Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x12 - Dog Fight » TOP 5 » Suits • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 17 paź 2012, o 14:41

1x12 - Dog Fight

Spoiler:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 paź 2012, o 15:30

Odp: 1x12 - Dog Fight


Bardzo cieszy mnie, że kontynuowano wątki z poprzedniego odcinka. :P
Harvey i Mike próbujący wyciągnąć Clifforda z więzienia każdym możliwym sposobem byli genialni. :D
Motyw ze zdobyciem DNA, zdobyciem dodatkowego czasu albo zastraszeniem (przydał się Trevor) były świetne. :P
Mike zbiera się do powiedzenia Trevorowi o tym, że jest z Jenny. Niestety Trevor dowiedział się o tym wcześniej - właśnie dlatego nie powinno się "bawić" czyimś telefonem.
Be Ironic napisał(a):Ach, pijane baby. Nie chcę żadnych kontaktów między Harvey'em a Donną. (I'm Donna. I know. :hearth ) Już i tak postać Rachel sprowadzono do parteru. Donna musi pozostać ocalona.

Dokładnie. Genialny tekst Donny. :D I ciekawie odpowiedziała na pytanie Rachel, dlaczego "nigdy" z Harveyem.
Louis próbujący zaszantażować Jessicę był zabawny. :P :D
Na koniec dostaliśmy oczywiście ładnego cliffhangera. Jestem ciekawy jak Mike i twórcy z tego wybrną. :P Czekam z niecierpliwością na 2 serię. :)
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 17 paź 2012, o 16:21

Odp: 1x12 - Dog Fight


Szkoda, że tak późno dział powstał. :P Niemniej jednak mogę napisać, że finał 1. sezonu był na bardzo wysokim poziomie.
Harvey i Mike tworzą naprawdę dobry duet. Jeśli dodać do tego Donnę, Rachel i Louisa, to otrzymasz naprawdę dobrą obsadę. :D
Cliffhanger też dobry, zobaczymy co wyjdzie z tego w 2. sezonie. ;)
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 paź 2012, o 19:53

Re: Odp: 1x12 - Dog Fight


xiq napisał(a):Szkoda, że tak późno dział powstał. :P Niemniej jednak mogę napisać, że finał 1. sezonu był na bardzo wysokim poziomie.

Zawsze możesz przekopiować swoje komentarze z pierwotnego wątku do nowopowstałych. Ja tak zrobiłem. :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 wrz 2013, o 23:43

Odp: 1x12 - Dog Fight


- cliffhanger finału można było już przewidzieć w pilotowym odcinku. Typowe zagranie, które nie jest ani trochę emocjonujące. Bo przecież Mike i tak wróci do współpracy z Harveyem i za góra 3 odcinki wszystko będzie o staremu by następne trzęsienie nastąpiło przed dłuższą przerwą. Takie to typowe
- po całym sezonie dochodzę do wniosku, że nie lubię Mike'a. O ile do jego relacji z Harveyem nie mam zastrzeżeń tak tracę do niego całą sytuację gdy próbuje załatwić jakiś swój problem. Boi się prawdy i szczerej konfrontacji, jego życie uczuciowe jest w rozsypce i jest okropny w ocenianiu charakterów. Nie wiem może na przestrzeni kolejnych serii się zmieni, ale we mnie wzbudza on tylko irytację
- sprawa całkiem interesująca. Do czasu. Występ w sądzenie ok, mało emocjonujący, brakowało dobrych dialogów, reszta dziejąca się w okół tego o wiele lepsza. Rozwiązywanie śledztwa i stawianie czoła kolejnym problemom. Szkoda tylko, że wszystko się dobrze skończyło... Czekałem tylko na dramatyczną końcówkę. Marzyło mi się, że bohaterowie go unieważniają i gdy chcą mu przekazać dobrą wiadomość okazuje się, że popełnił samobójstwo. I wtedy serial wiele zyskał by w moich oczach
- narzekam i narzekam, ale to wcale nie był zły odcinek. Typowy w konwencji Suits z odniesieniami do klasyki filmowej. Za to serial będę zawsze chwalił. Nie zabrakło też humoru i Donny. Donna to zawsze zaleta.
<<

AgnieszkaKal

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Krotoszyn

Ulubiony serial:
M jak Miłość

Postdodano 9 cze 2014, o 13:04

Odp: 1x12 - Dog Fight


Obejrzałam tylko kilka pierwszych odcinków i serial był usunięty. Po roku chętnie wrócę i nadrobię zaległości. :)
<<

misiaq

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
suits

Postdodano 2 gru 2015, o 20:33

Odp: 1x12 - Dog Fight


To był chyba najlepszy sezon ze wszystkich:)
<<

Artoo

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
house od cards

Postdodano 22 gru 2015, o 09:39

Re: 1x12 - Dog Fight


mnie wciągnął, a myslalem, ze nie , a jednak mnie zaskoczył...

 


  • Podobne tematy do 1x12 - Dog Fight
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.