Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x01 - Summertime » TOP 5 » Shameless • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 sty 2012, o 02:44

2x01 - Summertime

09.01. 2012
Spoiler:

_______________________________________________________________
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 13 sty 2012, o 23:48

Odp: 2x01 - Summertime


Rodzinka wraca w wielkim stylu i znów możemy oglądać zmagania całej gromady z problemami.
Frank jak zwykle dał ciała. Tyle, że tym razem to już przesadził. Założyć się o 10k i pozwolić sobie odebrać syna - nieźle. Na szczęście Fiona i paczka dali czadu i odbili małego. Poza tym uwielbiam moment kiedy Fiona mówi, że Gallagherowie zawsze spłacają długi, a potem jeszcze prezentuje gangsterowi krzaczek :D
Interes z niańczeniem też świetny, mała na prawdę daje radę.
Lip - uwielbiam jego profesorka xD Sam też nieźle się postarał żeby maszynę odpalić - fajny pomysł na biznes - furgonetka z lodami i trawką.
Sheila robi postępy, w sumie to się cieszę, może się trochę uczłowieczy. Jej córka za to średnio mi się podoba.
Ian wybiera się do wojska? Oj, słabo to widzę. Za to bardzo mi się podoba to, że Kash się ulotnił z jego życia, chociaż szkoda jego rodziny.
Odcinka się nie spodziewałam bo jakoś szczególnie nie wyczekiwałam nowej serii. A jednak miło było znów zobaczyć całą zgraję. Początek sezonu uważam za całkiem przyzwoity.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 sty 2012, o 13:32

Odp: 2x01 - Summertime


Świetny powrót! :)
Jak zwykle Frank musiał coś odwalić :P. Założenie sie o tyle kasy i przegranie zakładu nie przyniosło mu chluby, tylko dodatkwych nieprzyjemnych doświadczeń. A może przyjemnych? xD. Mimo to nie udało mu sie zarobić wystarczająco dużo pieniędzy , aby odzyskać Liamia. Ale od czego jest rodzinka? Fiona jak zwykle świetnie sie prezentuję i dalej jest dowódcą w tym gronie. Nie podoba mi się ten nowy chłopak co się koło niej kręci, myśle, że może ją chcieć wykorzystać dla własnych celów , w tym temacie z bieganiem.


Reszta rodzinki jak zwykle sie zabawia. Liam z Kevinem otwierają sklepik na kółkach :) , fajny interes , do tego mają czujnik na psy :).
Kevin za to niezle hodował przez jakiś czas roślinki , pod naciskiem Veronici musiał się wszystkiego pozbyć. Jak sie okazało nie wszystkiego, ciekawe czy ktoś znajdzie towar przed nim w tym kontenerze:). Dobra scena gdy Tony wchodzi do ogródka i stoi na worku Kesha :P.

Ian do wojska? Dobrze by było , wtedy napewno nie spiknie sie z tym Kashem co teraz przerzucił sie na arabów.

Sheila to juz nie to samo jak się bała wyjść na zewnątrz, choć te jej podniecanie sie paroma krokami, też jest śmieszne :).

Powrót jak najbardziej udany, dalej czekam na jakie kłopoty wpadnie Frank i jak rodzinka będzie go ratować :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 14 sty 2012, o 19:43

Odp: 2x01 - Summertime


Świetny odcinek! Uwielbiam ten serial! :)

Przede wszystkim chcę wspomnieć o świetnych ujęciach kamerą. Nie przypominam sobie żeby w pierwszym sezonie kamera pracowała równie dobrze. No chyba, że mam ulotną pamięć. W tym odcinku praca kamery - majstersztyk. Przykładem może być scena walki Lipa, czy bieg Fiony.

Frank i jego pożyczanie dzieciaka. :D Hahaha, uwielbiam gościa. Jak zbierał kasę z dzieciakiem na plecach, a ktoś "spadaj Frank" i zamyka szybę. Haha, wszędzie go znają.

Szkoda mi trochę było Lipa. Nie jest już z Karen... W ogóle bardzo mało było w tym odcinku Karen, a szkoda, bo to bardzo ciekawa postać... Walki Lipa genialne. No i ta sprzedaż słodyczy i trawki. :D "Masz 14 lat?" :D

Ian jakoś mało mnie interesuje. Nie zaciekawił w tym odcinku w ogóle. Wątek z Kashem beznadziejny...

Ja się pytam gdzie jest Steve? No kurde nie mówcie, że zabrali mi jedną z ulubionych postaci? :(

Ostatnia scena mega. Zbiorowe palenie trawki. :D Haha, pewnie wszyscy ładnie się tam najarali. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 sty 2012, o 23:36

Odp: 2x01 - Summertime


Świetny powrót! Bardzo brakowało mi tego serialu. :)

Frank jak zwykle coś odwalił. :P Z murzyna był niezły twardziel, dwa razy z paralizatora dostać i nadal stać, szacunek.
Ale Gallagherowie zawsze oddają swoje długi. :P Zabrzmiało to prawie, jak "Lannisterowie zawsze spłacają swoje długi". :D Wkroczenie rodzinki po Liama było świetne. Fiona nie przejęła się celowaną bronią, tylko po prostu sobie weszła. :P

Sprawa z trawką była genialna. Kev i Lip rozkręcają interes z lodami i nie tylko. Sprzedawanie przed szkołą było niezłe i ten radar na policję. :D
Doktorek Lipa jest świetny, mam nadzieję, że wątek z nim i pomocą przy projekcie się jeszcze rozwinie oraz Lip się w to zaangażuje.

Ian i wojsko, nie rozumiem jego pchania się tam, ale podobało mi się zachowanie Lipa. Świetni z nich bracia. :P
Wątek Kasha jakoś średnio mnie interesował. Szkoda, że opuścił rodzinę w ten sposób. :/

Niezła walka na początku, już myślałem, że Lip wstąpić do jakiegoś fight cluba czy coś. :)

Fiona i nowy koleś...czekam na powrót Steve'a. :P Jestem ciekawy, jak rozwinie się wątek biegania.
Rozwaliła mnie zasłonka na oczy Fiony i białe "Fuck off!" na czarnym tle. :D Oraz przyniesienie drzewka w ramach długu, mina ziomków była dobra. :)

Debbie nieźle sobie radzi. Co za świetny pomysł z opieką się dziećmi. :P

Mało Karen, ale raczej to dobrze. Lubiłem ją oglądać z Lipem, ale to co odwaliła pod koniec 1 serii trochę skreśliło jak dla mnie tą postać.

Sheila i jej wkraczanie w świat. :D

Zapomniałbym wspomnieć o Ethel i jej ogólnego zadowolenia z hodowli roślinek, które przysłużą dla pomocy innym. :P

Wielkie "zielone" ognicho, genialne! :D Pięknie podsumowanie tego epizodu. Czekam na więcej!
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 26 sie 2012, o 20:12

Odp: 2x01 - Summertime


Pierwszy odcinek drugiego sezonu był na naprawdę wysokim poziomie. :]
Frank założył się o 10k i potem jeszcze pozwolił temu murzynowi odebrać dziecko. Ideał ojca! Dobre było, jak szukał tych oszczędności u Karen. ;) Na szczęście Gallagherowie złożyli się i jakoś udało się spłacić alkoholika. ;) Scena, w której wszyscy wchodzą do tej "kryjówki" była po prostu wspaniała!
Interes Kevina i Lipa też dobry. :D Widać, że chłopaki mają smykałkę do interesów. I ten radar na policję.
Fiona znalazła sobie nowego chłopaka, ale ja tam go raczej nie lubię. Gdzie jest Steve?! Niech wróci, bo ten serial nie jest taki sam bez niego. ;)
Karen przefarbowała się z powrotem na blond. Bardzo dobrze. Beznadziejnie wyglądała w tych czarnych włosach. Dobrze też, że zdjęła te wszystkie kolczyki. ;)
Ethel mnie trochę przeraża. :P
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Summertime
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.