Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

1.03 Tomorrow's So Far Away » Zakończone Seriale » October Road • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 30 mar 2007, o 18:08

1.03 Tomorrow's So Far Away

Opis na podstawie opisu z tv.com:

Nick pomaga Samowi w zdobyciu dziewczyny, która mu się podoba za pomocą technik z jego książki. Ikey nie przerywa romansu z żoną Owena. Physical Phil zadurza się w dziewczynie dostarczającej pizzę. Podczas randki Janet myśli, że Eddie wstydzi pokazywać się z nią w miejscach publicznych.

Emisja odcinka: 29 marca 2007 roku.

Muzyka:
Bryan Greenberg - Someday
Boston - Amanda
Jane Hootie & The Blowfish - Hannah Jane
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 2 razy
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 mar 2007, o 18:18


Zdecydowanie najlepszy jak dotad odcinek. Ktoś na tv.com dobrze napisał, że to breakout episode - mam nadzieje, że teraz już wszystkie odcinki będą swietne :D
Nich & Aubrey *_* Jak oni na końcu nie będą razem to sie chyba załamie :P Choc scena, w które Hannah mówi, ze chciała wziąć go i pocałować też byla niezła :]
Janet/Eddie mnie jakoś nie przekonują.
No i zdecydowanie najlepsze było jak, Nick pomaga Sam'owi i później scena u dyrektora. Boska :hihi:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 31 mar 2007, o 22:21


aja napisał(a):Zdecydowanie najlepszy jak dotad odcinek. Ktoś na tv.com dobrze napisał, że to breakout episode - mam nadzieje, że teraz już wszystkie odcinki będą swietne :D


Tak, bardzo dobry odcinek :) Wszystkie mi się podobały, ale ten był do tej pory zdecydowanie najlepszy.

aja napisał(a):Nich & Aubrey *_* Jak oni na końcu nie będą razem to sie chyba załamie :P Choc scena, w które Hannah mówi, ze chciała wziąć go i pocałować też byla niezła :]


NA - aww :roll: W ładnym szoku był Nick, kiedy Aubrey go pocałowała ;)

W tym odcinku bardziej zaczęłam lubić Hannah :) Była mniej denerwująca niż wcześniej i przede wszystkim nie robiła znów wyrzutów Nickowi :D W pierwszych dwóch odcinkach wywarła na mnie niezbyt pozytywne wrażenie, teraz wręcz przeciwnie.

Physical Phill i dziewczyna od pizzy też całkiem fajni, oboje tacy ekscentryczni :)

Akcja w gabinecie dyrektora - :hah:

Szkoda mi było Sama, tak się chłopak starał :P Ale z Nickiem tworzyli niezłą parę na scenie - bardzo bym się zdziwiła, gdyby naprawdę Nick nie okazał się jego ojcem.

Rozmowa przy grobie mamy Nicka w obu przypadkach - świetne sceny, widać, że obojga dużo łączy, miałam nawet nadzieję na jakąś retrospekcję z jej udziałem, ale niestety nie było..
Ostatnio edytowano 31 mar 2007, o 22:42 przez Nikola, łącznie edytowano 2 razy
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 mar 2007, o 23:51


Nikola napisał(a):W tym odcinku bardziej zaczęłam lubić Hannah :) Była mniej denerwująca niż wcześniej i przede wszystkim nie robiła znów wyrzutów Nickowi :D W pierwszych dwóch odcinkach wywarła na mnie niezbyt pozytywne wrażenie, teraz wręcz przeciwnie.

Na mnie też zrobiła dobre wrażenie, szczególnie jak rozmawiała w Janet o Nicku :D No i przede wszystkim odprawiła tego palanta, który myślał, że taki super jest ;D Znalazłam slicznego ava z nią i N., ale jako zwolenniczka NA nie byłam w stanie go sobie wstawić ;D
Nikola napisał(a):Physical Phill i dziewczyna od pizzy też całkiem fajni, oboje tacy ekscentryczni :)

Oni są boscy! W ogóle jak ta starsza pani zemdlała to byłam pewna, że PP wybiegnie z domu, ale chłopak sie nie przełamał nawet w takiej sytuacji :P
bardzo bym się zdziwiła, gdyby naprawdę Nick nie okazał się jego ojcem.

W ogóle NIE MA takiej opcji :D Jakby sie okazało, że Nick nie jest jego ojcem, to ten serial nie miałby racji bytu :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 1 kwi 2007, o 14:53


aja napisał(a):Na mnie też zrobiła dobre wrażenie, szczególnie jak rozmawiała w Janet o Nicku :D No i przede wszystkim odprawiła tego palanta, który myślał, że taki super jest ;D Znalazłam slicznego ava z nią i N., ale jako zwolenniczka NA nie byłam w stanie go sobie wstawić ;D


W poprzednich odcinkach wydała mi się taka.. poważna i oschła, a teraz zmiana o 180 stopni. I faktycznie jej rozmowa z Janet była niezła ;)

A Ray to dosłownie idiota i palant. Zaraz wini za wszystko Nicka. Tak jakby wiedział z góry, że to przez niego. Może ona faktycznie nie chciała z nim zamieszkać? A jemu się ubzdurało..

aja napisał(a):Oni są boscy! W ogóle jak ta starsza pani zemdlała to byłam pewna, że PP wybiegnie z domu, ale chłopak sie nie przełamał nawet w takiej sytuacji :P


Taki dylemat miał chłopak, jak się trzymał tej framugi, czy wyjść, czy nie.. Ciekawe, czy zrobią w finałowym odcinku, że w końcu wychodzi z domu ;) Fajnie też brzmi, że on ją zaprasza na wejście, zamiast na wyjście :D

aja napisał(a):W ogóle NIE MA takiej opcji :D Jakby sie okazało, że Nick nie jest jego ojcem, to ten serial nie miałby racji bytu :P


Pewnie nie ma. Ale gdyby jednak - to byłby to niezły szok, bo robią wszystko tak, żeby wyglądało, że jest jego ojcem :)
<<

HeroSHI

Postdodano 1 kwi 2007, o 15:15


Dobry odcinek (jak na OR), myślałam jednak, że Hannah pobędzie trochę dłużej z tym facetem ... :]

Physical Phil rlz ;D
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 16 kwi 2007, o 19:41


Odcinek byl naprawde super, a Sam jest po prostu genialny!! Jego rozmowy z Nickiem o dziewczynach byly po prostu swietne :D
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 kwi 2007, o 15:45


Nick i Sam byli świetni, najlepsza scena u dyrektora, no i na scenie razem wyglądali super :D
Gdyby Nick nie okazał się jego ojcem, to byłoby kompletnie bez sensu, ale ja nie chcę Nicka i Hannah razem, mimo że wydała się tym razem bardziej przystępna, to jednak on ma być z Aubrey ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 sie 2007, o 15:29


Pomoc Samowi była dobra, najlepsza była wizyta w gabinecie dyrektora, Nick i ta, jak jej tam, zamiast słuchać dyrka to wypytywali małego Sama o to czy mu się udało, dzięki temu odcinek mi się spodobał. Jeśli chodzi o Eddiego, to też myślałem że wstyd mu się pokazać w miejscu publicznym, ale okazało się inaczej i nałapał u mnie punktów. :)
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 sty 2008, o 13:54

Re: 1.03 Tomorrow's So Far Away


Jak wszyscy inni mówią, scena u dyrektora była genialna. :D A tak poza tym dobrze się dzieje, no i może jeszcze fajna scena niby-koncertu Sama dla Amandy, a ona uciekła. :D I jeszcze niby-randka Eddie'go i Janet też była dobra. :D
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 2 lut 2008, o 16:35

Re: 1.03 Tomorrow's So Far Away


Scena u dyrka miodzio. "Jaka jest różnica między śmiechem a chichotaniem?". Jak wyrwać dziewczynę? Nick jako spec od tych rzeczy. <lol> Pierwsze dwie fazy poszły pomyślnie, szkoda że trzecia nie wypaliła, ale cóż nie ten wiek.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 1.03 Tomorrow's So Far Away
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.