Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x04 What Liza Beneath » Zakończone Seriale » Hidden Palms • seriale forumtv.pl

2007

<<

HeroSHI

Postdodano 8 cze 2007, o 14:09

1x04 What Liza Beneath

Johnny, jako że nie odzywa się ani do Cliffa ani do Grety, coraz więcej czasu spędza z Lizą, która intryguje go swoją naturalnością i tym, że bardzo różni się od reszty mieszkańców Palm Springs. Kiedy rozmowa schodzi na Cliffa, Gretę i zmarłego Eddie’go a Johnny pyta się Lizy czy nie wie przypadkiem, kim jest osoba używajaca w komunikatorze nicka ‘O8Nova’, na monitorze komputera Lizy pojawia się dziwne zdjęcie...
Po przypadkowym spotkaniu z Cliff’em, oboje wyjaśniają sobie wszystko i wzajemnie się przepraszają. Jedynie spotkanie z Gretą nie należy do najprzyjemniejszych, kiedy Johnny mówi jej, że nie są ani przyjaciółmi, ani wrogami, co ewidentnie szokuje dziewczynę.
W międzyczasie Cliff robi wszystko, aby pozbyć się z domu aroganckiego adoratora swojej mamy – Travisa. Kiedy nie pomaga otwarta niechęć do niego, Cliff postanawia udawać, że jest nad wyraz miły czym zaskarbia sobie przychylność mamy, która naciska na Travisa, aby również był miły. Cliff wykorzystuje sytuacją i prosi Travisa o pożyczenie samochodu. Po naciskach mamy, Travis pożycza mu samochód, a Cliff wybiera się na dziką przejażdżkę wraz z Nikki. Kiedy więc wraca do domu poobojanym samochodem, Travis nie wytrzymuje i rzuca się z wściekłością na Cliff’a. Bójkę przerywa mama Cliff’a, która oddaje strzał ostrzegawczy i każe wynosić się z jej domu Travisowi.
Johnny pod pretekstem dostarczenia poczty, udaje się do domu mamy Eddie’go, która po jego rzekomym samobójstwie przeprowadziła się w inne rejony Palm Springs.
Podczas wizyty u Lizy, Johnny odkrywa w końcu, kim jest osoba używająca nicka ‘O8Nova’...

by aja

Data emisji: 20 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez HeroSHI, łącznie edytowano 2 razy
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 21 cze 2007, o 15:23


Naprawdę nudny odcinek. Z 42-óch minut może 10 było ciekawe. W sumie to chyba tylko 3 sceny były ciekawe: gdy Greta wyznała prawdę Johnny'emu, gdy Travis rzucił się na Cliffa i ostatnia scena z Johnny'm i Lizą.
Fajnie było usłyszeć "Devil in a Midnight Mass" grupy Billy Talent :)

Ale ogółem to stwierdzam (po raz kolejny już), że z odcinka na odcinek jest coraz gorzej. Cieszę się, że zostało mi jużtylko 4 odcinki do dowiedzenia się o co tu do końca chodzi. Mam nadzieję, że 2-ego sezonu nie będzie (zresztą z takimi ocenami to szczerze wątpie)

p.s. Nienawdzię Niki :razz:
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 cze 2007, o 16:17


Wg mnie najlepszy jak do tej pory odcinek. Nie przypuszczałam, że ta brunetka to mama Eddie’go! I coraz bardziej lubię Cliffa :P Nieźle się pozbył Travisa. A mama Cliffa pokazała, że też ma jaja oddając strzał ostrzegawczy. I dobry był jej tekst, że nawet idiote zniesie, ale nie przemoc ;)
Nikki i Cliff ładnie ze sobą wyglądają :)
I końcówka... Takie trochę dziwne, że Liza tak hop siup powiedziała wszystko Johnny’emu. Prędzej się spodziewałam, że wyleje mu jakiś kwas na twarz i schowa w garażu :P
Ryan_90 napisał(a): 3 sceny były ciekawe: gdy Greta wyznała prawdę Johnny'emu

A co w tym było ciekawego? Ni z tego ni z owego przyszła do Johnny'ego i powiedziała mu, że spała z Cliff'em. Łał, ale ciekawe :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 28 cze 2007, o 16:34


aja napisał(a):
Ryan_90 napisał(a): 3 sceny były ciekawe: gdy Greta wyznała prawdę Johnny'emu

A co w tym było ciekawego? Ni z tego ni z owego przyszła do Johnny'ego i powiedziała mu, że spała z Cliff'em. Łał, ale ciekawe :P

Chodziło mi po prostu o to, że jakiś niewielki ułamek tajemnicy wychodzi na jaw, poza tym najbardziej z tego serialu lubię sceny Greta+Johnny.
Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 28 cze 2007, o 19:27


Moją ulubioną sceną z tego odcinka jest jak matka Cliffa strzela w powietrze i dialog Travisa z Tess [tłumaczenie ze słuchu]:
Travis: Skąd do cholery masz broń???
Tess: Jestem z Texasu ty dupku, mamy broń zanim zaczynamy chodzić...


A tak z innej beczki to ta matka Eddiego jest niczego sobie, bardzo fajna jest :D mam nadzieję że częściej będzie występować w serialu :D

Bardzo podoba mi się w ogóle zachowanie Cliffa w tym odcinku, niby go nie lubię ale fajnie się zachował w stosunku do matki
Ostatnio edytowano 28 cze 2007, o 19:27 przez Cya, łącznie edytowano 1 raz
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 cze 2007, o 20:12


aja napisał(a):A co w tym było ciekawego? Ni z tego ni z owego przyszła do Johnny'ego i powiedziała mu, że spała z Cliff'em. Łał, ale ciekawe :P


No dokładnie, i na dodatek nie powiedziała nic nowego bo to było wiadome :P

Ryan_90 napisał(a):Chodziło mi po prostu o to, że jakiś niewielki ułamek tajemnicy wychodzi na jaw, poza tym najbardziej z tego serialu lubię sceny Greta+Johnny


A ja ich właśnie nie lubie, to takie bawienie się w kotka i myszkę...
nie lube czegoś takiego.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 28 cze 2007, o 21:04


Jak Cliff rozwalał mu samochód było dobre :D Dobrze to sobie wymyślił, zęby pozbyć się Travisa... Ciekawe czy tylko jego dotąd się pozbył?
See you in another life, brother...
<<

HeroSHI

Postdodano 5 lip 2007, o 12:12


Dobrze że już nie ma tego assh*** Travisa :/
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 lip 2007, o 23:07


No zdecydowanie dwa dobre punkty odcinka to:
-Cliff i cała jego akcja z autkiem Travisa
-I spotkanie Jonnego z Gretą ... mina Grety genialna.
Ostatnio edytowano 5 lip 2007, o 23:08 przez sufer, łącznie edytowano 1 raz
<<

efciaq

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 68

Lokalizacja: B-stok

Postdodano 7 lip 2007, o 08:23


No to moje przypuszczenia się sprawdziły :). Szczerze mówiąc to nie było zbyt trudne, że Greta i Cliff coś tam znaczyli w śmierci Eddiego. :/.
Nudnawy odcinek, niby tak dużo się wydarzyło, a ma się wrażenie, że nic się nie wydarzyło.
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 1x04 What Liza Beneath
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.