Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 120
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 72
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 70

1.07 - Anything You Can Do » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 gru 2006, o 23:49

1.07 - Anything You Can Do

Spoiler:


Data emisji: 21.11.2004

---

Lynette uzależniona od tabletek - byłam przekonana, że to sie stanie już w momencie kiedy dostała tabletki do ręki, a szkoda, bo to same kłopoty.
Mike i jego sprawa staje sie coraz bardziej tajemnicza, to samo sprawa Mary Alice, co Edie ma z tym wspólnego?
No i oczywiście Andrew, który potrącił Juanitę. Zawsze mnie ten chłopak denerwował, jego postawa wobec matki jest po prostu okropna, a to co zrobił w tym odcinku już totalnie mnie utwierdziło w przekonaniu, że go po prostu nie lubię i to byłaby pierwsza taka osoba.
Drugą jest pani Huber, która ma niby śmieszyć a tylko mnie irytuje.
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 paź 2007, o 16:01

Re: 1.07 - Anything You Can Do


bluevein napisał(a):No i oczywiście Andrew, który potrącił Juanitę. Zawsze mnie ten chłopak denerwował, jego postawa wobec matki jest po prostu okropna, a to co zrobił w tym odcinku już totalnie mnie utwierdziło w przekonaniu, że go po prostu nie lubię i to byłaby pierwsza taka osoba.

Ja tam do niego nic nie mam, ale jestem ciekawa czy wyda się, ze to on potrąciła Juanitę (swoją drogą nie rozpaczam z tego powodu, bo uwielbiam Gabrielle i nie chciałam, żeby się wydało :P)
bluevein napisał(a):Drugą jest pani Huber, która ma niby śmieszyć a tylko mnie irytuje.

Ona jest tragiczna! Mnie ani nie smieszy, ani nie irytuje ale mnie po prostu zasmuca :P Przenosić omdlałego faceta taczką na trawnik sąsiadki? :shock: :P

I jak Andrew dostał się do domu pod koniec odcinka skoro nie miał klucza?
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 18 lis 2007, o 14:35

Re: 1.07 - Anything You Can Do


Lyn i tabletki.. Uzależniła się babka, to nie wróży nic dobrego. Ogólnie odcinek jakoś mniej zabawny od wcześniejszych, bardziej stonowany pod tym względem. Pani Huber jest ehm dziwna? ;) Jej zachowanie chyba podchodzi pod czarny humor, bo jak można skorzystać z okazji i omdlałego faceta przewozić taczką komuś na trawnik, byle zepsuć ogródek? 8/

Za to nieźle się wykłócali Bree z Rexem w gabinecie dyrektorki ;) Aż kobieta zwątpiła w wydalenie ich syna ze szkoły :P

Susan to ma pecha z tymi randkami :roll: Najpierw się pochwaliła Edie, a potem chciała przemknąć niezauważona ;) No i potem ta akcja z bykiem :hah:
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 15 gru 2007, o 00:11

Re: 1.07 - Anything You Can Do


Akcja Susan z bykiem była swietna myślałam że z krzesła spadne

Andrew mnie coraz bardziej denerwuje :razz:

Hubner co za baba biedny ten facet taczkami go potraktowała :/

Wyjasnia się sprawa zabójstwa Mary Alice

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.