Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 109
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 59
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 59

2.04 First Down » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 30 gru 2006, o 01:50

2.04 First Down

Bellick i Roy dopadają Michaela, Lincolna i Nikę. Nie chcą ich wydać, lecz szukają dostępu do pieniędzy Westmorlanda. Udają sie w drogę do Utah. Nika jest wściekła na Michaela, chce zawrzeć sojusz z Bellickiem.
Nurkowie znajdują twardy dysk Michaela, powoli udaje się odzyskać z niego dane. Wyniki krwi potwierdzają, że w wybuchu zginęli Michael i Lincoln, mimo to Mahone nie chce tego na razie ogłaszać.
Tweener i jego koleżanka podróży zatrzymują się na postój w motelu. Okazuje się, że chłopak wpadł jej w oko.
Abruzzi dostaje cynk apropo miejsca pobytu Fibonacciego, postanwia się zemścić. Okazuje się to jednak pułapką. John postawiony przed wyborem więzienie albo śmierć, wybiera to drugie.
Okazuje się, że Nika tak naprawdę pomaga Michaelowi. Dzięki niej udaje im się uciec. Sara zaprzyjaźnia się z Kellermanem. Gdy rozmawiają dzwoni do niej Michael z przeprosinami.
T-Bag podając się za weterana wojennego zyskuje pomoc od pewnego faceta. Podczas postaoju próbuje się dobierać do jego córki. Dochodzi do konfrontacji.
Michael i Lincoln rozdzielają się z Niką. Dziewczyna zabiera tymczasem broń Lincolnowi i chce ich wydać policji. Broń jest jednak nienaładowana. Mahone dowiaduje się, że badana krew była świńska.

by Trish

-------------------------------------------------------------------------------

"First down" - co za wymowny tytuł :P No to już po jednym uciekinierze.. Abruzziego szukać już dalej nie muszą..

Bellick myślał, że jest cwany, ale coś mu nie wyszło ;)

Hmm, ciekawe czemu ten koleś od FBI tak ciągle wraca do tego bandyty ze zdjęcia i tak się wkurzył na końcu, kiedy się okazało, że Michael podłożył te szczątki świnek i nikt tam tak naprawdę nie zginął :o

Tak kręcili wokół tych spraw Tweenera i Abruzziego, żeby zamieszać, kto jest wrabiany, ale jakoś im to nie wyszło.. łatwo było się domyśleć, że to Abruzziego wkopali, a nie Tweenera.
Ostatnio edytowano 14 sie 2007, o 03:22 przez Nikola, łącznie edytowano 2 razy
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 20 kwi 2007, o 12:22


Nikola napisał(a):Hmm, ciekawe czemu ten koleś od FBI tak ciągle wraca do tego bandyty ze zdjęcia i tak się wkurzył na końcu, kiedy się okazało, że Michael podłożył te szczątki świnek i nikt tam tak naprawdę nie zginął :o
Może ten facet to też jakiś uciekinier,którego nie udało się złapać Mahonowi. ;)
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 sie 2007, o 03:24


Dziwne jest to, że Abruzziego dorwali jako pierwszego i to tak szybko, sądziłam, że tak się stanie z Tweenerem, Patoshikiem albo T-Bagiem.

Co do Niki to w sumie ją rozumiem, Michael ją w to wszystko wciągnął i nie dość, że nie chce się dzielić kasą to jeszcze zakochał się w Sarze.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 sie 2007, o 12:48


Dziwne jest to, że Abruzziego dorwali jako pierwszego i to tak szybko, sądziłam, że tak się stanie z Tweenerem, Patoshikiem albo T-Bagiem.

Mnie też to zaskoczyło, 4 odcinek a już dopadają Abruzziego, myślałam, że jako ważniejsza postać w pierwszej serii przeżyje więcej odcinków w 2...
Miałam nadzieje, że pierwszy będzie Tweener, bo tego to ja nie lubiłam, natomiast o T-Bagu w ogóle nie myślałam, bo on dla mnie po prostu umrzeć nie mógł :D
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 sie 2007, o 03:56


Ja też bym się pozbył najpierw Tweenera a następny w kolejce był już Patoshek. :hah: ale ten to był agent...
We Are The World haiti
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 11 wrz 2007, o 15:32


tlen.exe napisał(a):Ja też bym się pozbył najpierw Tweenera a następny w kolejce był już Patoshek. :hah: ale ten to był agent...


Matko nie mówcie o Tweenerze...
Od zawsze mnie denerwował tym swoim niby luzackim stylem.
Szkoda mi John'a :) Jedna z moich bardziej ulubionych postaci ...

Nie ma to jak po 2 miesiącach od obejrzenia wypowiadac sie o odcinku ;D

Bellicka wykiwali i bardzo dobrze.. Nika mnie zdenerwowała swoim zachowaniem wobec Michaela, ale dobrze z Linc'iem rozegrali tę sprawę :)
Ostatnio edytowano 11 wrz 2007, o 15:34 przez Bee132, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 12 wrz 2007, o 09:37


Abruzzi gryzie ziemie bo w sumie nie było innej opcji. Z takim zapleczem jakie miał zniknąłby bez śladu i policja mogłaby mu nagwizdać :] Jedyne co mogli zrobić żeby zamknąć ten wątek to go zabić. Tak czy inaczej też żałuje... to moja ulubiona postać. No ale przynajmniej śmierć miał fajną :)

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.