Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x07 - Muse of Fire » Seriale sci-fi / fantasy » Arrow • seriale forumtv.pl

Opiekunowie: Czesiek_PL, salmaatache

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 gru 2012, o 14:49

1x07 - Muse of Fire

Spoiler:


-----------------------------

Odcinek dobrze się oglądało, ale jako historia zemsty wypadł dość przeciętnie. Za dużo też ckliwej muzyczki i wątków romansowych, a za mało walki. Huntress na razie daje radę mimo że aktorka nie jest doskonała. Jej relację z Olivierem mogą być interesujące jeśli nie skończą się zbyt szybko. I chciałbym więcej wspólnych walk zobaczyć z udziałem tej dwójki. Nie licząc wątku odcinka działo się sporo innych rzeczy - zaskoczyło mnie że facet odwiedzający Moirę to ojciec Merlina. Tu jest spore pole do popisu np. Oliver zabija ojca, a syn robi się przez to zły. Cieszy powrót Waltera bo może znaczyć to że wróci wątek Queens Gambit. Cieszy też pojawienie się Chiny White, więcej takich powracających występów poproszę. W odcinku nie było za to flashbacków z wyspy, ale tego akurat nie brakowało.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 gru 2012, o 20:27

Odp: 1x07 - Muse of Fire


Przyjemny odcinek. :)

Świetny wątek Heleny i Olivera, ciekawe tylko na jak długo w serialu pozostanie Pani Zemsta. :)
Walki jak zwykle fajnie się oglądało. Chociaż było ich trochę mało. :/

Tommy/Laurel...miłe sceny. Ciekawe jak teraz sobie poradzi Tommy bez kasy. :)
Tajemniczy gość pracujący z Moirą to ojciec Tommiego. To mnie zaskoczyli. :P

Walter wrócił, mam nadzieję, że już w następnych odcinku powróci wątek widzianego przez niego jachtu.

Mafia, Triada, przydałaby się jakaś wojna między nimi oraz wplątani w to wszystko Arrow z Huntress. :P

Pierwszy odcinek bez żadnych flashbacków, trochę szkoda. :/
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 6 gru 2012, o 00:14

Odp: 1x07 - Muse of Fire


Nie było retrospekcji jak to zwykle? Szkoda, ale dzięki temu odcinki nie popadły w rutyne ;p

Ciekawy wątek Olivera i Heleny :) Może stworzą jakiś lepszy duet zwalczania zła niż Ollie&Diggle.

Dowiadujemy się kim jest ojciec Tommiego. Hmm..zastanawia mnie czy jest jeszcze jakieś ukryte dno związane z odebraniem pieniędzy synowi. Laurel na pewno mu pomoże.

Niby na początku nie przepadałam za Walterem, ale teraz wydaje się całkiem spoko, a co najważniejsze Moira ma zajęcie.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 gru 2012, o 02:32

Odp: 1x07 - Muse of Fire


Dowiadujemy się kim jest ojciec Tommiego. Hmm..zastanawia mnie czy jest jeszcze jakieś ukryte dno związane z odebraniem pieniędzy synowi.


Obstawiam, że zaczął przygotowywać synka do przejęcia jego roli, a takie coś nim powinno mocno wstrząsnąć :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 gru 2012, o 03:36

Odp: 1x07 - Muse of Fire


Noooo, Arrow mnie nie zawodzi.
Najbardziej ucieszył mnie powrót Waltera, lubię tę postać. Triady znowu się pojawiły, to też fajne. Nowa postać, Huntress. Ona jest mocno rozchwiana emocjonalnie, wydaje mi się że będą z nią problemy w przyszłości.
Tommy bez kasy, ale co więcej, jest synem tajemniczego gościa. To może być ciekawe. Nie rozumiem tylko dlaczego odciął go od dobrobytu...
Brak wspomnień z wyspy wyszedł na dobre, ale w następnym odcinku mają coś pokazać!
Muzyka mi pasowała, cały odcinek mi się podobał, bez wyjątku.
We Are The World haiti
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 27 sty 2013, o 01:32

Odp: 1x07 - Muse of Fire


Hmm... Oliver ma dziewczynę. Nie powiem żeby był to zdrowy związek, ale kim ja jestem żeby oceniać :D Helena zapowiada się interesująco, ciekawe na jak długo zostanie w serialu.
Kolejna tajemnica odkryta - tajemniczy garniak to ojciec Tommy'ego, którego właśnie odciął od całej kasy. Ciekawe dlaczego.
Tak jak się spodziewałam Triada powraca choć tylko na pół minutki. I tak będą jeszcze z nimi problemy pewnie.
Cieszę się, że Walter wrócił i mam nadzieję, że dalej będzie grzebał w rodzinnych tajemnicach. Oby tylko nie przypłacił tego życiem.
Odcinek bez flashbacków - szkoda i oby wróciły w następnym odcinku.
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 15 lip 2013, o 21:25

Odp: 1x07 - Muse of Fire


Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadna :D
Dopiero teraz zaczęło się coś naprawdę dziać. Podoba mi się, jak te sprawy się układają. Wszystko wygląda na całkiem dobrze poukładane.
Wrócił Walter, Tommy stracił kasę i pewnie przygarnie go Laurel, Oliver znalazł sobie dziewczynę.
Helena sprawia wrażenie wręcz idealnej. Znalazł sobie kobietę, która potrafi zrozumieć jego drugą tożsamość. To może tylko znaczyć, że nie potrwa to zbyt długo... I tak pewnie skończy z Laurel, znając życie.
Ujawnili wreszcie tego faceta od Moiry. Spory szok :) In plus oczywiście.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 lip 2013, o 23:06

Odp: 1x07 - Muse of Fire


Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadna :D


O Helenie mówisz? :) Jeśli tak to aktorka od października będzie występować w Draculi od NBC :)
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 16 lip 2013, o 00:48

Re: Odp: 1x07 - Muse of Fire


Czesiek_PL napisał(a):
Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadna :D


O Helenie mówisz? :) Jeśli tak to aktorka od października będzie występować w Draculi od NBC :)


Tak, tak. O Helenie :)
Wlasnie dzisiaj odkrylem tego Dracule jak przegladalem jej strone na Filmwebie. Na pewno zakrece sie dookola tego serialu :)

 


  • Podobne tematy do 1x07 - Muse of Fire
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.