Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x13 - Warm Springs » Zakończone Seriale » Vanished • seriale forumtv.pl

2006

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 gru 2006, o 22:50

1x13 - Warm Springs

Sarze udaje się uciec przed ścigającymi ją porywaczami. Nazajutrz poznaje małą dziewczynkę, która proponuje jej, aby udała się do jej domu, aby jej mama - pielęgniarka, opatrzyła jej ranę.
W międzyczasie Agent Lucas wzywa do siebie Eugene'a Collinsa, który potwierdza, że pracował w Encompass, ale nie ma nic wspólnego z porwaniem Sary.
Marcy nadal przeżywa, że Rainer dostał się do Sądu Najwyższego i wyjawia Maxowi, że kilka miesięcy temu, sędzie ją zgwałcił. Marcy martwi się też o Bena, który od dłuższego czasu nie odzywa się. Max wymyśla jednak sposób, jak sprawdzić, gdzie przebywa Ben.
Peter Mannig kontaktuje się z Judy Nash i przedstawia jej dowód na to, że jest ojcem Rebecci - córki, jak to się ma oficjalnie, rodziców Sary. Przekonana o materiale na świetny reportaż, Judy zostaje zszkowana wiadomością swojego przełożonego, że nie ma reportażu, dopóki nie zdobędzie ona dowodów, że Sara jest matką Rebecci.
Sara ucieka z domu pielęgniarki i kradnie jej samochód, kiedy podsłuchuje jej rozmowe z jakimś mężczyzną o nagrodzie jaką zdobędą za informacje o Sarze.
Okazuje się, że przełożony Lucasa i Mei jest zamieszany w porwanie Sary.
Ben strzela do Rainera.

***
Głupio, że nie wiadomo gdzie jest Sara, ale to i tak pikuś przy tym, że ten koles z FBI tez jest we wszystko zamieszany! Kazdego podejrzewałam, że jest w to zamieszany, ale nie jego :P Serial stracił na wartosci, kiedy zabili Keltona, ale mimo wszystko nie moge sie doczekac nastepnego sezonu? A'propos, wiadomo cos o kolejnych odcinkach?
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 27 gru 2006, o 23:23


aja napisał(a):ten koles z FBI tez jest we wszystko zamieszany! Kazdego podejrzewałam, że jest w to zamieszany, ale nie jego
tego się kompletnie nie spodziewałem :/ ciekawe czy pierwsza żona Jeffrey'a też jest w to wszystko zamieszana :>
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 gru 2006, o 23:34


Cya napisał(a):ciekawe czy pierwsza żona Jeffrey'a też jest w to wszystko zamieszana :>

Pytanie brzmi: kto nie jest w to zamieszany :P
I w zasadzie to nie rozumiem Sary, że ciagle ucieka. Ok - raz była na posterunku i wszystkich tam wystrzelali, ale moglaby spróbowac drugi raz. A nie teraz wróciła do Petera i co: juz nie wróci do Jeffrey'a? :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 28 gru 2006, o 00:40


z tego co powiedziała na końcu to ona nigdy nie chciała opuścić Petera, tylko ktoś po nią przyjechał :/ ciekawe co ona ma wspólnego z tym wszystkim, bo nie porwali jej tylko po to by Jeff zagłosował na Rainera

P.S.
13 odcinek to ostatni pierwszego sezonu?
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 gru 2006, o 15:32


Cya napisał(a):z tego co powiedziała na końcu to ona nigdy nie chciała opuścić Petera, tylko ktoś po nią przyjechał :/

No dobra, ale to było 11 lat temu. I co, zamiast po jakims czasie wrócic do niego, to została z Jeffrey'em 'bo ktos ją zabrał od Petera'? Nie sądzę :P
Cya napisał(a):ciekawe co ona ma wspólnego z tym wszystkim, bo nie porwali jej tylko po to by Jeff zagłosował na Rainera

Mnie też to ciekawi :P Ta cała organizacja Encompass, to że Eugene ją torturował no i dlaczego dopiero po 11 latach ją porwali? Mam nadzieje, że sie tego dowiemy, bo nigdzie nie znalazłam żadnych informacji o nastepnym sezonie :/
13 odcinek to ostatni pierwszego sezonu?

Tak.

No i dlaczego Sara poleciła Encompass Maxowi?!
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 28 gru 2006, o 18:23


aja napisał(a):No i dlaczego Sara poleciła Encompass Maxowi?!
Pewnie trochę zbzikowała po terapij szokowej i zapomniało jej się że tam ją torturowali ;) tak samo jak zapomniała o Peterze i teraz pod wpływem szoku wszystko do niej wróciło
Ale to tylko przypuszczenia.



Teraz to się dopiero wkó***łem, cały sezon nie mieści się na jednej płytce DVD takiej standardowej :/
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 gru 2006, o 19:53


Jakoś nie widzi mi sie Twoja teoria :P Będzie cos bardziej zagmatwanego... Może Sara też jest we wszystko wmieszana i chciała wtajemniczyc w całą akcje Maxa wiec wysłała go do Encompass? :P

Cya napisał(a):Teraz to się dopiero wkó***łem, cały sezon nie mieści się na jednej płytce DVD takiej standardowej :/

Tez sie wkurzyłam, a potem kupiłam dwuwarstwową płyte :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bronx

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 7 sty 2007, o 12:16


Tak prawde mówiac to srednio podobał mi sie ten odcinek zabrakło teo czegos
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 gru 2008, o 12:56

Re: 1x13 - Warm Springs


Słyszałem, a raczej czytałem, że tą historie zakończyli w innym serialu, mianowicie w 3 sezonie Bones.

'Ponieważ zagadka serialu "Vanished" (powstało jedynie 13 odcinków) nie znalazła odpowiedzi, producenci serialu "Bones" postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. W 3 sezonie (2007/2008) cała tajemnica będzie rozwikłana. Jest to nowatorskie rozwiązanie, rzadko spotykane w telewizji.'

żródło: pl.wikipedia.org/wiki/Bones
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 7 lut 2009, o 21:01

Re: 1x13 - Warm Springs


Chris napisał(a):Słyszałem, a raczej czytałem, że tą historie zakończyli w innym serialu, mianowicie w 3 sezonie Bones.

'Ponieważ zagadka serialu "Vanished" (powstało jedynie 13 odcinków) nie znalazła odpowiedzi, producenci serialu "Bones" postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. W 3 sezonie (2007/2008) cała tajemnica będzie rozwikłana. Jest to nowatorskie rozwiązanie, rzadko spotykane w telewizji.'

żródło: pl.wikipedia.org/wiki/Bones

jeśli tak będzie to muszę zacząć oglądać Bones ponownie ;) ogólnie to ten serial był całkiem ok, nie jakiś wielki hit ale coś w sobie miał xD

 


  • Podobne tematy do 1x13 - Warm Springs
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.