Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x05 - The Rhodes Not Taken » Zakończone Seriale » Glee • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 wrz 2009, o 23:29

1x05 - The Rhodes Not Taken

Spoiler:
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 paź 2009, o 17:24

Re: 1x05 - The Rhodes Not Taken


Kristin Chenoweth - bardzo ją lubię i w sumie cieszę się, że większość odcinka opierała się na niej i, że tak dużo śpiewała :D duet z Willem był bardzo fajny :)
Finn/Rachel - ten policzek wyglądał na mocny i bardzo dobrze, bo Finn sobie zasłużył! jak on mógł ją tak wykorzystać i igrać z jej uczuciami? ja rozumiem, że myślał o dziecku i w ogóle, ale jak sama Rachel mu powiedziała... nie mógł jej po prostu powiedzieć o co chodzi?

W odcinku było zdecydowanie za mało Kurta i reszty Glee klubu i Sue! zdecydowanie za mało :D
Want your bad romance.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 1 paź 2009, o 17:42

Re: 1x05 - The Rhodes Not Taken


Też lubie Kirstin i bardzo dobrze sobie poradziła w odcinku. Piosenki bardzo fajne, szczególnie duet z Willem.

Emma cudna, mam nadzieje, że w końcu powie Willowi o swoich uczuciach. :P

Zgadzam się z blue, że brakowało Sue i Glee klubu, ale może nam to wynagrodzą w kolejnych odcinkach.

Rachel przez połowe odcinka mnie wkurzała, potem ją Finn okłamał i sie wkurzyła, ale ciesze się, że wraca do Glee. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 3 paź 2009, o 15:30

Re: 1x05 - The Rhodes Not Taken


Odcinek nudny jak flaki z olejem. Nie wytrzymałem do końca :P
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 3 paź 2009, o 17:00

Re: 1x05 - The Rhodes Not Taken


Najbardziej wyczekiwany przeze mnie odcinek i się nie zawiodłem. Kristin Chenoweth wspaniała jak zawsze. szkoda, że nie gra w serialu na stałe. Wątpię, żeby wróciła, ale kto wie.
Rachel działa na nerwy już drugi odcinek, mam nadzieje, że się poprawi i również cieszę się, że wraca do Glee. Teraz musimy czekać co nowego wymyśli Sue Sylvester
Pijany Kurt wpada na Bambie :D To było zabawne.

Obrazek

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 paź 2009, o 20:24

Re: 1x05 - The Rhodes Not Taken


:D Bambie i Kurt :D spadłem z krzesła :D
Strasznie mi się podobał ten odcinek i wszystkie wykonania piosenek...
Rachel i April - Świetne
Will i Rachel - jeszcze lepsze.
A na koniec Somebody to love - mistrzostwo :) Z wszystkich odcinków to było najlepsze wykonanie.
Słucham teraz na okrągło :P
Nawet Rachel mnie tak bardzo nie wkurzała :D

PS: Póki co to mój ulubiony odcinek :)
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 maja 2010, o 16:55

Odp: 1x05 - The Rhodes Not Taken


Niezły odcinek. Musze powiedzieć, że Rachel jest zdecydowanie moją ulubioną postacią, mimo mojej krytyki wobec niej w temacie poprzedniego odcinka. A Finn ją rzeczywiście niefajnie oszukał...

Piosenka odcinka: 'somebody to love'.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 11 lis 2011, o 02:56

Odp: 1x05 - The Rhodes Not Taken


Piosenka odcinka: : "Somebody to Love" Queen w wykonaniu New Directions
Runner-up: "Last Name" Carrie Underwood w wykonaniu April Rhodes i New Directions

Najsłabsza piosenka: "Alone" Heart w wykonaniu April i Willa
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl

 


  • Podobne tematy do 1x05 - The Rhodes Not Taken
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.