Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x05 Cool » Smallville » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 cze 2007, o 17:28

1x05 Cool

Mack napisał(a):Data pierwszej emisji: 13.11.2001 r.
Scenariusz: Michael Green
Reżyseria: Jim Contner

Uczniowie Smallville High urządzają imprezę nad zamrożonym jeziorem. Sean Kelvin (gościnnie Michael Coristine), szkolny podrywacz i gwiazda futbolu, próbuje poderwać Chloe. Dziewczyna zapisuje mu na ręce swój numer telefonu. Podczas gry z kolegami, Sean wchodzi po piłkę na zamarznięte jezioro i wpada do niego. Dzięki kawałkom meteorytów, które znajdowały się na dnie jeziora, chłopakowi udało się przeżyć. Gdy wychodzi z jeziora odkrywa, że cały czas potrzebuje ciepła, gdyż wciąż marznie. Kentowie są poważnie zadłużeni i brakuje im pieniędzy. Lex rozmawia z Marthą o spotkaniu farmerów, które organizuje w zamku.

Muzyka wykorzystana w odcinku:
"Rescue" Eve 6
"Let Your Shoulder Fall" Matthew Jay
"Top of the World" The Juliana Theory
"On Your Side" Pete Yorn
"Standing Still" Jewel


źródło: http://www.kryptonleague.com.pl

ZDJĘCIA
Ostatnio edytowano 20 cze 2007, o 17:32 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 16 sie 2007, o 17:10


Nie lubię takich opowiastek o zamrażaniu ludzi, także główny wątek mi się nie podobał.
Jonathan wkurza mnie z tą swoją przesadzoną dumą i moralnością, świat nie jest wyłącznie czarno-biały.
Poza tym randka-nie-randka Clarka i Lany, bosh oni się chyba nigdy w czasie nie zgrają :/
No i żal mi było Chloe, chłopak jej się spodobał, a potem chciał ją zabić...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lis 2007, o 03:19

Re: 1x05 Cool


Słaby odcinek. Głupie było to z zamrażaniem. Żadna to moc. Jakby mógł strzelać lodem, to jeszcze... Żal mi było Chloe.

Clark trochę zawalił z Laną. Mógł jej powiedzieć że martwi się o Chloe bo umówiła się z Seanem. ;p Ja bym tak zrobił.
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 sty 2009, o 18:48

Re: 1x05 Cool


Troche słabszy odcinek, rzeczywiście... Clark/Lana, kurde, było blisko? :p Pomysł z zamrażaniem był wyjątkowo głupi, rzeczywiście mogli mu jaką moc dać... Chloe jest świetna. :) Ja chce więcej akcji...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 sty 2009, o 19:35

Re: 1x05 Cool


A mi taka akcja pasuję, chociaz z tym zamrażaniem był śmieszny :) Ale się cieszę że nie wyszło Chloe z tym gościem, lubię ją w takiej roli w jakiej jest :) A Clark się nareszcie przełamał i zaczął coś kręcić z Laną. Niestety. ALe mnie ta para drażni :)

ładniej idziesz Chris, ale powoli cie doganiam :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 31 sty 2009, o 20:53

Re: 1x05 Cool


Miło Czesiek, że zacząłeś mnie doganiać. Se będziemy razem komentować. xD :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 lut 2009, o 00:42

Re: 1x05 Cool


Raczej nie będziemy :) Ja oglądam Smallville jak mnie nie ma w domu, tak to nadrabiam Bones i HIMYM. Przez ciebie :D

 


  • Podobne tematy do 1x05 Cool
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.