Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

2x02 Tooth and Claw » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 lip 2008, o 02:20

2x02 Tooth and Claw

The Doctor and Rose are transported to 19th Century Scotland, where they meet Queen Victoria, and try to protect her from a ravenous werewolf and a band of assassinating warrior-monks

Data emisji: 22.04.2006

***

A ten odcinek podobał mi się już jakoś mniej.A może powodem tego bylo to, że oglądałam go na 2 raty. Anyway, najlepsza była Rose jak próbowała się w akcent dopasować :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 lip 2008, o 02:37

Re: 2x02 Tooth and Claw


Te akcje z akcentem są z każdym nowym towarzyszem (except Jack, cos Jack is special :P), i w sumie potem już przesadzili z tym żartem. Właściwie to nigdy nie załapałam, czemu Doctor tak się upiera z tym, że nie wolno, ale widać to już tak jest, moja kuzynka zrobiła kiedyś to samo w stosunku do mnie... pewnie, abym z siebie nie robiła idiotki :P Anyway, odcinek z Victorią powinien być o wiele lepszy, chyba po prostu ten pomysł z wilkołakiem był głupi... ale jak się tak zastanowić, to oni zawsze postaciom historycznym przydzielają rili głupie historie :roll:
Aaa... i jeszcze co do akcentu, to ten jedyny raz pozwolili Davidowi użyć jego prawdziwego :P I jak bardzo wciąż uważam za głupie, że RTD uparł się na ten akcent, którego David używa w DW, tak jestem jednak wdzięczna, bo on bywa normalnie czasem trudny do zrozumienia :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 lip 2009, o 13:51

Re: 2x02 Tooth and Claw


A mi się właśnie odcinek podobał. Kreacja Wiktorii bardzo fajna i pomysł z wilkołakiem też niezły. Ogólnie to wolę, kiedy Doctor i Rose wybierają się w przeszłość. Świetna muzyka i kapitalny klimat odcinka. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 23 sie 2009, o 14:29

Re: 2x02 Tooth and Claw


Odcinek spoko, Rose i akcentem i próbą wymuszenia na Victorii, żeby powiedziała, że "To ją wcale nie bawi" czy coś tam :P
Pomysł z wilkołakiem jakoś nie przypadł mi do gustu, nie wiem - ha ha rodzina Królewska to wilkołaki :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 1 lut 2010, o 00:17

Odp: 2x02 Tooth and Claw


Heh patrząc się ze strony ludzi z tamtej epoki to Rose musiała wyglądać komicznie xD

Mi również się podobał ten odcinek... był taki mroczniejszy.

I na końcu Królowa założyła Instytut Torchwood... Pewnie jakieś nawiązanie do spin-offa.
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 lip 2010, o 11:32

Odp: 2x02 Tooth and Claw


Mroczniejszy odcinek, bardzo mi się podobał. Queen Victoria była świetna, genialny charakter. :D

'I am not amused' - Rose mnie zabiła. :D I próba naśladowania akcentu. xD

Wygnanie na końcu i założenie Torchwood. Kolejny plus.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 6 lip 2010, o 08:22

Odp: 2x02 Tooth and Claw


Rose była wspaniała w tym odcinku. Oczywiście, akcent :P ale też to, że każdy, kto się pojawiał był proszony o "wybaczenie jej nagości".
wilkołak był świetny :P i... "hemofilia" :P
Lubię takie klimaty :P epoka wiktoriańska, zamek na uboczu, wilkołak. :D
A na dodatek jeszcze zakład Rose z Doctorem :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 sty 2011, o 21:06

Odp: 2x02 Tooth and Claw


Ostatnio były zombie, a teraz wilkołak czyżby w następnym epizodzie wampiry? xD
Wiktoria była dobra xD a jej sceny z Rose mistrzowskie.
Lubie odcinki rozgrywające się w zamkniętych pomieszczeniach i ten mi się podobał. No i końcówka z teleskopem i diamentem całkiem niezła. I to jak Doktor wpadł na rozwiązanie xD
Na końcu Doktor pasowany na Sir Doktora z Tardis i ostatecznie wygnany xD i jeszce to powołanie Instytutu Torchwood. Czekam na kolejne nawiązanie i liczę na szybki powrót Jacka.
To rozważanie, że rodzina królewska to wilkołaki zwaliło mnie z nóg :D

 


  • Podobne tematy do 2x02 Tooth and Claw
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.