Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

2x18 The Last Dance » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 11 kwi 2011, o 17:31

2x18 The Last Dance

Spoiler:

Data emisji: 14.04.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 15 kwi 2011, o 10:46

Odp: 2x18 The Last Dance


Bonnie - ufff...
Ale co ta durna Elena kombinuje :/
Całe szczęście, że nie będzie już przerw do końca sezonu.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 kwi 2011, o 23:27

Odp: 2x18 The Last Dance


Nie darowałbym jakby zabili Boonie! To zdecydowanie jedna z moich ulubionych postaci i o wiele bardziej wole oglądać ją niż wygłupiającą się Elenę :) Scena pojedynku z Klausem/Alaricem wyszła przednio szkoda tyko że nie oddała cała Rickowi. I mam nadzieje, że nie będzie ukrywać się do finału sezonu... Muszę też napisać o genialnym tańcu z Damonem, ich sceny są wspaniałe :)
Elena wyciągnęła sztylet z Elija? czemu?! liczy że jej teraz pomoże? Pewnie pomoże tylko co się stanie z innymi i z nią? Nie podoba mi się. Już lepiej jakby zapomnieli, że on tam w piwnicy gniję :P
Świetne sceny Klaus/Katherina. Szczególnie jak kazał jej wbijać nóż w nogę - masakra.
Matt i szeryf wciąż nic nie zrobili ze swoją wiedzą o wampirach. Pewnie wyjdzie na jaw to, że wiedzą jak Klaus przyjedzie do miasta. I pewnie też wtedy wróci młody Lockwood.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 kwi 2011, o 14:46

Odp: 2x18 The Last Dance


Bonnie wiedziałam, że się wywinie. Fajny, dynamiczny odcinek. Damon jaka przemowę Elce palnął :D że zawsze wybierze ją. Elena co ona kombinuje z tym sztyletem. KAt i jej kolano - masakra ;/
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 18 kwi 2011, o 10:01

Odp: 2x18 The Last Dance


Widać, że scenarzyści są w formie. Genialny odcinek, nie zwalniający ani na chwilę tempa. Nawet Boonie nie wkurzała jak zawsze :D
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 23 kwi 2011, o 21:38

Odp: 2x18 The Last Dance


Fajny odcinek , choć nie podobało mi sie jak podczas potańcówki , kazdy mowil kazdemu co to Bonnie chce zrobić , tylko Caroline olali, ktora moze miec niedlugo klopoty. Szkoda ze nie widzi kłamstw Matta, mam nadzieje , ze nie zrobi tego co każe mu szeryfowa.
Strasznie podobała mi sie końcówka kiedy Elena wyjeła ostrze z Elijaha, wiedziałem , że wróci :). Damon fajnie zatańczył z Eleną.
Bonnie pomiatala Alaricem , znaczy Klausem. Szczerze to niezle go wrobili (wiedziałem , że bonnie nic nie bedzie) , ale spodziewałem sie ze jest potezniejszy , ale to pewnie przez to ciało. O i fajnie Kat meczył z tym wbijaniem sobie noza w noge :).
No i zaczął mi przeszkadzać Jeremy , jest taka przylepą Bonnie , wogóle nie wyglądają jak para, i jest strasznie nijaki. Dobrze by było jakby zamienieli go w wampira, byłloby o wiele ciekawiej.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 maja 2011, o 14:00

Odp: 2x18 The Last Dance


Podobała mi się niemoc Klausa w tym odcinku. To, jak Bonnie nim rzucała. Cholera, chyba naprawdę zaczynam lubić tę małą czarownicę. :P Plan Damona świetny. Koleś chyba ma wieksze jaja niż Stefan i kto wie, czy to właśnie on nie będzie decydował w ostatecznym stopniu o uratowaniu Eleny. Bonnie żyje, Klaus myśli inaczej i będzie się brał za Elenę. Damon po raz kolejny dał jej do zrozumienia, że ją kocha i zrobi dla niej wszystko. Kurde, ciekawe czy kiedyś rolę się odwrócą i czy Elena będzie z Damonem. :D

Elena mimo wszystko bierze sprawy w swoje ręce i ożywia Elijaha. Będzie ciekawie!

Jeremy oczywiście zakochany zostanie z Bonnie. Jego też w sumie lubię i dobrze im życzę.

Szkoda mi w tym wszystkim Caroline i nie podoba mi się to knucie za jej plecami...
Ostatnio edytowano 1 maja 2011, o 20:00 przez Bartezz, łącznie edytowano 1 raz
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 maja 2011, o 19:58

Odp: 2x18 The Last Dance


Podobała mi się niemoc Klausa w tym odcinku. To, jak Bonnie nim rzucała. Cholera, chyba naprawdę zaczynam lubić tą małą czarownicę. :P


Widzisz, od początku ci mówiłem że Bonnie jest świetna :) Tutaj w końcu pokazała swoją moc i dodatkowe miała kilka niezłych scen z Damon co akurat uwielbiam.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 maja 2011, o 11:58

Odp: 2x18 The Last Dance


Wiedziałem, że Bonnie przeżyje, nie wiedziałem jak to zrobią, ale byłem pewny, że jakoś ją uratują od śmierci. :P
Elijah wróci...Może to wyjść na dobre. :D
Konspiracja Matta ciąg dalszy. :P
Taniec na balu był świetny, zwłaszcza Damon z Eleną. :P
Klaus w ciele Alarica został nieźle pomiatany przez Bonnie. :D Poczuła moc. :D
Świetna scena z Katherine, wbijanie noża w nogę było "groovy". :P "A jak się znudzisz, to zamień nogę." czy coś w tym znaczeniu, świetny tekst. :D
Damon powiedział, że zrobi wszystko dla Eleny. :D Czyżby niedługo miałoby się dziać w tym kierunku? :P

 


  • Podobne tematy do 2x18 The Last Dance
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.