Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x02 - Sick » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 paź 2012, o 20:14

3x02 - Sick

Spoiler:


Data emisji: 21.10.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 paź 2012, o 13:13

Odp: 3x02 - Sick


Znowu mi się podobało. I to bardzo! Dzieje się nie mało jest akcja i są trudne wybory. Więźniowie ciekawi. Żywy przeciwnik zdecydowanie gorszy od zombie. I myślałem, że przynajmniej połowa sezonu będzie opierała się na trudnych relacjach między dwiema grupami, a tu taki zaskoczenie! Z bodajże 6 więźniów ocalało tylko dwóch. Nie spodziewałem się tego. Rick się zmienił przez tą zimę i jak widać nie boi się podejmować trudnych decyzji. Zabicie tego latynosa było mocne. Podoba mi się jego ewolucja i co dziwne coraz bardziej go lubię.

Przedzieranie się przez korytarze więzienia znowu wyszło miodnie. Mam tylko nadzieje, że nie będzie tego co odcinek bo spowszednieje. Szczególnie niezłe było jak więźniowie pierwszy raz rzucili się na zombie, a nasza grupka patrzyła na nich z politowaniem bo nie wiedzieli co mają robić. Średnio tylko kupuje to, że przez 9 miesięcy nie udało się im uciec.

W części mieszkalnej równie emocjonująco. Najważniejsze pytanie to czy Hershel przeżyję. Byłem pewien, że już po nim bo w końcu w zapowiedzi był pokazany czyiś grup, ale jak się okazuje to nie on. Przynajmniej na razie. Bardzo mi się podobały sceny z udziałem Maggie jak prosiła ojca żeby umarł, świetne. Zaskoczyła mnie też Carol jak chciało potrenować cesarkę na trupie (kto ją obserwował?!) oraz Carl jak załatwił leki. Może w tym sezonie nie będzie się tak gubił jak ostatnio.

Delikatny minus za brak Andrei i Michone. Szkoda, że nie dostały jednej czy dwóch scen jak ostatnio.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 paź 2012, o 14:00

Odp: 3x02 - Sick


Świetny odcinek. :)

Przedzieranie się przez więzienie było genialne. :Z napotkanymi więźniami szybko się rozprawili. :P Nie spodziewałem się tego. Rick jest zdecydowanie bardziej zimny, wyrachowany i zdolny do podejmowania trudnych decyzji niż był on w podobnym etapie w komiksie. :) W sumie to dobrze zrobi serialowi. :)
Siekiera w głowę latynosa, zamknięcie kolejnego w miejscu pełnym zombiaków. :) Podoba mi się "nowy" Rick.
Zimne stosunki małżeńskie z Lori. :) Postać żony Ricka zdecydowanie mniej denerwuje niż w poprzednich seriach.
Cała sprawa z Hershellem wyszła rewelacyjnie. Cieszę się, że wyszedł z tego. Podobał mi się moment, kiedy zbliżył się do Lori po jej próbie "usta-usta". :P I ten wystraszony i gotowy Carl z pistoletem w dłoni. :)
Zmiana jaka zaszła w postaci Carla również zaliczam do pozytywów 3 serii. Zrobił się zdecydowanie bardziej samodzielny (przyniesienie medykamentów).
Relacja Daryl/Rick jest świetna. Już nie mogę się doczekać konfrontacji z Merlem (a wiadomo, że się niedługo pojawi). :D
Carol także zachowuje się mniej irytująco niż do tej pory. Próba cesarki była cudowna. :) I mogę się założyć, że to Merle ją tam podglądał. :P
Ciekawy jestem jak poradzą sobie dwóch pozostałych więźniów. :P Mam nadzieję, że w przyszłości się zasymilują z naszą grupą.

Zwiastun kolejnego odcinka był cudowny. Już nie mogę się doczekać pojawienia się postaci Gubernatora i Woodbury. :) Coś czuję, że dostaniemy odcinek w pełni poświęcony Andrei i Michonne. No i bardzo dobrze, bo zabrakło ich w 3x02.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 3 lis 2012, o 15:59

Odp: 3x02 - Sick


No i znów akcja, akcja i jeszcze raz akcja.
Zdobywanie nowego bloku z więźniami genialne. Dobrze, że Rick zrobił co było trzeba zrobił i pozbył się tego świra, który próbował go zabić.
Hershel umarł, nie zmienił się i powrócił do żywych. Widać wirus potrzebuje czasu żeby się uaktywnić.
Carl jak zwykle robi co chce i gdzie chce i nic go nie obchodzi. Fajnie, że poszedł do szpitala i pomógł z opatrunkami, no ale ludzie, dajcie spokój. Będą z tego kłopoty.
Carol przegotowuje się do cesarki, nie mogę się już porodu doczekać. A ktoś ją z krzaków obserwował. Czyżby ktoś od Gubernatora?
Już się nie mogę doczekać jak Dary i Merle się spotkają. Po takim czasie spędzonym z Rickiem ich relacje są genialne, wzajemnie się wspierają i pomagają sobie. Jestem pewna, że Daryl opowie się po stronie Ricka.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 gru 2012, o 01:25

Odp: 3x02 - Sick


Wszystkie akcje w więzieniu mi się podobają. Carl znowu zrobił się fajny. Nie świruje jak czasami w poprzednim sezonie. Wydoroślał, potrafi zabić umarlaka. Szuka potrzebnych rzeczy.
Carol dalej nie lubię, chociaż mało mi już zawadza, pewnie dlatego że nie wysnuwa bzdurnych oskarżeń w stronę Ricka, to mi najbardziej przeszkadzało.
Daryll i Rick się znakomicie dogadują i oby tak dalej, mam nadzieję że nic i nikt nie popsuje tej współpracy.
Więźniowie którzy pozostali mogą wg mnie przyłączyć do grupy, można ich polubić.

Mają już jedzenie, jakieś zaopatrzenie medyczne, jutro posprzątają, ale nadal brakuje broni palnej, mogli by się za to zabrać w końcu.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3x02 - Sick
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.