Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1.17 - Company Man » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 lut 2007, o 09:35

1.17 - Company Man

Matt Parkman i Ted Sprague przyjeżdżają do Texasu, aby dowiedzieć się od pana Beneta czegoś więcej o innych ludziach za zdolnościami. Dostają się więc do domu Benneta chcąc znaleźć informacje w jego komputerze, lecz zamiast tego, decydują się na plan 'B', czyli wzięcie Bennetów jako zakładników. Sytuacja wymyka się jednak spod kontroli, kiedy Ted wpada w szał i chce zabić panią Bennet. Matt porozumiewa się wtedy z ojcem Claire za pomocą myśli i strzela do niej wiedząc, że nic się jej nie stanie. W ramach kompromisu, Ted zostaje w domu Bennetów, w Matt i pan Bennet jadą w tym czasie do jego firmy, aby zdobyć dowody dla Teda. Po ich powrocie sytuacja nie uspokaja się jednak, a zaognia ją dodatkowo przełożony Benneta, który niespodziewanie wchodzi do ich i strzela do Teda wywołując jego wybuch.
W międzyczasie pojawia się szereg retrospekcji, z których dowiadujemy się m.in. w jaki sposób pan Bennet adptował Claire i skąd zna Claude'a.

Data emisji: 25 (Kanada), 26 (USA) luty 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 4 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 lut 2007, o 20:07


Fajny odcinek, dużo się dzieje cofamy się o 15 lat wstecz i dowiadujemy się między innymi czym mniej więcej zajmuje się Bennet, jak dostał Claire do adopcji, czy też to że Cloud był partnerem Benneta. Wiemy także z tych retrospekcji że ojciec Hiro dał Claire pod opieke Bennetowi, a spotkali się na dachu już Nam dobrze znanego wierzowca :) Jest także mały Hiro :)
A co do kontynuacji tamtego odcinka to ten wybuchowy koleś został zneutralizowany. Najprawdopodobniej Matt będzie nowym partnerem Benneta, no i jak już fiirma dowiedziała się co Claire potrafi, to tatuś ją wywiózł żeby jej nie znaleźli, przy okazji dał się postrzelić i wymazać pamięć żeby nie wiedział co z nią zrobił i żeby oni tego od niego nie wydobyli.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 lut 2007, o 20:57


Nawet spoko odcinek, choć szału nie ma, bo było mało Claude'a i tylko we flashbackach :D
I zdecydowanie za dużo tych dwóch nieudaczników życiowych :/ Ted obwiniający wszystkich za wszystko i beznadziejny Matt, który niewiadomo dlaczego prawie natychmiastowo uwierzył Bennetowi :/
I szkoda mi Claire, że musiała wyjechać, zostawić wszystkich i jeszcze to usunięcie pamięci panu Bennetowi.. No ale w końcu ma prawdziwą rodzinkę :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 27 lut 2007, o 23:05


wg mnie świetny odcinek, sporo sie działo i ciesze sie że pociągnęli "tą" historię dalej :] Bo o Simone i Peterze powiedzą pewnie coś w nast. odcinku. Duże plusy w tym odcinku zbiera pan Bennet :D, na prawde w porządku koleś, ciekaw jestem co teraz z Clair bedzie, pewnie długo jej nie zobaczymy :P
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 1 mar 2007, o 01:48


aja napisał(a):Ted obwiniający wszystkich za wszystko
oj tak, mam nadzieję że długo go nie zobaczymy
ciekawi mnie co potrafi ta babka co badała parkmana :)
a pan Bennet pokazał się z innej strony... kochający ojciec, kto by pomyślał :D (moja sympatia do niego wzrasta)
Odcinek fajny, bo dużo Claire, a zero Petera :)
Ostatnio edytowano 1 mar 2007, o 01:48 przez henet, łącznie edytowano 1 raz
So?
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 4 mar 2007, o 21:25


Wedlug mnie jeden z lepszych odicnków tego sezonu. Fajnie, ze pokazali te flashbacki i mgolismy sie troche wiecej dowiedziec o tej firmie i o panu bennecie. Swoją drogą polubiłam go w tym odicnku i było mi go szkdoa na koncu, ze musiał wymazac swoją coreczkę z pamięci. Tak samo szkoda Claire, ze musi uciekac, ale z drugeij strony teraz akcja sie troche rozwinie, bo tak to tylko w domu siedziała i musiała sie martwic rodziną.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 mar 2007, o 21:35


Jestem strasznie zacofamna jeśli chodzi o wszystkie seriale, i dopiero dzisiaj znalazłam czas na Heroes :D
Ogólnie odcinek mi się podobał choć żałowałam, że nie ma innych bohaterów tylko Matt i Claire [z tych najgłówniejszych].
I oczywiście, bardzo podobała mi się postawa pana Benneta, ale nadal go nie lubię :P
dziwny i tyle :P
mam nadzieje, że teraz Claire złączy się z jakimś innym Herosem :P
Want your bad romance.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 mar 2007, o 21:52


bardzo fajny odcinek, ciekawe flashbacki ;)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 4 mar 2007, o 21:56


odcinek ciekawy
nie lubiłem Benneta od początku, nadal go nie lubię, no ale jakoś inaczej patrze na niego teraz, jakoś lepiej
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 mar 2007, o 21:59


bluevein napisał(a):I oczywiście, bardzo podobała mi się postawa pana Benneta, ale nadal go nie lubię :P

Ja tam też nie. Co z tego, że sie raz zachował w porządku, jak wcześniej cały czas był najgroszym charakterem zaraz po Sylarze? :P (choc ja tam Sylara lubie :D)
bluevein napisał(a):mam nadzieje, że teraz Claire złączy się z jakimś innym Herosem :P

Oby, oby ze swoją prawdziwą rodzinką! :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 4 mar 2007, o 22:47


Ojaaaacieeee... Ja się tu jeszcze nie wypowiedziałam?
Odcinek dobry, podobał mi się, sporo wyjasnień było. Ciekawe co z tym Hiro wymyślili... Swoją drogą ciekawe, że on ma 21 lat, czy coś koło tego. Na więcej mi pasował, ale to nvm.
I był mój jakże przecudowny Invisible Man! On jest wręcz perfekcyjną postacią :D
Ten Haitańczyk jest taki dziwny. W ogóle skąd się wzięło, że Haitańczyk? Na Haiti jacyś charakterystyczny ludzie są, czy ki diabeł? Pojęcia nie mam w ogóle.

No i sprawa z tą ową Simone, czy jak tam ona się wabi, niewyjasniona... To już jutro :D
Obrazek
<<

Klakier

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 6 mar 2007, o 00:14


najlepszy odcinek z wszystkich :]
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 8 kwi 2007, o 17:08


Super odcinek, im dalej tym lepiej:P najlepsza koncówka, ciekawe co dalej zrobi Claire?? I tak nie bede musiała dłużgo czekac za pół godziny mi się ściągnie odcinek 18:P. Heroesi uzależniająO.o
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 kwi 2007, o 00:03


Kurcze sprawa znów się zakręciła, zaskoczyło mnie, że ojciec Hiro o wszystkim wie [czyżby ukrywał moce syna jak Bennet ?], smutna końcówka, było mi żal Claire.
W ogóle mnie zastanawia w jaki sposób oni zapakowali Matta i Teda do tego ich laboratorium, w końcu było przed domem kupę ludzi i wezwano policję :/
Aha no i czyżby to był nasz sławny Linderman...
W kazdym razie biorę się za 18 odcinek, bo jestem strasznie ciekawa :D
<<

HeroSHI

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:34


Śliczny odcinek, zupełna zmiana nastawienia wobec mr Benneta i nawet troche łezek poszło kiedy Claude go miał postrzelić :]
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:45


Claude Benneta ? To raczej na odwrót było :P
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 30 kwi 2007, o 00:23


Po tym odcinku normalnie zaczęłam lubić pana Benneta Cofam wszystko co powiedziałam o nim złego, chociaz żonie powinien był powiedzieć o mocy Claire. Ale człowiek uczy sie na własnych błędach. ;)
Świetna scena - Claire wychodzi z domu po ataku Teda. Świetnie wyglądała. Wogóle w Heroes są świetne efekty specjalne. :D
Świetne retro. Ojciec Hiro o wszystkim wie? oO Akuku xD
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 14 cze 2007, o 17:22

Tez byłem zaskoczony że ojciec Hiro jest w to wtajemniczony. Szkoda mi Benneta - tajemnicza postać i dlatego go lubiłem. I ciekawe jak potoczą się teraz losy Claire.
trust him... he's a doctor!
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1.17 - Company Man
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.