Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x01 - The Smile » Seriale dramatyczne » Homeland • seriale forumtv.pl

Opiekun: salmaatache

<<

zis

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
Tylko jeden?

Postdodano 2 paź 2012, o 01:42

2x01 - The Smile

Jestem tu nowy wiec nie wiem czy nie wszedłem w czyjejś kompetencje przez to że założyłem nowy temat na odcinek - jeśli tak to przepraszam

Natomiast co do samego odcinka to jest on bardzo ale to bardzo przeciętny jedyne co mi sie w nim podobało to, że:

Abu Nazir nawiązuje już kontakt bezpośredni w biurze a nie w jakiś zakamarkach.
Podobał mi sie również wybuch złości żony Brodiego.
Gra aktorska Carie kiedy kopnęła tego kolesia - chodzi mi tutaj o jej mimikę twarzy, która świetnie moim zdaniem oddaje jej postać.
Również podoba mi sie to, że postać Brodiego będzie toczyła jakąś wewnętrzną walkę.

Fabularnie natomiast to odcinek nudny pewnie przez to że to będzie jak by "nowy rozdział", który dopiero się rozkręca.
Zapraszam (jeśli oczywiście masz ochotę) na mojego bloga o serialach - http://scianadziwnychmysli.blogspot.com
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 paź 2012, o 16:07

Odp: 2x01 - The Smile


Owszem nie było jakiś fabularnych rewolucji, ale nie powiedziałbym że przez to odcinek nudny. Mnie szczególnie zainteresowała nowa sytuacja geopolityczna. Obecnie tylko się mówi o ewentualnym ataku na Iran, a w serialu będą próbowali pokazać tego konsekwencję. Zapowiada się to fascynująca, a ja jestem ciekaw czy pójdą dalej. Otwarta wojna? a może mają już jakieś dalekosiężne plany na kolejny sezon.

Aktorsko ten serial udowadnia, ze nagrody dla aktorów jak najbardziej uzasadnione. Carrie i jej nowe życie - ciekawy wątek, podobało mi się jak pokazali ją w domu, a potem w szkole. Następnie przyszła wiadomość od Saula i wszystko legło w gruzach. Świetne są sceny gdy ona nie radzi sobie jako agentka i ta panika na jej twarzy. Claire Danes dzięki tej roli stała się moją ulubioną aktorką.

Brody natomiast będzie kandydatem na wiceprezydenta. Jak ja bym chciał żeby nim został! Już teraz jego działanie na rzecz Abu Nazira może przynieść wielkie szkody, a co dopiero jak będzie znał tajemnicę państwowe. Ciekawe też co wyniknie z faktu, ze Jessica zna jego tajemnicę. Podobała mi się też jego scena z córką jak zakopywali Koran.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 paź 2012, o 20:59

Odp: 2x01 - The Smile


Ten serial to naprawdę kapitalna produkcja. Strasznie się jaram. Może tegoroczna nagroda Emmy to trochę przesada (nie oszukujmy się, jeszcze sporo brakuje mu do takiego Breaking Bad), ale w kolejnych sezonach kto wie. Odejdzie Breaking Bad, ale pozostanie Boardwalk Empire, które moim zdaniem jest równie dobre co Homeland, a może nawet lepsze. Nie oglądałem Mad Mena, więc nie mogę się wypowiedzieć odnośnie tego serialu.

Co do samego odcinka - bardzo mi się podobał. Spokojny wstęp do sezonu. Niecała godzina rozkoszy nad grą Claire Danes. :) Genialna aktorka, chyba aktualnie najlepsza, jaką mam przyjemność oglądać.

Carrie dochodzi do siebie po wydarzeniach z poprzedniego sezonu. Spokojne życie wśród rodziny, ale nie na długo. Wyjeżdża do Bejrutu, by wydobyć informacje na temat ataku na Amerykę. Same sceny w Bejrucie świetne! Gubienie ogona i ta mimika twarzy Carrie! Aaaaa, kocham ją!

U Brodiego też się dzieje. Bedzięcie kandydował na wiceprezydenta i coś czuje, że mu się uda. Poza tym już wykorzystuje swoje stanowisko, aby pomóc Abu Nazirowi.

Czesiek_PL napisał(a):Podobała mi się też jego scena z córką jak zakopywali Koran.

Świetna scena!

Odpalam kolejny odcinek, bo słyszałem, że jest niesamowity...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x01 - The Smile
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.