Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x10 - New World in My View » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lip 2009, o 20:55

2x10 - New World in My View

Spoiler:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 sie 2009, o 22:59

Re: 2x10 - New World in My View

Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 sie 2009, o 23:29

Re: 2x10 - New World in My View


Jason xD
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 18 sie 2009, o 10:37

Re: 2x10 - New World in My View


Wygląda na to , że w tym odcinku akcja znów nabierze tempa .
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 sie 2009, o 17:54

Re: 2x10 - New World in My View


Bardzo dobry odcinek, szczerze mówiąc nie wiem kiedy minął. Jason, Sookie i Bill wracają do zniszczonego Bon Temps, w którym ludzie zwarliowali. :P Myślę, że to i tak przedsmak tego co nas czeka.

Świetne sceny z Jasonem, na pewno był atrakcją odcinka. :D Najlepszy był jako Bóg, wogóle on i Andy genialni są. xD Rogi i porażenie. :P Ostatnie zdanie Adnyego o tym, że nigdy więcej nie wypije dobre. :D

Hoyt i Jess mieli problemy z matką. Ciekawe co się stanie, mam nadzieje, że nie rozwalą tego związku.

Sceny z Tarą niezłe. Dobrze, że Billowi i Sookie nie poszło za łatwo.

Dalej nie wiemy czym jest Maryann dokładnie (czy wiemy? nie lubie oglądać odcinków z tygodnia na tydzień, bo wiele rzeczy zapominam...). Wiemy za to, że jej krew szkodzi wampirom i, że Sookie coś zrobiła jej. Ale co? Teraz Bill się wybrał do królowej, któa może znać sposób na zabicie jej.


Największy minus serialu? Trzeba czekać aż tydzień na kolejny odcinek... :P Jak mi się uda to nie obejrze 2x11 w przyszłym tygodniu i zrobie sobie maraton. (ale znając mnie nic z tego nie wyjdzie. :P)
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 sie 2009, o 22:31

Re: 2x10 - New World in My View


Jak nie wiadomo czym jest Maryann? Kilka razy były ze to menada(TU TU, TU i TU). Mnie natomiast interesuje czego ona chcę? Duszę mieszkańców Bon Temps czy może sprowadzić jakąś siłę.

Odcinek zdecydowanie był jednym z lepszych, trochę śmiechu, trochę dramaturgi i kilka pytań. Tylko szkoda że niecałe 44 minuty. Może w nagrodę finał dostaniemy ponad godzinny :)

Pogoń za Samem przypominała mi trochę filmy o zombie xD tępi mieszkańcy którym można wszystko wcisnąć. Inaczej by Jason nie zabłysł. Jak wyskoczył z piłą i pistoletem do gwoździ to myślałem że się popłaczę, potem negocjację z Terrym i na końcu jak udawał boga. Genialne xD I te rogi xD No ale trzeba mu przyznać że uratował Sama, który zmienił się przy nich, ciekawe czy im to wytłumaczy.

Sooki była dobra jak pouczała brata żeby nie wchodził do lasu jak szedł ratować miasto przed potworami xD

Matka Hoyta jest świetna xD Jak ładnie przeklinała, rzucała się na syna I Jessice i grała na Wii. I się na koniec doigrała. Oby tylko się nie popsuły stosunki Hoyta z Jess.

Scena w domu Sookie zagadkowa, Co to za światło? Kim ona jest? I co teraz zrobi Maryann. To że Bill się zatruję było do przewidzenia.

Fajnie Maryann z Karlem dekorowali ogródek :)

Szkoda że Erik się nie pojawił, ale jak teraz Billa nie będzie to może Sooki będzie potrzebować jego pomocy. Oby, bo sen na początku to za mało :]

Egzorcyzmy Tary genialne, jedna z najlepszych scen odcinka. LEdwo co się udało przy uroku Billa i szperaniu Sooki.

Fajna była scenka jak do Lafayetta przychodzi ta dziewczyna po V, zjawia się Bill, tamta ucieka, a Lafayett mówi coś w stylu że to Eryk mu kazał, i zaprasza do domu Billa z obnażonymi zębami :)

Bill pojechał do królowej, która ma całkiem enizłą ochronnę. Już się nie mogę doczekać ich spotkania.

Chris nie uda ci się :) Ja odcinek oglądam zaraz po premierze, a finał jak będzie taka możliwość na żywo. Bo coś mi się wydaje że nie doczekam kilku dodatkowych godzin :)
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 25 sie 2009, o 14:11

Re: 2x10 - New World in My View


Jason jako bóg... no normalnie ta scena powala na kolana. Sam już teraz nie ma wyjścia i musi wyjawić swój sekret... Dziwi mnie dlaczego nie powiedział Andy'emu kim naprawdę była świnia.

Nie podoba mi się to, że Jessica pogryzła matkę Hoyta... teraz to już będzie po ich związku...

Bill wie, że Lafayette diluje V - kolejne starcie z Erikiem się szykuje...

Królowa "może wiedzieć" jak pokonać Maryann... Wygląda na to, że królowa może być od niej starsza!?

Co do oglądania na żywo, jeśli ktoś jest zainteresowany, to mogę taką możliwość udostępnić.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 sie 2009, o 14:41

Re: 2x10 - New World in My View


Gdyby tylko nie było to w poniedziałek nad ranem w czasie roku szkolnego (przynajmniej mojego roku szkolnego)... :P

Dzięki Czesiek za info o menadach.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 sie 2009, o 09:57

Re: 2x10 - New World in My View


Świetny odcinek... coraz bardziej nie mogę się doczekać finału. Mam nadzieję, że sncenarzyści nas nie zawiodą.
Niestety brakowało Erica, ale co się zaczęło dziać w Bon Temps przeszło moje oczekiwania :)
Ciekawy jestem tego spotkania z królową.... ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 29 sie 2009, o 20:24

Re: 2x10 - New World in My View


Ten serial rządzi. Wciąga jak czarna dziura (bez zboczonych lub rasistowskich skojarzeń proszę :P).
Oglądanie 10 odcinków rozłożyłem sobie na 2 dni. Tylu zwrotów akcji i różnorodnych wątków dawno nie widziałem w serialu. Jest miejsce na humor, wzruszenie, adrenalinkę. Poruszył mnie motyw z Godriciem. Ostatni raz tak emocjonowałem się serialem oglądając 1 sezon Herosów. To lubię.
Czas chyba rozejrzeć się za książkami pani Harris :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 cze 2010, o 15:55

Odp: 2x10 - New World in My View


kolejny świetny odcinek :)
bohaterem odcinka jest oczywiście Jason - jak poszedł wszystkich ratować, pokonał zombiaki ich własną głupotą a potem udawał tego boga :D xD
egzorcyzmy też mi się podobały ;)
ciekawe jak wygląda królowa

ah i jeszcze scena początkowa Sookie i Eryk mniam
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 cze 2011, o 21:16

Odp: 2x10 - New World in My View


Chyba najkrótszy odcinek do tej pory, ale za to jaka jakość! Ach, kocham ten serial. :)

Pierwsza scena - bomba. Sookie idzie pocieszać Erica, po czym padają sobie w objęcie i Eric wysysa jej krew. Ale jest jedno ale - to tylko sen. :P

Jason standardowo był genialny. Jak się zaczął przygotowywać do wojny, strój, bronie (pistolet na gwoździ, piła motorowa). :D Albo jak udawał boga, żeby odbić Sama - haha to było niesamowite! :D I do tego jeszcze Andy, który przykładał mu gałąź do głowy, co miało robić za rogi. :D

Ogólnie odcinek kręcił się wokół Maryann i tego co zrobiła z Bon Temps. Część osób już wie i kombinują, jak ją zabić. Widać Sookie posiada jakąś niezwykłą moc, która oddziałuje na Maryann. Ta z kolei ma jakąś trującą dla wampirów krew. Bill pojechał do jakieś "królowej" - ciekawe kto to jest. Scena z jej posiadłości bardzo intrygująca. Na pewno będzie się jeszcze dużo działo. Czekam na rozstrzygnięcie sprawy z menadą!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x10 - New World in My View
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.