


Przecież nie zrobił nic złego. To Jessica z nim zerwała, a on nadal ją kocha i szczerze jej o tym mówi. Chciałabym, żeby znów się zeszli, ale od czasu ich kłótni, kiedy Jessica ukąsiła matkę Hoyta, wszystko się strasznie skomplikowało. Rozumiem, dlaczego Jessica nie czuje się odpowiednią partnerką dla Hoyta - miejmy nadzieję, że uda im się to jakoś rozwiązać.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 sie 2010, o 18:30

Re: 3x09 - Everything is Broken


końcówka miażdży, wchodzimy już w politykę wampirów, jak widać sami hipokryci tam
Sam mnie zdziwił , że tak pobił ojca Crystal
Arlene, ciekawe co zrobi z ciążą, ta Holly jest jakaś podejrzana
Bill i kraina wróżek L.O.L.
Sookie coś malutko było, ciekawe czy w 09 w końcu się dowiemy czym ona jest, wróżką? takie samo światełko miała jak Claudine :P fajna scena z Hadley i jej synem, który niestety jest taki jak Sook
Eric/Pam jak zawsze świetni, uwielbiam ich rozmowy i jak się przytuliła.. :roll:
Jess/Hoyt również strasznie mi się podobali, matko jak ja bym chciała żeby oni znowu byli razem! a nie ta jakaś głupia Summer i jej lalki :/ Tommy też mógłby się trzymać z daleka, wkurzał mnie w tym odc z tą gołą blondyna :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 sie 2010, o 19:13

Re: 3x09 - Everything is Broken


Post mortem

Padłem xD
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 maja 2011, o 10:30

Odp: 3x09 - Everything is Broken


Następny odcinek na poziomie.

Wampirzy Federalni. :D Przesłuchanie Erica było świetne. Tak samo jego sceny z Pam, uwielbiam tą dwójkę! :D
Russell pojawiający się w wiadomościach, zabijający prezentera i wygłaszający przemowę - ostro! :D
Bill w dziwnej krainie? :P Powiedzcie w końcu kim jest Sookie!!! :D
Sam był w tym odcinku szalony. :P Fajnie pobił tego wilkołaka. :D
Niech Jessica wróci do Hoyta, obydwoje się męczą w obecnym położeniu.
Nowa kelnerka jest na maksa dziwna. Wyznanie na spotkaniu, a później ta rozmowa z Arlene.
Franklin wrócił i zginął. :D Szkoda, ale fajnie, że to Jason go zastrzelił. :P Dziwna sprawa z Crystal...
Jesus/Lafayette - NUDA...
Dziecko kuzynki Sookie też ma moc telepatii, ciekawe czy się jeszcze pojawi.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 29 sie 2011, o 20:31

Odp: 3x09 - Everything is Broken


Ale chora scena, gdy Russell tarza się w szczątkach Talbota. No i końcówka, gdy na oczach wszystkich wyrywa serce reporterowi. Ojj, będzie grubo...

Pam przed kamerą. :D Hehe, sama nie wierzyła w to robi, ale do akcji wkroczył urodzony aktor - Eric. :D

Franklin zginął na dobre. Mogliby zrobić coś z postacią Tary. Jest zbyt dramatyczna, nieszczęśliwa imo...

Dzieciak kuzynki Sookie też jest telepatą. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się pojawi.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x09 - Everything is Broken
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.