Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

2x17 - Carrnal Knowledge » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2008

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 sty 2009, o 14:49

2x17 - Carrnal Knowledge

Spoiler:


Data emisji: 2 lutego 2009
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 21 sty 2009, o 02:05

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Na Blair i Chucka to oni chyba naprawdę nie mają już pomysłów. :znudzony

Nie mogę znaleźć proma. :/
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 sty 2009, o 20:05

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Bo ten odcinek będzie 02.02 dopiero.
Dziwne, że jest promo do oth 6x16 (który będzie w ten sam dzień) a do gg nie ma.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 26 sty 2009, o 18:00

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Grr, i muszę czekać z odcinkiem do 2 lutego :( normalnie dadzą mi go w przeddzień mojego pierwszego egzaminu sesyjnego :P
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 1 lut 2009, o 19:49

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Olej sesję, GG ważniejsze przecież :P
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 lut 2009, o 11:20

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 lut 2009, o 11:18

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Fany odcienk ;) Serena/Dan znowu się rozstali, potem znowu będą razem... ale pewnie wcześniej S dowie się, że D spał z nauczycielką... i będzie drama... mogłabym pisać scenariusz do tego serialu :P
Ale najbardziej ciekawi mnie wątek z ultimate gentelmen's club xD
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 lut 2009, o 15:38

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Nudny, głupi, żałosny odcinek jak dla mnie... Coraz więcej osób w tym serialu mnie wnerwia. Szczególnie Blair i Yale... Co ona ma jakiegoś je*la na punkcie tego Yale? Po drugie Dan/Rachel... xD Nie ma to jak taki romans. I jeszcze z S znów zerwał, ciekawe kiedy znów ich razem zobaczymy? 5 odcinków? Jedyne co mnie zainteresowało to ta sprawa z tym klubem, Bart'em i Chuck'iem. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 4 lut 2009, o 19:51

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


No nie wytrzymam! oni już na ten serial naprawdę nie mają pomysłu (chyba już się im wszystkie skończyły :P)
Cały ten 17-sty odcinek był jakiś taki creepy i w ogóle ten motyw z ojcem Chucka taki niewyjaśniony ... ciekawa tego jestem co za brudne sekrety skrywał Bart :)
Blee, aj nu yt, aj nu yt, że rozłączą znowu D/S couple :/ to rozbijanie tych par już mnie powoli denerwuje, jakby nie mogli chociaż jednej zostawić tak na dłużej ... :(
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 lut 2009, o 21:46

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Co za nudny odcinek.

Blair ooc. Niech jej dadzą jakiś porządny wątek, a jak już ma być bitchy, to niech zrobią to porządnie.
Chuck i ten cały klub też taki filler. I Chuck zapomniał o Blair...świetnie Josh. :P
D/S - ale mi się śmiać z nich chce. Znowu się rozstali. lol
Lonely Boy+Teacher. lmao to nam się Dan rozbujał. xD i jeszcze ta muzyka w tej scenie. xD
Lily też dobra. Wyszła ze szkoły i nie wpadła na to, że córka mogła być załamana tymi plotami o D/R? :P
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 5 lut 2009, o 11:20

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Hmm, przyznam, że podobał mi się ten odcinek. Zainteresował mnie motyw z ojcem Chucka o.o :)) Co do niedoszłego a przyszłego^^ może romansu się nie wypowiadam ^^ :) xoxo
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 5 lut 2009, o 14:27

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


haha co raz bardziej lubię Dana, chłopaczek zaczyna się rozwijać w interesującym kierunku xD

ultimate gentelmen's club - też jestem tego bardzo ciekawy... tym bardziej że ta niania zniknęła! oj ciekawiej się robi ciekawiej! w końcu Chuck zaczyna być interesującą osobą

S jak zwykle big drama... za dużo ona ma tych problemów, zaczyna mnie strasznie irytować...

J miała fajny sposób na zastąpienie smsów

N+V hmm oni już tylko robią jedno... nuda!

B przeszła samą siebie w tym odcinku! ta to umie walczyć... a tatuś jakiś taki zbyt 'dobry' jak na bogacza, nikt w takie osoby nie wierzy, on chyba z bajki jakiejś wyskoczył lol

i na końcu najlepsza postać całego serialu! Dorota! Jak mi się zawsze chce śmiać jak ja ją widzę! A to jak się maskowała wchodząc do ladys room haha padłem ze śmiechu albo to jakie miny robiła gdy 'tatuś' przyszedł z jedzeniem xD


p.s.
może zaczniemy obstawiać za ile odcinków D&S będą znowu razem?! Ja strzelam za 4 max 5
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 6 lut 2009, o 01:44

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


glupio banalne zerwanie i odrazu nowy romans... ciekawe kiedy ujrzy światło dzienne... i czy ms. Carr znowu bedzie gnebic Blair, bo w koncu ma prace odzyskac... jezeli tak to nawet nie chce na to patrzec... może niech Blair wkreci sie w watek Chucka z gentelmen club...
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 6 lut 2009, o 15:51

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


zoey napisał(a):może niech Blair wkreci sie w watek Chucka z gentelmen club...

hmm niby jak? to jest gentleman czyli innymi słowy ladys fuck off! tam są panie ale innego pokroju ;]
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 6 lut 2009, o 22:08

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Wątek Cya, wątek. lol Nie musi należeć do klubu, żeby być w wątku Chucka. xD

B przeszła samą siebie w tym odcinku! ta to umie walczyć... a tatuś jakiś taki zbyt 'dobry' jak na bogacza, nikt w takie osoby nie wierzy, on chyba z bajki jakiejś wyskoczył lol


To nie była walka na miarę Blair. Nie popisał się Josh. Jej zdanie z 16. odcinka i to co robiła w tym odcinku...dwa różne światy. Co do jej ojca...jesteś uprzedzony.

może zaczniemy obstawiać za ile odcinków D&S będą znowu razem?!


1-2. :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 lut 2009, o 14:55

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Paulina napisał(a): I Chuck zapomniał o Blair...świetnie Josh.

moim zdaniem to jest w tym wszystkim najbardziej śmieszne :lol: tyle odcinków już nam ich wątek budowali a tu jakieś nie wiadomo co z tym robią.
I teraz Chuck pewnie będzie się tą całą Elle przejmował, i w ogóle mnie ten wątk z tym klubem nie interesuje.
I wszystko jest nie tak w tym serialu ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 lut 2009, o 15:07

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge


Cya napisał(a):p.s.
może zaczniemy obstawiać za ile odcinków D&S będą znowu razem?!

6-7. :P

justin, oczywiście, że wszystko w tym serialu jest nie tak jak powinno, ja to wiem od początku. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 7 lut 2009, o 15:36

Re: 2x17 - Carrnal Knowledge

Cya napisał(a):
zoey napisał(a):może niech Blair wkreci sie w watek Chucka z gentelmen club...

hmm niby jak? to jest gentleman czyli innymi słowy ladys fuck off! tam są panie ale innego pokroju ;]



ale mnie nie chodzi o to, żeby Blair sie wkręcała na członkinie gentelmen club, ale do pomocy Chuckowi co jego ojca łaczyło z tym clubem...

 


  • Podobne tematy do 2x17 - Carrnal Knowledge
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.