Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x11 Boom Town » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 14 lip 2008, o 22:30

1x11 Boom Town

Pod projektem budowy elektrowni atomowej w Cardiff kryje się spisek obcych, aby rozerwać świat na kawałki. W trakcie krótkiego postoju w Cardiff na naładowanie baterii TARDISa, Doktor, Rose i Jack spotykają starego wroga, który wprowadzając w życie swój misterny plan zniszczenia Ziemi ma za sobą poparcie społeczności całego miasta.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2008, o 22:01

Re: 1x11 Boom Town


Nie jest to jakiś najlepszy odcinek, ale zdecydowanie należy do moich ulubionych ;)

Dobrze bawiący się Jack. Jackowe WHATEVER. Jack & Mickey :D Pure joy :P I Doc stwierdzający, że plan Jacka jest dobry, genialne :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 lip 2009, o 19:28

Re: 1x11 Boom Town


Odcinek świetny, uwielbiam tą babke, która zginęła i była burmistrzem Cardiff. :) Uciekanie przed Doctorem teleporterem - umarłem. :D Wogóle, fajne było to, że Mickey wrócił. I ta radość na początku całej trójki. :P Zdecydowanie jeden z fajniejszych odcinków. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 15 sie 2009, o 14:24

Re: 1x11 Boom Town


Jak ta babka mówiła, to zawsze rozpraszała mnie przerwa między jej dolnymi jedynkami xD wiem dziwne, ale to moje skrzywienie, jesli chodzi o 'krzywe' zęby :P
Ja chcę taki screwdriver jak ma Doctor, ktoś chce mi kupić na urodziny albo nie na gwiazdkę, bo jest szybciej, hę? :D :D
Zespołowa radość i 'high five' bezcenne :D :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 sie 2009, o 16:23

Re: 1x11 Boom Town


kinia_c napisał(a):Jak ta babka mówiła, to zawsze rozpraszała mnie przerwa między jej dolnymi jedynkami xD wiem dziwne, ale to moje skrzywienie, jesli chodzi o 'krzywe' zęby :P


Poczekaj, aż zobaczysz Gwen z TW. :P Mi to jakoś nie przeszkadza, fajnie to wygląda. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 16 sie 2009, o 00:34

Re: 1x11 Boom Town


Hmm ktoś tutaj zakłada, że TW też będę oglądać :P ? Ha na pewno :D :D
Ja nie mówię, że mi to przeszkadza, ale po prostu to Widzę, słucham co ludzie mówią, ale potrafię się gapić na ich krzyyywy zgryz (bardzo krzywy, nie przesadzajmy z tym ;) ) tzn, robię tak w przypadku seriali i filmów, 'in the real world' nie, żeby nie bylo, że jakaś nawiedzona jestem :P

Ps. Stwierdzam, że moje postanowienie dotyczące pisania komentarzy na bieżąco na razie się sprawdza, oby tak dalej :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 16 sie 2009, o 01:04

Re: 1x11 Boom Town


haha, dziewczyno, oglądanie TW jest obowiązkiem i ta kwestia nie podlega dyskusji, nie Chris ? xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 sie 2009, o 10:14

Re: 1x11 Boom Town


No pewnie, że tak, jak się ogląda DW to TW jest obowiązkowe. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 16 sie 2009, o 17:47

Re: 1x11 Boom Town


Ooo LOL chyba nie mam wyboru, skoro justin. i Chris mnie 'zmuszają' to może i zacznę kiedyś tam oglądać :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 sie 2009, o 21:46

Re: 1x11 Boom Town


Kiedyś tam? :P To trzeba zaczynać zaraz po 2 sezonie. :p
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 sty 2010, o 23:02

Odp: 1x11 Boom Town


Wesoły i ogólnie śmieszny epizod. Znów pojawił się pierdzący potworek xD Podoba mi się ogólnie ta trójka co podróżuje Tardis. Chyba nawet lepiej jakby miała sama Rose dalej z Doctorkiem podróżować. Ale znając życie to długo Jack nie zagości w niebieskiej budce :P
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 sty 2010, o 23:17

Odp: 1x11 Boom Town


Ty piszesz "niebieska budka" bo nie wiesz jak się nazywa czy tak po prostu sobie napisałeś ? xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 sty 2010, o 23:22

Re: Odp: 1x11 Boom Town


justin napisał(a):Ty piszesz "niebieska budka" bo nie wiesz jak się nazywa czy tak po prostu sobie napisałeś ? xD


Tak po prostu, bo zdanie wcześniej napisałem, że to Tardis :P
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 sty 2010, o 23:24

Odp: 1x11 Boom Town


aa, tak dobrze przeczytałam Twoją wypowiedź, haha :lol: sori xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 lip 2010, o 21:11

Odp: 1x11 Boom Town


Uwielbiam ten odcinek, nie ma w nim jakiejś większej akcji, ale jest zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju.

Uwielbiam Blon Fel Fotch Passameer-Day Slitheen. Akcja z teleporterem - xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 4 lip 2010, o 23:24

Odp: 1x11 Boom Town


To jak Jack przedstawia plan i reakcja Doctora, a potem teleporter - super :D a potem jeszcze w restauracji "czy wiesz, że?" :P i obie odpowiedzi :D
Margaret strasznie przebiegła :D niby błaga o łaskę, ale od początku chodzi jej tylko o wykorzystanie Tardis :D

Intryguje mnie to Bad Wolf... Doctor miał rację, że te słowa ich 'prześladują' - słyszałam je już w przynajmniej 3 odcinkach... ciekawe.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 wrz 2010, o 00:35

Odp: 1x11 Boom Town


Fajny odcinek. nie było duzo akcji, ale coś w nim było. Fajna ta cała rozmowa o mordercach i każe śmierci. No i komediowych wątków nie zabrakło.
Fajna scena na początku jak opowiadali Mickeyemu co robią :) albo jak Jack ustalał plan xD boskie tez było teleportowanie Margaret :D
W końcu Doktor zauważył Złego Wilka. Zrobiło się mroczno, nastrojowa muzyka, a potem to zbył ze to przypadek xD
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 21 mar 2014, o 19:45

Odp: 1x11 Boom Town

I znów powrót do obcych z suwakami na czole.
Ależ Doktora urabiała, kombinowała, starała się, błagała na randce xD I nic z tego :D
Akcja z uciekającą babką i teleportowaniem jej z powrotem świetna :D
Zły Wilk wreszcie się wyraźniej pokazał,a przynajmniej Doktor zwrócił na niego uwagę. A później zręcznie ją odwrócił.
Ciekawe - spojrzenie w TARDIS cofnęło Margaret do formy jajka 0.o

 


  • Podobne tematy do 1x11 Boom Town
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.