Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x03 - The Rusty Nail » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 lip 2007, o 01:24

1x03 - The Rusty Nail

Casey foresees trouble when Cappie finds Rusty a date for the fraternity mixer. Meanwhile, Ashleigh gets the wrong idea when Calvin volunteers for the Zeta party-planning committee.

data emisji: 23 lipca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez bluevein, łącznie edytowano 2 razy
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 lip 2007, o 19:04


Torrent jest w porządku.

Odcinek był w nieco bardziej poważnym tonie niż poprzednie, chociaż to całe szukanie dziewczyny dla Rusty'ego było zabawne.

Najlepszy był moment:
C: Hey Case, hey Evan.
R: Hey Cappie.
C: Spitter ?!

No bo fakt, to nieco creppy, gdy dziewczyna chce przerobić swojego brata, na swojego chłopaka. Zresztą Cappie ubiera się o niebo lepiej niz Evan, ale cóż.
Nie podobało mi się, że Cappie umówił Rusty'ego z tą Lisą czy jak jej tam. Źle się według mnie zachował. No i to, że Casey postanowiła uchronić brata przed błędem, to było całkiem cute.
Miałam jedynie nadzieję, że odcinek zakończy się zerwaniem Casey i Evana. Byłoby beznadziejnie, gdyby chcieli z nich znowu zrobić szczęśliwą parkę :roll:
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 lip 2007, o 21:25


Trish napisał(a):Cappie ubiera się o niebo lepiej niz Evan, ale cóż.

Dokładnie! Mimo, że lubie jak facet ma koszule a na to sweter i jeansy, to u Evana wygląda to jakoś tak... zbyt grzecznie :P Może to przez jego przylizaną fryzure :D
Trish napisał(a):Nie podobało mi się, że Cappie umówił Rusty'ego z tą Lisą czy jak jej tam. Źle się według mnie zachował.

Wg mnie nie zachował sie źle, bo w końcu pomógł Rusty'emu zrobić to, co Rusty sam, nieprzymuszenie chciał zrobić. To, że gdzieś tam w środku wiedział, że chce poczekać aż znajdzie dziewczynę, którą bedzie kochać i zdał sobie sprawe z tego w trakcie randki z Lisą nie zmienia faktu, że wyraźnie powiedział Cappiemu, że ma mu znaleźć dziewczyne.

W ogóle nie podobało mi sie to, że jedna piosenka w tym odcinka była już w OC a druga to motyw przewodni Hidden Palms. Lubie te piosenki, ale można by dać jakieś nowe, świeże piosenki a nie takie odgrzewanie kotleta :P

A z tej przewodniczącej sorority, czy kim tam ona jest, jest prawidziwa bitch :P

Dobre było jeszcze jak Rusty służył jako tablica ogłoszeniowa i zapytał sie Lisy, czy ma na czole wytatuowane, że jest prawiczkiem ;D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 lip 2007, o 22:19


aja napisał(a): mnie nie zachował sie źle, bo w końcu pomógł Rusty'emu zrobić to, co Rusty sam, nieprzymuszenie chciał zrobić.

Ale przecież Rusty nie szukał dziewczyny do seksu, tylko na tą ich imprezę, a potem dopiero uległ presji, której spora część pochodziła od Cappie'ego.

Swoja drogą świetne było, jak Lisa oświeciła Rusty'ego, że jest dziewczyną od tequili :hihi:
Ostatnio edytowano 24 lip 2007, o 22:20 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 24 lip 2007, o 22:35


Ashleigh: For now you're McDreamy, not McSteamy.

Heh, kolejne odniesienie do kolejnego serialu ;)

Ogólnie bardzo podobał mi się odcinek. Dobre było jak Casey wpadła, aby szukać brata, a Cappie zrzucił tę dziewczynę z kolan :hihi:

aja napisał(a):W ogóle nie podobało mi sie to, że jedna piosenka w tym odcinka była już w OC a druga to motyw przewodni Hidden Palms. Lubie te piosenki, ale można by dać jakieś nowe, świeże piosenki a nie takie odgrzewanie kotleta :P



Też zwróciłam na to uwagę, na ekranie Rebecca, a w tle piosenka z HP ;)

aja napisał(a):A z tej przewodniczącej sorority, czy kim tam ona jest, jest prawidziwa bitch :P


Gorzej :P Manipuluje wszystkimi na prawo i lewo, a szczególnie Casey :/ W ogóle się dziwię, że ona pozwala się prowadzić jej tak za rączkę, dobrze że w końcu zrozumiała co i jak, a przy okazji Ash się dobrze zachowała, kiedy powiedziała Evanowi, jak musi z nią postępować.

aja napisał(a):Dobre było jeszcze jak Rusty służył jako tablica ogłoszeniowa i zapytał sie Lisy, czy ma na czole wytatuowane, że jest prawiczkiem ;D


Chłopak jest najwyraźniej przewrażliwiony na tym punkcie ;D

Trish napisał(a):No bo fakt, to nieco creppy, gdy dziewczyna chce przerobić swojego brata, na swojego chłopaka. Zresztą Cappie ubiera się o niebo lepiej niz Evan, ale cóż.


To fakt, chociaż faktycznie jego sam ubiór nie jest zły, ale jakoś tak średnio do niego pasuje, jak napisała Aja :)
<<

Tatsumi

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 24 lip 2007, o 22:39


aja napisał(a):
W ogóle nie podobało mi sie to, że jedna piosenka w tym odcinka była już w OC a druga to motyw przewodni Hidden Palms. Lubie te piosenki, ale można by dać jakieś nowe, świeże piosenki a nie takie odgrzewanie kotleta :P

no właśnie motyw z hidden palms strasznie m sie podoba a oni go tu jeszcze umieścili

a co do ciekawych momentów podobała mi sie akcja w silowni
gmme link to avatars now!! :D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 lip 2007, o 12:46


Trish napisał(a):Miałam jedynie nadzieję, że odcinek zakończy się zerwaniem Casey i Evana. Byłoby beznadziejnie, gdyby chcieli z nich znowu zrobić szczęśliwą parkę :roll:

Może jestem zbyt naiwna, ale wydaje mi się, że Evanowi zależy na Casey, końcowa scena z nimi była cute :P

A najbardziej mi sie podobało jak Casey przychodzi do Cappiego a ten zwala dziewczynę z kolan :hah:
aja napisał(a):A z tej przewodniczącej sorority, czy kim tam ona jest, jest prawidziwa bitch :P

Owszem, należałoby ją wytępić :P

aja napisał(a):Dokładnie! Mimo, że lubie jak facet ma koszule a na to sweter i jeansy, to u Evana wygląda to jakoś tak... zbyt grzecznie :P Może to przez jego przylizaną fryzure :D

No a poza tym jego bractwo ma inny charakter niż bractwo Cappiego :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 lip 2007, o 13:59


bluevein napisał(a):Może jestem zbyt naiwna, ale wydaje mi się, że Evanowi zależy na Casey, końcowa scena z nimi była cute :P

No właśnie o to chodzi, że była i z tego może wyniknąć, że zacznie im się znowu dobrze układać, [nawet, jeśli on miałby ją wciąż zdradzać] a to beznadziejnie.
<<

sLap

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 1 sie 2007, o 22:32


Nie wiecie może kto wykonuje piosenke gdy Casey prosil Evana do tanca. Nie wiem czemu ale kojarzy mi sie z jakims serialem ... chodzi o dokladny tytul
<<

Tatsumi

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 1 sie 2007, o 23:00


sLap napisał(a):Nie wiecie może kto wykonuje piosenke gdy Casey prosil Evana do tanca. Nie wiem czemu ale kojarzy mi sie z jakims serialem ... chodzi o dokladny tytul

odpowiedz masz 4 posty wyzej
<<

HeroSHI

Postdodano 1 sie 2007, o 23:37


bluevein napisał(a):No a poza tym jego bractwo ma inny charakter niż bractwo Cappiego :P


Kappa Tau wymiata ;D Ahh tylko uczęszczać do takiego bractwa, co? :]
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 sie 2007, o 23:57


Najlepszy moment to jak Cappie zrzuca laskę na widok Casey. ;D

Generalnie to odcinek był bardziej poważny niż poprzednie dwa.

Cappie wybrał "niezłą" dziewczynę dla Rusty'ego.

Casey/Evan - dobre było jak Evan się tak napalił a ta wyszła w dresie. :hihi: Szkoda że na końcu nie zakończyli swego związku...liczyłam na to.

Calvin wymiata. :D niezły wybrał temat na imprezę. :) no i Ashleigh byłą dobra, jak przed nim uciekała i myślała, że on za nią szaleje. :P

Rebecca - OMG jak ja nie lubię takich dziewczyn, ale Casey ją nieźle załatwiła. :P

Dobry był też Dale ze swoimi znajomymi. :D
<<

Dżukuś

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 10 sie 2007, o 18:05


Napisów eng nikt nie posiada? ;(
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 18 wrz 2007, o 00:25


Myslalam, ze padne ze smiechu jak sie okazalo kim jest dziewczyna jaka Cappie wybral dla Rusty'ego :D I biedny Rusty - daliby mu spokoj, zeby sobie sam panne znalazl :D
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 25 kwi 2008, o 20:39


Rusty był pzreśmieszny. Siłownia i te "nabrzmiałe" bicepsy :P
Evan- Volvo, 3 dzieci i psisko :)
Rebecca - OMG jak ja nie lubię takich dziewczyn, ale Casey ją nieźle załatwiła.

Zdolna jest. A co się będzie szczypać!

 


  • Podobne tematy do 1x03 - The Rusty Nail
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.