Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

1x05 - Cece Crashes » Zakończone Seriale » New Girl • seriale forumtv.pl

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 6 paź 2011, o 17:16

1x05 - Cece Crashes

Spoiler:



Data emisji: 08.11.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lis 2011, o 19:35

Odp: 1x05 - Cece Crashes


Świetny odcinek! :D
Cece jest genialna, a to jak się zachowywali przy niej Winston i Schmidt było mistrzowskie. :P
Schmidt z poparzoną gołą klatą i strachem przed kotem. :) Ale zaliczył kontakt z Cece. :D
Winston i jego zaczepianie Schmidta. :D Oraz genialny tekst odcinka w wykonaniu właśnie Winstona - "Are you sheepdogging her?" No po prostu leżałem...:)
Nick wydaje się najnormalniejszy z całej grupy, póki co. :P Ciekawy fakt z tymi wskazującymi stopami. :P Czyżby możemy się spodziewać wątku Jess i Nicka. :)
Jess jak zwykle zwariowana. Wyprawa w pidżamie do klubu po Cece. Jej ucieczka z samochodu bo Nick kupił jej kwiaty. :D I jak opowiadała Cece, że chłopaki są naprawdę w porządku, a w chodzą do mieszkania, a tam ganiają Schmidt w kimono i Winston w bokserkach i cały w chusteczkach. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 lis 2011, o 00:55

Odp: 1x05 - Cece Crashes


Śmieszny odcinek i dobrze. Serial po początkowych średnich odcinkach powoli zyskuje własną tożsamość. Cece jest fajna, mogłaby się częściej pokazywać. Dobre było jak Winston i Shmidt próbowali do niej nieskutecznie podbijać. I ten kontakt Schmidta na końcu xD Było tez kilka innych zabawnych scen z tą trójką :)
Jess i Nick? Nie miałbym nic przeciwko tyko że jeszcze nie teraz. Niech pierw dobrze przedstawią postacie. Motyw ze stopami śmieszny xD I ta panika w samochodzie :) Jess jest cudowna, a z jej głupich min mogę się śmiać bez przerwy.
Shmidt kompletujący Indie xD jednak jego najlepsza scena to jak mówił Cece skąd pochodzi xD
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 11 lis 2011, o 02:25

Odp: 1x05 - Cece Crashes


A mi tak średnio podobał się ten odcinek. Po rewelacyjnym 1x04, dostaliśmy moim zdaniem najsłabszy z dotychczasowych odcinków. Wydaje mi się, że potencjał postaci Cece nie został wykorzystany, więc mam wielką nadzieję, że będziemy ją częściej widywać. Nie twierdzę, że odcinek był słaby, ale jakoś specjalnie nie powalał, jedynie parę zabawnych scen.

Scena odcinka to bez wątpienia dla mnie Schmidt zaganiający Cece do sypialni i wspomniane przez eLMaQ: "Are you sheepdogging her?" Winstona. Padłem! :D Poza tym świetne sceny mieli Jess i Nick - Jess uciekająca przed nogami Nicka w drogerii oraz scena w samochodzie. :) Oprócz tego Schmidt wychwalający zalety Indii oraz próbujący określić pochodzenie Cece! A no i jeszche parkour Schmidta. :D Jednak wydaje mi się to trochę mało i liczę, że odcinek ze Świętem Dziękczynienia trochę mi zrekompensuje to małe rozczarowanie..

Odcinek oceniam na 6/10
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 lis 2011, o 14:23

Re: Odp: 1x05 - Cece Crashes


globus napisał(a):Oprócz tego Schmidt wychwalający zalety Indii oraz próbujący określić pochodzenie Cece! A no i jeszche parkour Schmidta. :D

Właśnie! Zapomniałem wspomnieć w swoim poście o parkourze Schmidta - to było mistrzowskie! :D
Zalety Indii i zgadywanie pochodzenia Cece - tak, to było świetne. :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 15 lis 2011, o 22:56

Odp: 1x05 - Cece Crashes


Genialny odcinek! :D Śmiechu było co niemiara. :D

Schmidt to zdecydowanie moja ulubiona męska postać. Gość wymiata. :D To jego paradowanie w szlafroczku, parkour albo łyżwiarstwo. :D Haha, wymiatał z tym. Do tego lęk przed kotem, poparzona klata, zachwalanie Indii i zgadywanie skąd pochodzi Cece. :D No i na koniec ten telefon. :D Śmieszny koleś, może jeszcze się skuma z Cece. BYłoby całkiem fajnie, zresztą pierwszy kontakt już zaliczył. :)

Cece jest piękna, a po tym odcinku ją strasznie polubiłem. Oby występowała częściej!

Nick i Jess. :D Hmm, czyżby coś się kroiło? :D Świetne sceny w markecie ze stopami. Potem samochód i paniczny wybieg przestraszonej Jess na ulicę. :D Ona jest przesłodka. :D

Winston trochę lepiej niż w poprzednich odcinkach, ale i tak póki co najmniej mnie śmieszy...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 16 lis 2011, o 22:20

Odp: 1x05 - Cece Crashes


Zgadzam się, świetny odcinek :).

Poczatęk super, Jess mowi, że chłopaki pewnie mają piątek zaplanowany, a ci graja w gry :P. I jeszcze Schmidt w Kimono (wyszytym w chinach :P) z tekstem "piąteczek panowie , ciśniemy" genialne xD.
Schmidt jest rozbrajający, parkour i to zaganianie Cece do jego pokoju , haha nie mogłem z tego xD. I jego zbliżenie do Cece :P
Jess jak zwykle kapitalna, unikanie kontaktu wzrokowego stóp xDxD. I to spanikowanie i ucieczka :D.
Winston był śmieszniejszy niż we wszystkich poprzednich odcinkach razem wziętych, także plus :).

Scena w łazienka fajna i ten przykrótki ręcznik Cece. :)
Cece bardzo polubiłem i mam nadzieję, że teraz będzie sie pojawiać częściej :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 24 lis 2012, o 20:53

Odp: 1x05 - Cece Crashes


Uwielbiam CeCe xD
Jess jak zawsze świrowała. Sprawdzanie stóp, a potem szalona ucieczka z samochodu i stanie pod dziwnym kątem xD
Fajnie by było jako ona i Nikt coś tam faktycznie... Zobaczymy co z tego będzie :)
Schmidt też miał swoje momenty - parkour w salonie i dobieranie się do CeCe, a na końcu telefon do Winstona, no nie mogę :D
Zadziwiające jest to, że w ich mieszkaniu wszyscy korzystają z łazienki w tym samym czasie xD I ten karcący wzrok na Nicka - Myślałam, że jesteś lepszy :D
Również kot świetnie zagrał w tym odcinku, wychowany przez ptaki i terroryzujący Schmidta :D

 


  • Podobne tematy do 1x05 - Cece Crashes
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.