Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x14 - The Bishop Revival » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 sty 2010, o 02:36

2x14 - The Bishop Revival

Spoiler:


----------------

Tajne eksperymenty ojca Waltera, naziści i nieśmiertelność - odcinek się miał czym wyróżniać. Pomysł z toksyną niezły chociaż strasznie było łatwo na to wpaść. Ogólnie brakowało trochę tajemnicy. Robert Bischoff szpiegiem aliantów i równie genialny co jego syn. Widać, że inteligencja jes u nich rodzinna. Ciekawe cz poznamy jeszcze kogoś z rodziny i co Walterowi uda się wyczytać z książek. Walter morderca - mocne rozwiązanie problemu ale pokazuje do czego Walter jest zdolny się posunąć. Scena jak prowadził samochód dobra xD tak jak to jakmówił że Olivia jest dobrą kandydatką na zonę dla Petera :D

ile razy już mówiłam o tym, żeby dodawać datę premiery odcinka? to będzie już ostatni raz :) //justin
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 30 sty 2010, o 19:34

Odp: 2x14 - The Bishop Revival


Heh, ale widać Olivia dobrze go zna, bo wiedziała o przegranym zakładzie, nic jej nie musiał tłumaczyć :) Heh, ale jak Peter zareagował śmiechem na txt Waltera o ślubie Petera i Agent Dunham, a potem "czyż agentka dunham nie wygląda dziś uroczo" :D no i teraz fajny txt Petera, "agentko Dunham wyglądasz uroczo" :D :D ten to powiedział dla jaj, a tej się głupio zrobiło, zawstydzona ten grymas lekki na twarzy :D

Widać jednak idąw zaprate, że taki scenariusz z txt Waltera o ślubie i on już ma w głowie poukładane, że Peter będzie z Olivią :)
Ten kumpel Petera Martin? ma ochotke na Olivie heh, dojechała by go in bed jak by chciała :)

No odcinek ciekawy był związany z Bishopami, a bardziej z bishoffami :) ?
Ale Walter był zły na Petera, że ten sprzedał jego książki, i znowu Olivia wiedziała, że nie sprzedał ich dla kasy, kolejny raz jak ona go zna :) Ale najlepsze jak Walter się zastanawia czy Olivia będzie mu mówić tato :D :D

Co do tego samochodu to czemu Peter nie kupi sobie jakiegoś lepszej klasy? Nie wiem jakąś X5 lub camaro n. :) Taka terenówka im się przyda lub szybszy wózek jak camaro własnie :) Napewno jeżdżą nadal tym kombi, bo Walter chce swoim samochodem jeździć...
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 gru 2010, o 01:30

Odp: 2x14 - The Bishop Revival


Dużo Waltera było w tym odcinku. Świetna była scena, kiedy Walter wykazywał się jako kierowca. :D I Peter niemogący otworzyć drzwi... :P

Sprawa interesująca, powiązana z rodziną Bishopów. Dziadek Petera podobnie, jak jego ojciec był geniuszem.

W poprzednim odcinku Peter ledwo uniknął śmierci, a w tym Walter. Czyżby teraz pora na Olivię? Brakowało mi trochę "kozactwa" Petera. :D

Udało mi się rozszyfrować nawet hasło odcinka. :D Fajna zabawa jest z tym. Szkoda, że w poprzednim odcinku nie pojawiły się symbole...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 25 maja 2011, o 09:01

Odp: 2x14 - The Bishop Revival


Bardzo dobry odcinek z historią w tle. Moim zdaniem można była bardziej drążyć temat tajnych eksperymentów podczas II wojny światowej. Tematyka tego odcinka, aż się o to prosiła. Generalnie jednak uważam, że odcinek był ciekawy i dużo się działo do samego końca.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

FlashBack

Użytkownik

Posty: 42

Postdodano 18 cze 2011, o 10:36

Odp: 2x14 - The Bishop Revival


'Powrót Bishopa'. Wydaje mi się, że tytuł nie jest przypadkowy. Jak już wielokrotnie pisałem o przemianie Waltera, tak teraz jestem pewien, że Bishop staje się tym człowiekiem, którego mieliśmy okazję zobaczyć w 2x10. Bezwzględnego, odważnego, konsekwentnego, złego. Sądzę, że podczas połączenia z jego kawałkami mózgu, informacje na nich zgromadzone przeniknęły do świadomości Waltera. Nie jest już tym zabawnym facetem, który rozśmieszał kilkoma akcjami na odcinek. Co do wątku odcinka, opartego na historii, to dawno nie widziałem, żeby ktoś w filmie lub serialu go użył. Był niesamowicie oryginalny, ale trochę słabo przedstawiony. W końcu jeden nazista na świecie nie żyje. Motyw, który pokierował Waltera do zabicia Niemca, także nielichy. Szkoda jedynie, że wraz ze zgonem nazisty, wszystkie pytania na temat jego długowieczności zostały bezlitośnie ucięte. Pozostaje jeszcze tajemnicza końcówka. Zapowiada się, że choć będący jeszcze w pieluchach wątek miłosny na linii Peter - Olivia, rozwinie się na przestrzeni kilku przyszłych epizodów. Mam jedynie nadzieję, że nie będzie grał pierwszych skrzypiec i nie przyćmi całego Fringe'owskiego 'mysteries'. Coraz bardziej lubię Astrid i szkoda, że nie miała większego udziału w tym odcinku. 8/10.

PS : Od trzech ostatnich odcinków widzę ich rosnącą formę. Było to kolejno 6/10, 7/10 i 8/10 tego epizodu i jeżeli się nie mylę, to następne dwa powinny dostać ode mnie odpowiednio 9/10 i 10/10 : )

 


  • Podobne tematy do 2x14 - The Bishop Revival
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.