Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 120
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 72
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 70

1.04 - Collision » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 3 gru 2006, o 22:29

1.04 - Collision

Po nieudanej imprezie przy ognisku, Claire budzi się w miejscu, które nie przyśniłoby się jej nawet w koszmarach. Na stole do autopsji.
Matt budzi się w tajemniczym miejscu, gdzie dwóch przetrzymujących go męzyczyzn zdaje się wiedzieć o nim więcej, niż nawet on sam. Niedługo potem budzi się w domu, nie pamiętając niczego, co działo się z nim przez ostatnie 24 godziny.
Mohinder'owi udaje się w końcu znaleźć jedną z osób ze szczególnymi zdolnościami. Jest nim Nathan, który postanawia jednak nie psuć swojej kampanii udając, że nie wiem o czym Mohinder mówi.
Losy czwórki bohaterów splatają się w Las Vegas, gdzie plan Hiro odnosi odwrotny skutek, kiedy razem z jego przyjacielem, wykorzystują jego moc do wygrywania gier w kasynie. Mafia, której Niki winna jest pieniądze, postanawia zapomnieć o długu w zamian za pewną przysługę dotyczącą znajdującego się w ich hotelu Nathana, który zbiera fundusze na swoją kampanię.
Poinformowany przez Nathana Peter, postanawia odnaleźć mężczyznę, który prawdopodobnie więc nieco więcej o ich nadludzkich zdolnościach. Mohinder dość sceptycznie odności się do tego, co mówi mu Peter jednak zgadza się pojechać do Isaaca, gdzie Peter miałby przedstawić mu niezbite dowody na swoje nadludzkie zdolności. W czasie jazdy meterm, dochodzi jednak do niezwykłego zdarzenia...

by aja

Data emisji w NBC: 16 października 2006
Data emisji w TVP1: 24 maja 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Gareth, łącznie edytowano 3 razy
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 9 gru 2006, o 14:43


Zaczęłam wczoraj oglądać Heroes i doszłam do tego odcinka :D
Zarąbiście było zrobione to jak Claire się obudziła podczas własne sekcji zwłok, o łe ohydne to było :D
Ogólnie to serial fajny, te Japończyki śmieszne bardzo są :D Ciekawe są niektóre zdolności, np malowanie przyszłości :P
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 10 gru 2006, o 17:31


Ci Japonczycy mnie totalnie rozwalili w tym Las Vegas, swietne byly te sceny :D Ze tez ja nie mialam takiego kolegi ze mna jak podbijalam kasyna w USA... LOL

A Claire na swojej sekcji zwlok byla po prostu swietna!!
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 gru 2006, o 22:34


Ojciec Claire mnie coraz bardziej intrygował po tym odcinku :P
i, że też ona sama nie zauwazyła, że jej ojeciec jest po prostu DZIWNY :P

Issac mnie denerwuje, fakt - ma fajna zdolność i w ogóle, ale jak będzie nadal brał to nie zdaży uratować świata i powinien sie opamiętać.
Hiro jak zawsze świeny, ale też intrygujący, szczególnie na samym końcu :)
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 sty 2007, o 00:24


bluevein napisał(a):Hiro jak zawsze świeny, ale też intrygujący, szczególnie na samym końcu :)

Hiro ma świetną moc, ale ja jakoś nie przyłączam sie do tego ogólnego zachwytu jego postacią. Dla mnie ten koleś jest irytujący :P

W ogóle niesamowita scena w tym metrze, jak czas staje, tylko Peter funkcjonuje normalnie :D

Tylko kurde nie pasuje mi do Petera Simone... choćby nie wiem co, to oni razem wyglądają co najmniej śmiesznie ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 sty 2007, o 00:28


Tylko kurde nie pasuje mi do Petera Simone... choćby nie wiem co, to oni razem wyglądają co najmniej śmiesznie ;)


No ja mam dokładnie to samo :P
Nie mogłam i nadal nie moge sie do nich przekonać.
Want your bad romance.
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 24 lut 2007, o 14:48


aja napisał(a):Tylko kurde nie pasuje mi do Petera Simone... choćby nie wiem co, to oni razem wyglądają co najmniej śmiesznie


zgadzam się z 100%. poza tym, bardzo mi się podobało w tym odcinku, jak Claire usiadła za kierownice i wjechala na mur :D dziewczyna mnie rozwala po prostu. no, a poza tym w ogóle lubie Hayden.
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 27 mar 2007, o 21:05


Hiro świetnie na końcu załatwił Petera, jakoś mi nie przyszło do głowy, że to on, i do tego to przebranie :D
No i Claire wjeżdżająca na mur, po co komu cywilizowane sposoby załatwiania takich spraw, lepiej od razu zabić chłopaka :P
Ciekawa też jestem co wyniknie z nowych wizji Isaaca...
Tak w ogóle to mam wrażenie, że ci wszyscy Heroes jakoś zbyt szybko się ze sobą spotkali...
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 3 kwi 2007, o 23:32


Trish napisał(a):po co komu cywilizowane sposoby załatwiania takich spraw, lepiej od razu zabić chłopaka

No co, zasłuzył sobie na to :D
Claire w tym odcinku kapitalna. Jak sie zaczęła "składać" na tym stole a potem myk przed drzwi. ^^ Ale że nie zauwazyła dziwnego zachowania ojca...

aja napisał(a):Tylko kurde nie pasuje mi do Petera Simone... choćby nie wiem co, to oni razem wyglądają co najmniej śmiesznie

Zupełnie do siebie nie pasuja ;)

A Hiro na końcu mnie rozwalił poprostu xD
<<

HeroSHI

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:35


Uwbiony odcinek! :D Claire na stole skałająca się po prostu mnie... rozłożyło ;D :D
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 13 maja 2007, o 12:29


niedawno zacząłem oglądać , Hiro jest najlepszy
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 maja 2007, o 23:43


Claire - całkiem nieźle załatwiła swojego chłopaka ;) tylko żeby się jej nic nie wbiło.
Peter - tak jak Hiro wieży w swoją moc, tylko nie potrafi jej opanować.
Hiro - jak zawsze zabawny, też chciałbym zarabiać kase tak jak on.
Nikki - coraz bardziej mi się podoba :D

Jeszcze trochę i bohaterowie zaczną się poznawać. Już się nie mogę doczekać.

BTW: Zaje%^&#ie prezentuje się obraz na podłodze przedstawiający wybych nuklearny. Chciałbym mieć taki w kuchni :)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 maja 2007, o 23:47


Czemu w kuchni ? Ja bym wolała w sypialni i to na suficie :P
A co do Claire to muszę przyznać, że scena z wjeżdżaniem w ścianę była jak dla mnie do tej pory jedną z lepszych w serialu :P
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 25 maja 2007, o 07:45


Podobało mi się jak ta druga-Niki załatwiła tego bandziorka w windzie.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 25 maja 2007, o 09:45


Mi sie ten odcinek bardzo spodobal i wogole nie byl straszny nieobrzydzilo mnie to jak Claire miala otwarte cialo i bylo widac jej zebra nic strasznego ale z tym uderzeniam w sciane to juz przesadzila po co to zrobila wiadome ona moze przezyc ale ten chlopak wogole nieprzezyje, Niki byla nawet swietna chodzi mi o ta druga Niki jak zalatwila tego goscia w windzie i dobrze mu tak hihihihi :D
zwariowana dziewczynka
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 lut 2008, o 10:18

Re: 1.04 - Collision


Claire na początku - świetna! To składanie się i ucieczka ze stołu do autopsji ;) No i na koniec ładnie załatwiła kolesia, scena świetna.
Hiro zawsze mnie rozwala, cokolwiek robi, mówi, kombinuje.. te jego miny i powaga w kwestii ratowania świata i swojej misji :hihi:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 lis 2008, o 02:41

Re: 1.04 - Collision


Hmm, wcześniej myślałem że Peter potrafi po prostu latać jak jego brat, ale on robi to co robią inni, to jest jeszcze lepsza zdolność, chyba najlepsza. ;p Jak to wszystko opanuje to będzie rządził. ;p

Issac strasznie wyglądał jak malował...

Nikki miała na plecach taki tatuaż jak był w kodzie Ojca Mohindera.

O co chodziło z tym Hiro i Petem? lol, to było very lol, nie poznałem go totalnie. ;p

Koniec był bardzo dziwny, tak po prostu sobie weszli do pokoju hotelowego i nikt się nie obudził...
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 gru 2008, o 16:22

Re: 1.04 - Collision

Nudy. :P
Claire fajnie sie składała. :D
Nikki ma dwie tożsamości chyba. xD
Peter i ta dziewczyna... nie pasują do siebie jakoś. :P Poza tym ona dziwna jest.
Issac ma świetne oczy jak maluje. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1.04 - Collision
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.