Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2.07 - Spelling It Out » Zakończone Seriale » October Road • seriale forumtv.pl

2008

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 6 sty 2008, o 14:37

2.07 - Spelling It Out

Janet is worried because Eddie and her still haven't slept together. Hannah is put in a tough position when Ray tells her that he wants to adopt Sam. Nick thinks that Aubrey is keeping a secret from him.


Data emisji: 14 stycznia 2008
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 sty 2008, o 23:52

Re: 2.07 Spelling It Out


Ta cała Janet/Eddie thing była naprawdę kjut. No i to z muzyką i jak sobie znalazł odpowiednią piosenkę :) Oni sa naprawdę uroczy.

Oprócz tego znowu Ray był na plus, jego relacje z Samem, w 1 sezonie nie wydawało się, że są one aż tak dobre.

Za to ta wielka tajemnica Hannah i Eddiego to żenada. Zrobią nam wielki surprise apropo tego co wiemy od 1 odcinka :roll:

No i z Nicka robią kolejnego Owena, który sam wyciąga wnioski bez dowodów i być moze powodów. I to wszystko dzięki temu, że jego durny brat chce, aby rozstał się z Aubrey. Srsly, no comment.
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 21 sty 2008, o 01:18

Re: 2.07 Spelling It Out


tak.. janet&eddie sa cute :) ten pierwszy raz byl wspanialy..

ray&sam tez ekstra.. rzeczywiscie po pierwsyzm sezonie nie spodziewalalm sie tak swietnego kontaktu miedzy nimi..

hannah i eddie thing.. a raczje sam's father thign.. mysle ze to jeszcze duzo zamiesza... i u hannah i raya i miedzy eddim i nickiem i miedyz hannah a nickiem.. czekam na next ep

nick&aubrey.. coz.. ciekawe co ukrywa.. ale nie wime co bym na jeog miejscu zorbila.. chyba nei wiedzialambym co zorbic..
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 sty 2008, o 10:51

Re: 2.07 - Spelling It Out


Janet/Eddie - oni są boscy :D Ta mina Eddiego, kiedy usłyszał piosenkę :hihi: Musiał koniecznie wybrać inną ;)

Ray w tym odcinku był ok, ale to i tak pewnie tylko ma związek z tym, że miał sceny z Hannah i Samem i nikim poza nimi. Przy innych pokazuje swoją drugą twarz wrednego Raya :P Wcale nie zdziwiłabym się, gdyby za chęcią adoptowania Sama nie krył się jakiś podstępny plan albo tylko chęć pokazania Hannah, jaki to on jest dobry, a po ślubie - zmiana o 180' :P Chyba jestem na jego punkcie już kompletnie uprzedzona ;D

Tajemnica Eddiego/Hannah, można się było domyślić, że Gavin to nie ojciec Sama.. Przedłużają tylko wyjawienie "tajemnicy" na wszystkie możliwe sposoby :/

Aubrey na pewno coś ukrywa, ale może niekoniecznie romans, może po prostu ma jakiś problem w rodzinie/ze starym przyjacielem, czy coś takiego, o którym nie chce mówić.. No a Nick pojawił się w złym miejscu o niewłaściwym czasie, nie dziwię się, że poszedł za Aubrey, a potem miał dylemat, co zrobić. A wszystko dlatego, że młodszy braciszek chciałby Aubrey dla siebie i wszędzie szuka błędu dziewczyny, który może pokazać Nickowi.
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 25 sty 2008, o 13:54

Re: 2.07 - Spelling It Out


Nikola napisał(a):Tajemnica Eddiego/Hannah, można się było domyślić, że Gavin to nie ojciec Sama.. Przedłużają tylko wyjawienie "tajemnicy" na wszystkie możliwe sposoby


przeciez to juz dawno bylo pokazane ze eddie jest ojcem sama.. juz w jakims 3 odcinku chyba drugiego sezonu jak eddie chcial nickowi powiedziec ale hanah mu nie pozwolila i eddie w koncu powiedzial ze zle przelitwerowal best frie(n)d windows na szybie ich sklepu..
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 sty 2008, o 14:27

Re: 2.07 - Spelling It Out


dzikuskaaa napisał(a):przeciez to juz dawno bylo pokazane ze eddie jest ojcem sama.. juz w jakims 3 odcinku chyba drugiego sezonu jak eddie chcial nickowi powiedziec ale hanah mu nie pozwolila i eddie w koncu powiedzial ze zle przelitwerowal best frie(n)d windows na szybie ich sklepu..

Zostało powiedziane, że Eddie jest ojcem? Jeśli tak, to pewnie przeoczyłam ;) Ja miałam wrażenie, że chciał mu powiedzieć, że z Gavinem to jest jedna wielka mistyfikacja i odnośnie tego, że Hannah z nim spała, ale nie że jest ojcem.
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 25 sty 2008, o 15:33

Re: 2.07 - Spelling It Out


aha.. no dla mnei to bylo oczywiste.. w sumie juz w pierwszym szonie tez cos chyba o tym bylo i ja sie jakos do razu skaplam ze to eddie jest ojcem sama.. ;)
Obrazek
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 25 sty 2008, o 16:10

Re: 2.07 - Spelling It Out


wlasie poprawiam napisy i w odcinku 1.05 jest jak janet z eddim szukaja misia sama bo sam jestw szpitalu i janet mowi jak to eddie sie zajmuje samem.. bierze og na meczu czy cos.. wtedy sie juz domyslilma ze eddie jest sama ojcem ;)
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 sty 2008, o 17:09

Re: 2.07 - Spelling It Out


Ale zostało to powiedziane? Bo mi się właśnie wydaje, że nie, aczkolwiek głowy nie dam ;) A jeśli nie zostało powiedziane, to może się jeszcze okazać, że Hannah sama nie wie, czy to Eddie, czy Nick jest ojcem - w końcu spała z nim po wyjeździe Nicka. Ale jeśli zostało gdzieś powiedziane, to wszystko jasne, dlatego pytam :)
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 25 sty 2008, o 18:37

Re: 2.07 - Spelling It Out


no w tym odcinku okotrym pisalam nie zostalo powiedziane.. ale w 2x01 na koncu eddie przychodzi do hannah i mowi jej ze musze powiedziec nickowi prawde o ojcu sama.. wiec ot chyba wsyztsko jednozanczne moim zdaniem jest ;P a moze mnie jeszcze zaskocza ale nie sadze..
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 sty 2008, o 19:54

Re: 2.07 - Spelling It Out


dzikuskaaa napisał(a):no w tym odcinku okotrym pisalam nie zostalo powiedziane.. ale w 2x01 na koncu eddie przychodzi do hannah i mowi jej ze musze powiedziec nickowi prawde o ojcu sama.. wiec ot chyba wsyztsko jednozanczne moim zdaniem jest ;P a moze mnie jeszcze zaskocza ale nie sadze..

Ano właśnie tak mi się zdawało, że nigdzie nie zostało powiedziane :) Dla mnie było jednoznaczne, że Gavin nim nie jest, ale czy Eddie, czy Nick, to już nie do końca.. Wydaje mi się, że chcą, aby widzowie myśleli teraz, że to Eddie, a jak jest naprawdę, to się dopiero okaże ;)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 lut 2008, o 17:31

Re: 2.07 - Spelling It Out


Między Eddie i Janet się fajnie układa...

Aubrey coś kombinuje i myślę, że jednak to nie do kochanka tam poszła...

Ray i Sam, dobrana para, ciekawe czy w tym Ray ma jakiś ukryty cel, czy po prostu chce być ojcem dla Sama...

Hannah się chyba wreszcie pogodzi z Janet, no i nareszcie wiemy w 100%, że Gavin nie jest ojcem Sama, już to od daaawna czułem...

Trochę mnie denerwowały w ym odcinku sceny PizzaGirl z tym Allenem, dla mnie w ogóle nie potrzebne...

Ogólnie odcinek dobry, a po przerwie spowodowanej strasznie długim tłumaczeniem napisów PL do tego odcinka, był on wręcz świetny.

Może się wreszcie dowiemy w następnym epizodzie, kto jest prawdziwym ojcem Sama. Dużo rzeczy wskazuje na Eddie'go i trochę na Nick'a. Obejrzymy, zobaczymy. :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 17 cze 2008, o 22:08

Re: 2.07 - Spelling It Out


Janet/Eddie - boscy są. :D Dobry był przy wyborze piosenek. :D

To że Gavin nie jest jego ojcem chyba było wiadomo od zawsze. :D A czy Eddie jest ojcem Sama - nie sądzę.

BigCat - nadal go nie lubię, niby ma fajne sceny z Samem, ale jakoś mnie to nie przekonuje.

CO do Aubrey - coś ukrywa, ale nie kochanka. CO do Ronniego - to nie uważam, że on to zrobił, bo chce, żeby się rozstali. Trochę dziwne by było, gdyby nie powiedział.

Sceny Pizza Girl też mnie denerwowały.

Nick - nie dziwi mnie, że był podejrzliwy, miał powody, bo Aubrey wcale mu nie ułatwiała, ciągłe jakieś wymówki durne.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 cze 2008, o 18:34

Re: 2.07 - Spelling It Out


Janet/Eddie - na początku nie lubiłam tej pary, ale teraz są tak cute, że nie da się ich nie lubić ;)

Aubrey coś ukrywa, ale na bank nie kochanek, tylko coś w stylu ojca alkoholika czy coś takiego.

I zgadzam się z Pauliną, że Ronnie nie robi tego dlatego, ze chce żeby Nick i Aubrey się rozstali tylko z normalnej troski o brata. Ja zachowywałabym się tak samo na jego miejscu :P

A co do Big Cata to nawet już nie chce mi się rozpisywać czy jest dobry czy zły, czy cham czy dobry ojciec bo wiadomo, że i tak nie będzie z Hanną.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.