Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x08 - Timebomb » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lip 2009, o 20:35

2x08 - Timebomb

Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 sie 2009, o 17:27

Re: 2x08 - Timebomb


Świetne, najlepszy odcinek tego sezonu tylko potwierdza że True Blood jest najlepszym serialem lata :)

Jason na początku znowu wypadł na ćwierćinteligenta jak myślał że jest cudownie ocalonym, a potem jak spytał się co takiego Sarze zrobił Judasz xD potem fajna była z nim akcja, jak wchodził do kościoła i jak załatwił wielebnego pistoletem do paintballa xD I jeszcze trzy fajna sceny z jego udziałem - rozmowa z Godrykem, Erykem i Billem wraz z uściskiem :D

Barry został ugryziony przez Lorene, dobrze że Bill go uratował 53 calową plazmą :D

Sam siedzi w więzieniu, nawet Andy mu nie pomógł chociaż nie zdziwiłbym się gdyby teraz go uratował otwierając cele.

Podobała mi się scena jak Maryann przyrządzała podwieczorek z serca podśpiewując sobie, a potem jak Tara i Eggs się tym napychali. I ta ich gra wstępna na końcu. Co Maryann chce osiągnąć szerząc sodomę i gomorę? Pewnie temu będę poświęcone ostatnie cztery odcinki.

Sceny Hoytt/Jessica jak zwykle świetne, jak Bill wpadł do nich albo jak odkryli jej "mały" problem :)

Jednak najlepsza akcja była w kościele, a potem na przyjęciu. Eryk to jedna z moich ulubionych postaci, fajne mówił tym wiejskim akcentem jak prosił o kołek, a potem jak ofiarował się za Godryka i Sookie. Na szczęście przybyła kawaleria w samą porę i o mało nie doszło do rzeźni. Wszystkich ocalił Godryk i przez to pewnie teraz zginął. Ciekawe ile on ma lat, pewnie grubo ponad 2 tysiące. Ale nie czuć od niego mocy, prędzej zmęczenie egzystencją. Nawet darował życie Hugo.

Scena z Loreną i Sookie też dobra :) jak zwykle Sook niczego się nie boi i mało co nie stała się obiadkiem dla Loreny. Przynajmniej ocaliła tak Billa przed zamachowcem. Ta bomba podwieszona pod Luka zrobiła na mnie wrażenie, masa srebra i pokój pełen wampirów + Sookie i Jason. Ciekawe co się stanie, nie zdziwiłbym się gdyby Godrik się poświęcił żeby którejś ocalić.

I weź tu wyczekaj 7 dnia na następny odcinek...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 sie 2009, o 21:08

Re: 2x08 - Timebomb


OMG, ale końcówka. Skończyli w świtnym momencie. Lukie sie poświęci dla dobra Steviego... Nie ma to jak ograniczenie umysłowe. Bmba rzeczywiście robiła wrażenie. Nie mogę się doczekać następnego odcinka. (promo jest kapitalne).

Jessica/Hoyt - cute, cute i jeszcze raz cute :P

Strasznie mi się Sookie podobała, jej wymiana zdań z Loreną i ta zadziorność :D

Bardzo polubiłem Godrica, ciekawa postać. Chce być traktowany na równi z ludźmi, jest zupełnie inny niż pozostałe wampiry. Darował życie Lorenie, Hugo...

Sceny w kościele świetne, ale miałem nadzieje, że zabiją Steviego... Tak to jest jak zostawia się coś niedokończone... Wiadome było, że tamci będą chcieli zemsty.

Jason był świetny w tym odcinku; przyznał się do swojej głupoty i ta rozmowa z Billem mnie rozwaliła. :D Poza tym Sookie i Jason razem fajnie wyglądają :)

Biedny Sam, zamknęli go w więzieniu za coś czego nie zrobił.
Mi też podobała się scena krojenia serca... I potem Tara i Eggs to zjedli xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 sie 2009, o 14:06

Re: 2x08 - Timebomb


Ja nie wiem jak oni to robią, ale Sookie/Bill denerwują mnie coraz bardziej z każdym odcinkiem. Błagam niech oni zerwą bo nie zniosę :P
Eric za to jest fenomenalny, jego miny, oddanie Godricowi i wszystko inne jest na najwyższym poziomie :D

Jessica jest biedna! będzie dziewicą na zawsze! matko boska, naprawdę jej współczuje. Dla Hoyta to też nie będzie łatwe, jednak mam nadzieję, że dadzą temu radę bo och związek jest najlepszy.

Maryann i jej kucharzenie xD o LOL

Jason w końcu znalazł gdzieś po drodze rozum :P fajne było to co powiedział do wielebnego..., że "I've been in heven...inside your wife' czy coś takiego haha :D
Want your bad romance.
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 11 sie 2009, o 20:34

Re: 2x08 - Timebomb


Najlepsza scena Sookie-Lorena :)
Jason w tym odcinku był świetny :D
Tekst pastorowej :wyhoduj wreszcie mózg :P
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 cze 2010, o 16:23

Odp: 2x08 - Timebomb


Godric jest rewelacyjny :)
Jason jaki to jest głupek hahah
Sookie uwielbiam właśnie za to, że sie potrafi postawić każdemu, może to troche głupie i niebezpieczne, ale co tam :P
Maryann i serce fuuuuj
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 maja 2011, o 10:13

Odp: 2x08 - Timebomb


JUż mi się udało bardzo polubić Godrica. Jest świetny - spokojny, stonowany, nie chce nikogo skrzywdzić, natomiast chce żeby inaczej postrzegano wampirów, jako istoty zdolne do kochania i do egzystencji z ludźmi. Posiada ogromną moc i jest nawet starszy od Jezusa!

Jason i paintball. :D Najpierw jak myślał, że Bóg go ocalił od śmierci, a później ten wjazd do światyni i dwa strzały kulkami z farbą do wielebnego. :D Haha, świetne to było! Tak, jak i szwagierskie przytulanko z Billem. :D

Loren jest zła, ale wszystko wskazuje na to, że jest taka, bo bardzo kocha Billa i nie może się pogodzić z jego stratą. Sceny Loren/Sookie kapitalne! Jak Sookie zadzierała nosa, nie bacząc na co mówi i do kogo mówi. Niewiele brakło i stałaby się tylko szybkim pożywieniem dla Loren, ale jest Godric jest prawo. :D

Eric też oczywiście świetny. Jego poświęcenie dla Godrica i Sook godne podziwu. Czyżby rzeczywiście Godric podkochiwał się w Sookie? Jeżeli tak jest to Bill na pewno nie dopuści by między nimi coś zaszło. ;)

No i na koniec moje najmniej ulubione trio: Maryann, Tara, Eggs. To, co ta bogini od siedmiu boleści robi, to jest chore! Zastanawia mnie jaki ona ma w tym wszystkim cel. Scena kiedy Tara i Eggs pożerają wręcz ciasto z sercem Daphne okropna. A potem jeszcze to jak leją się po mordach i im sprawia to przyjemność. WTF?

Maryann na dodatek wrobiła Sama w serię morderstw. Ciekawe jak się z tego wywinie...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

remoteseries

Użytkownik

Posty: 33

Ulubiony serial:
The Sopranos

gadu:
3224037

Postdodano 28 paź 2011, o 17:57

Odp: 2x08 - Timebomb


Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że tak się wszystko "szczęśliwie" zakończy, ale na szczęście na końcu pojawiła się bomba. Najbardziej z całego odcinka podobał mi się dialog pomiędzy Eryc'iem i Sookie :D

Sookie: Godric jest Twoim Twórcą (nie wiem jak jest słowo "maker" zostało przetłumaczone w polskiej wersji)
Eric: Nie używaj słów, których nie rozumiesz
Sookie: I kochasz go.
Eric: Nie używaj słów, których ja nie rozumiem

:D :D :D
Polecam rozszerzanie do przeglądarki Chrome
z którym nie ominiecie żadnego nowego odcinka swojego ulubionego serialu. Więcej pod linkiem: >> link <<

 


  • Podobne tematy do 2x08 - Timebomb
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.