Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x04 Trial By Fire » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 14:05

1x04 Trial By Fire

4400 stają się obiektem nie tylko wrogości, ale i zamachów bombowych po tym, jak lista z ich danymi trafiła do internatu. Tom, Diana i Ryland próbują złapać osoby, stojące za zamachami, mimo że w tym samym czasie Tom stara się spędzać jak najwięcej czasu z Kyle'm, którym po wybudzeniu ze śpiączki wrócił do domu, a Diana poznaje uroki bycia matką zastępczą dla Mai. Dodatkowo sytuację pogarsza przyjazd do Homeland Seciurity waszyngtońskiego agenta -Warrena Lyttel'a.
Jordan Collier postanawia dać schronienie niektórym z 4400, którzy po powrocie znaleźli się w trudnej sytuacji, w swoim nowo wybudowałym osiedlu. Pierwszymi mieszkańcami zostają Emily i Richard, który dodatkowo znalazł u Jordana pracę. Jordan i inni muszą jednak szybko zweryfikować swoje zdanie co do bezpieczeństwa na osiedlu, kiedy w ich strone zbliża się furgonetka-bomba.

by aja

Data emisji w USA Network: 1 sierpnia 2004
Data emisji w TVP1: 18 stycznia 2007, 20:15
Data emisji w AXN: 4 marca 2007

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 5 razy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 sty 2007, o 22:55


Niezły odcinek, ciekawa akcja ... np motyw z Kaylem jak siedzi na deszczu albo jaw rysował po tej mapie.
Ostatnio edytowano 19 sty 2007, o 16:33 przez sufer, łącznie edytowano 2 razy
<<

Juninho_8

Nowy użytkownik

Posty: 7

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 19 sty 2007, o 12:11


:D Witam wszystkich forumowiczów. Serialek "The 4400" jest bardzo dobry. Świetnie, że TVP po Loście "puściła" taki serial.

Po wczorajszym odcinku wiadomo już, skąd liczba 4400, nieprawdaż?? To zapewne rok, z którego pochodzą ludzie, którzy uprowadzili te 4400 osób. Co o tym sądzicie?? ;>
Ostatnio edytowano 19 sty 2007, o 12:15 przez Juninho_8, łącznie edytowano 1 raz
Juninho_8
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 19 sty 2007, o 12:50


Odcinek był niesamowity,i zaskakujący.Najbardziej ciekawa jestem o co chodzi z tymi drzewami na samym końcu gdy Richard i Lily jechali samochodem.Mam nadzieje że wyjaśni się to :/
<<

Juninho_8

Nowy użytkownik

Posty: 7

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 19 sty 2007, o 15:58


Moim zdaniem tu nie ma co się zastanawiać. To dziecko (wtedy jeszcze w łonie) ma w sobie silne oddziałowywanie biegunowe; dzrewa nie wiedzą w którą stronę rosnąć :) A w tym odcinku śmiesznie było z tym słoneczniczkiem, co się rozwinął na żądanie :) Szkoda tylko tej babki, co to umiała ;(
Juninho_8
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 19 sty 2007, o 16:13


Ten motyw z drzewami byl naprawde swietny!! Zreszta w ogole watek z tym dzieckiem jest niezwykle wciagajacy moim zdaniem.
<<

Atka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 19 sty 2007, o 19:35


Dziecko jest kosmitą!!! To aliensy ją zapłodnili ja wam mówię:D:D:D A serial wciąga...tak samo jak Zagubieni...i ta 8 letnia dziewczynka jest niezła..:D
And if you die I wanna die with you...


Pozdrawiam WSZYSTKICH :D :*
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 sty 2007, o 14:41


No w końcu porządny odcinek, w którym coś się dzieje :D Niezły motyw z bombami, tylko wkurza mnie ten nowy koleś, który przyszedł do Homeland Security i myśli, że jest fajny :hah:
Ciekawe co będzie z Kyle’m – mam nadzieje, że coś fajnego, bo jak na razie to wątek niby interesujący, ale tak w gruncie rzeczy, to irytujący :P
I nie cierpię piosenki z czołówki a ciągle słysze ją w głowie i nie mogę się jej pozbyc ;D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Juninho_8

Nowy użytkownik

Posty: 7

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 20 sty 2007, o 22:17


Dziewczynka jest THE BEST! A te kapcie na komodzie z 1-ego odcinka to do historii kinematografii powinny przejść. Mistrzowstwo :D Do dziś się z tego śmieję. <lol>
Juninho_8
<<

Shea

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 20 sty 2007, o 23:00


Ja mam tylko małe pytanie: jak się skończył odcinek, bo prąd wysiadł i nie mogłam obejźeć?? Widziałam do momentu, kiedy ten chłopak im kazał gdzieś jechać...
<<

khronick

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 29 lis 2007, o 15:46

Re: 1x04 Trial By Fire


tank you firends :/
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 lut 2008, o 23:52

Re: 1x04 Trial By Fire


Najciekawsza w tym odcinku jest chyba ta historia z Kyle'em.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lut 2008, o 01:38

Re: 1x04 Trial By Fire


Zamachy na Powracających, no to się porobiło. Kyle kompletnie ześwirował, może dlatego że powinien zostać porwany, ale nie udało się to kosmitą i teraz utożsamia się z nimi? Sam nie wiem, ale może on ma być jedną z kluczowych postaci. Tak samo jak Lily i jej syn.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 kwi 2009, o 21:56

Re: 1x04 Trial By Fire


Dobry odcinek, ale nie wiem o jakich drzewach wy mówicie i jakim chłopaku co kazał komuś gdzieś jechać. ;pp
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1x04 Trial By Fire
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.