Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

2.16 Chicago » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 7 lut 2007, o 23:47

2.16 Chicago

Sara i Michael spotykają się, ona nie jest zachwycona faktem, że jest z nimi Kellerman. Michael jest wściekły, gdy dowiaduje się co on zrobił Sarze, lecz wie, że go potrzebuje. Kellerman mówi im, że klucz jest od skrytki w prywatnym klubie cygarowym w Chicago. Kellerman mówi zawiadowcy, że przewozi zbiega i dostają cały wagon w pociągu dla siebie. Gdy Lincoln zasypia, Sara wysyła Michaela po wodę, a sama dusi Kellermana. Michael i Lincoln ją powstrzymują. Sara i Michael rozmawiają, ona wyznaje mu swoje uczucia. Tymczasem na torach jest blokada. Zmuszają konduktora, aby ją przejechał, a potem zmuszają czworo ludzi, aby wyskoczyli w trakcie jazdy z pociagu. Sami bez problemu wysiadają na stacji w Chicago. Kellerman dzwoni do pani prezydent, domyśla się, że tak naprawdę rozmawiał z osobą podstawioną przez Kima. Kellerman, Lincoln, Michael i Sara jadą do klubu.
C-Note jest z córeczką w barze, ona zaczya się źle czuć. Gdy wychodzą, na bar napada złodziej. C-Note go obezwładnia, i zostaje wypuszczony przez innych zakadników przed przyjazdem policji.
Mahone dowiaduje się o morderstwie, które popełnił Patoshik. Wyciąga Bellicka z więzienia, aby pomagał mu szukać zbiegów bez zbędnych pytań. Bellick znajduje Patoshika, a tamten ucieka przed nim na wysoki silos. Przyjażdża tam Mahone i namawia Patoshika, aby skoczył. Udaje mu się to.
T-Bag zmuszą rodzinę pani Hollander do wyjazdu razem z nim.

by Trish

-----------------------------------------------------------------------

co do odcinka to mi się podobał zwłaszcza że było sporo o Sarze :) (fajny moment jak dusiła Kellermana)
no i to zagranie Kima z głosem pani prezydent :D
achhh i dlatego właśnie oglądam PB :D
Ostatnio edytowano 19 wrz 2007, o 00:12 przez henet, łącznie edytowano 2 razy
So?
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 lut 2007, o 15:07


henet napisał(a):fajny moment jak dusiła Kellermana
ciekawe czy to była gorrota Kellermana :P
no i to zagranie Kima z głosem pani prezydent

Ale mu nie wyszło bo spaprał sprawę z blokadą, jak mógł wpaść na pomysł że zwykła blokada wystarczy i że nie zwieją ... Pozatym Kellerman się domyślił całego podstępu :]
Pozatym podobało mi się jak wykiwali policje wyrzucając z pociągu pracowników koleji i wysiedli sobie spokojnie na nastepnej stacji ... tyle że nie rozumiem dlaczego ci pracownicy uciekali tak długo.

Ciekawe co jest w tej skrytce ... dowiemy się w nastepnym odcinku ... mam nadzieje że nie cygara :P
<<

SWC

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 9 lut 2007, o 00:48


Trochę dziwny ten wątek z próbą zatrzymania pociągu i tego jak się Kellerman zorientował, że to nie Pani Prezydentowa dzwoni.

Tak naprawdę to IMO policję mogli wezwać np. obsługa pociągu, która z czasem się zorientowała, że cosik nie halo.

Z drugiej strony 4 radiowozy próbujące w połowie drogi zastrzymać pociąg to za poważna akcja jak na niesprawdzoną informację od obsługi pociągu :)
A gdyby to był William Kim, to myślę, że wysłałby coś konkretniejszego niż te 4 samochodziki.

Generalnie mniejsza o to, rzecz w tym, że moim zdaniem scenarzyści mogli przedstawić lepszy powód do samouświadomienia Kellermana :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 9 lut 2007, o 03:28


SWC, to w takim razie kto wysłał tą policję ?? Według mnie to jednak był kim a że tylko 4 radiowozy ... to nie dokońca tak miał mało czasu na wysłanie ekipy. Jak by to była obsługa pociągu to wysłali by policjantów na najblizszą stacje.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 10 lut 2007, o 00:13


Bardzo fajny odcinek:)
Michael/Sara reunion:D taka ze mnie baba;) Ich sceny były urocze
Kim dobry miał pomysł z tym podszywaniem sie, ale mu nie wyszło:D ha! Nie jestem jakąs fanką kellermana, ale dobrze, ze sie zorientował, bo jego pomoc naprawde duzo daje. fajnie, ze dostał trcohe od Sary no i troszenkę od Michaela, swoją droga myslałam, zę bedzie bardziej zły;)

Bellick mnie rozbroił, hehe To jak siedział w tym samochodzie i ćwiczył "Hi, i'm Brad Bellic, FBI"

Scena smierci Patoshika bardzo fajna i smutna troche, chociaż on mnie własciwie nie obchodzil.

Strasznie mi żal C-Note'a. On nie załśugiwał na wiezienie a teraz nie zasługuje na takie życie w uczieczce z żona za kratkami:/ Bardzo ładnie się zachowywał w tym sklepie.

T-Bag to kompletny swir!:D Śmiałam sie jak wyjezdzali razem tym samochodem, bo to była taka ironiczna road trip. Ta rodzinka biedna w potrzasku a Teddy jedzie sobie zadowolony i usmiechnięty.
<<

energetyk2

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 10 lut 2007, o 12:11


odcinek niezły , z tym że oni jechali tym pociągiem chyba dookoła świata bo wsiedli i wysiedli do tego pociągu na tej samej stacji. Taki sam piach na peronie . No i chyba jak na Chicago to trochę za mała stacja ale wysiadali na jakiej podrzędnej a nie w centrum . Ale ja się czepiam Poza tym serial super .
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 10 lut 2007, o 12:20


energetyk2 napisał(a):No i chyba jak na Chicago to trochę za mała stacja ale wysiadali na jakiej podrzędnej a nie w centrum
Ale oni chyba nie dojechali do Chicago ... musieli wysiąść wcześniej.
Beti napisał(a):Bellick mnie rozbroił, hehe To jak siedział w tym samochodzie i ćwiczył "Hi, i'm Brad Bellic, FBI"
No to było genijalne ;)
<<

Gorm

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 10 lut 2007, o 12:58


Faktycznie kilka fajnych scen

T-Bag w samochodzie sztuczna reka pokazujacy ze skreca.

Cała scena z C-Note w barze.

No i perelka czyli smierc Patoshika - wraz z muzyka do tego i ta jego mapa na koncu. Nawt mina Brada tu pasowala...
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 10 lut 2007, o 13:59


Tak, ta scena śmierci Patoshika była świetna i ten motyw z mapą na koncu.
Ostatnio edytowano 10 lut 2007, o 14:03 przez Beti, łącznie edytowano 1 raz
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 10 lut 2007, o 17:10


ahh zakończenie przepiekne! :) Haywire spoczął mając przed oczami swą ukochaną Holandię.. Michael & Sara wreszcie mieli sporo czasu razem, wycieczka T-Baga świetna, akcja z C-Notem tez fajna, no i Kim - jak widze tego faceta to mam ochote mu obić gębę, ale mina mu w tym odcinku troszkę zrzedła jak się nie udało fałszerstwo :)
no i Bellick :D
Bradley Bellick, FBI.
Brad Bellick.|Federalne Biuro Śledcze.
Brad Bellick, FBI.
Agent specjalny, Brad Bellick.|FBI.
Witaj, jestem Brad Bellick z FBI.
Witam.|Jestem Brad Bellick, agent FBI.
Brad Bellick.Przysłało mnie Biuro Śledcze.
nie no jaki lol z niego :D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 11 lut 2007, o 12:14


Bellick był genialny, ale szkoda mi Patoshika :(
See you in another life, brother...
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 15 lut 2007, o 11:56


Odcinek byl naprawde super!! Podobal mi sie strasznie ten motyw z pociagiem i sceny w nim. A jak Sara dusila Kellermana to myslalam ze mi serce z klaty wyskoczy, jakos tak straszne wrazenie na nnie zrobila ta scena.

Bardzo mi bylo zal Patoshika. Jakos tak go polubilam w tym odcinku. A ta scena z Holandia na koncu byla sliczna :)

Dobrze, ze Kellerman sie polapal, ze to Kim robi jakies numery - to od razu bylo podejrzane, jak ta babka sie wypytywala gdzie jest i czy Michael i Lincoln sa z nim.

A Bellick byl fenomenalny w tym odcinku! Jak cwiczyl swoje wejscie z FBI to myslalam, ze sie posikam ze smiechu :D
<<

HeroSHI

Postdodano 7 mar 2007, o 11:35

Re: 2.16 Chicago


henet napisał(a):co do odcinka to mi się podobał zwłaszcza że było sporo o Sarze :) (fajny moment jak dusiła Kellermana)
no i to zagranie Kima z głosem pani prezydent :D
achhh i dlatego właśnie oglądam PB :D


To z zmienianiem głosu było niesamowite, zorientowałam się praktycznie dopiero w tym samym moemncie co kellerman :D a trudno u mnie u takie zaskoczenie ;)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 maja 2007, o 14:09


Sara była świetna, gdy chciała udusić Kellermana, wreszcie sama się za coś wzięła :D
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 19 cze 2007, o 22:53


Chyba jestem jedyną osobą którą ten odcinek trochę zawiódł... momentami przynudzał, a PB przyzwyczaił mnie do tego, że non-stop coś się tam dzieje. W pewnym momencie myślałem nawet, że już skończę oglądać PB ale jednak potem wrócił do formy. Jednak odcinek zdecydowanie jeden ze słabszych :(
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 2.16 Chicago
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.