Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Zapowiedź "The Event" » Zakończone Seriale » The Event • seriale forumtv.pl

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 maja 2010, o 22:35

Zapowiedź "The Event"

Obrazek



Według opisu prasowego przedstawionego przez NBC jedną z postaci jest Sean Walker (Jason Ritter znany z ''The Class'' oraz ''Joan z Arkadii''), który bada okoliczności zniknięcia swojej narzeczonej Leili (Sarah Roemer - ''Niepokój''). Bohater podczas swoich dociekań zaczyna odkrywać największą tajemnicę w historii Ameryki. Te wydarzenia będą się przeplatały z innymi wątkami.


Źródło: Popcorner

Od września 2010 w poniedziałkowe wieczory w NBC.

Zwiastun
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 wrz 2010, o 11:59

Odp: The Event


Promo
Wrażenia po pilocie
Promo
2 proma
Hol Holbrook w The Event

Muszę przyznać, że jest zaciekawiony. Zwiastuny i proma robią wrażenie, a seriali z jakąś większa intrygą nigdy za mało. Oby tylko nie było zbytniego przeciągania bo serial podzieli los FlashForward, a tego bym nie chciał.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 wrz 2010, o 15:48

Odp: The Event


Premiera na którą czekam najbardziej. Mam nadzieję, że serial będzie dobry, zwiastuny są dobre i intrygujące.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 wrz 2010, o 19:02

Odp: The Event


Premiera dobra końcówka intrygująca. Postacie ciekawe i tylko Sean denerwuję. Ja na pewno oglądam dalej po tym co zobaczyłem w ostatnich scenach. Nie podobało mi się tylko, że akcja tak skakała w czasie, ale to tylko drobne uchybienie bo serial wciąga.
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 21 wrz 2010, o 20:44

Odp: The Event


Skakanie w czasie wprowadza sporo zamętu :P ale nawet mi się podoba :D oglądanie serialu przypomina układanie puzzli... tu część, tam część :D
Pierwszy odcinek spełnia swoje zadanie - wciąga :D niby ujawnia trochę informacji, przez cały praktycznie czas coś się dzieje, ale i tak nic nie wiemy :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 wrz 2010, o 20:45

Odp: The Event


Końcówka - WOW!!! :D Totalnie się tego nie spodziewałem; myślałem, że ten samolot po prostu w ostatniej chwili się podniesie i odleci dalej...Końcówka jest na pewno jednym z powodów, dla których będę oglądał dalej. :P
Postacie są nawet ciekawe, co prawda najwięcej było Seana, więc póki co poczekam z resztą na opinie.
Jestem ogromnie ciekawy, jak rozwiną to w kolejnych odcinkach i kogo ten ośrodek przetrzymywał? Nawet nie wiem co myśleć. :P
Z niecierpliwością czekam na następny epizod.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 wrz 2010, o 21:11

Odp: The Event


Ja obstawiam kosmitów :D No chyba, że dadzą nam ludzi z nadprzyrodzonymi umiejętnościami znowu. Jednak najlepiej by było jak by znowu nas zaskoczyli wielki "WTF?!" :)
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 21 wrz 2010, o 21:21

Odp: The Event


No serial może się nieźle rozkręcić, albo mocno upaść. Zobaczymy jak na razie mi się podoba. Jest intryga, jest dreszczyk emocji, zaskakujące zaskoczenie, dla mnie okejka :D Wierzę w ten serial bo ma potencjał :)
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 wrz 2010, o 11:57

Odp: The Event


pilot na pewno mnie zainteresował a końcówka wgniotła w ziemię ;) również myślałem, że samolot się podniesie.

dużym plusem jest również świetna obsada.

skoki w czasie składały się w całość ale też na początku mnie to denerwowało :P
trust him... he's a doctor!
<<

yuigi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Ulubiony serial:
Friends, Little Britain

Postdodano 26 wrz 2010, o 18:34

Odp: The Event


Ja się już samymi zajawkami napaliłem, a teraz jak się już pojawia już w nserialach to zabieram się za oglądanie. Ale już więcej nie czytam waszych wrażeń, bo sobie zepsuję pilotowy odcinek.
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 26 wrz 2010, o 19:24

Odp: The Event


Nasłuchałem się po raz kolejny, że to następca Lost, kolejny po FF. Chciałbym by tak było. Przy FF pierwszy odcinek był genialny, potem słaba i bardzo ciekawe ostatnie odcinki.
The Event spodobało mi się, lecz nie aż tak jak pilot FlashForwards. Zapowiada się naprawdę dobry serial, interesujący i trzymający w napięciu. Oby tak było. Zobaczymy co pokażą kolejne odcinki no i oglądalność od której wszystko niestety zależy (zastanawiam się czy w USA ktoś jeszcze ma czas oglądać seriale 'na żywo' zamiast nagrywać, sam wszystko prawie nagrywam w tv i oglądam jak mam czas.).

Obrazek

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 28 wrz 2010, o 16:52

Odp: The Event


Ja też obstawiam kosmitów, myślałam, że serial będzie raczej w stylu 24, no ale zobaczymy co to będzie. Pilot był dobry ale nie powalający wg mnie. Daję serialowi szanse, zobaczymy może będzie to świetny serial? Kto wie.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 wrz 2010, o 16:07

Odp: The Event


Ja już jestem po drugim odcinku i moje wrażenia są bardzo średnie. Odcinek zdecydowanie gorszy od pilota.
Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 wrz 2010, o 19:49

Odp: The Event


Mi się wciąż podoba. Może i odcinek i słabszy, ale wciąż cały czas się coś dzieje i intryga robi się coraz lepsza.
Spoiler:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 wrz 2010, o 00:03

Odp: The Event


Jak w każdym odcinku bedą pokazywali takie końcówki, to dla samego zaspokojenia ciekawości będę ten serial oglądał xD

Spoiler:
trust him... he's a doctor!
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 30 wrz 2010, o 00:43

Odp: The Event


Jak mnie korci, żeby rozszerzyć Wasze okienka spoiler. :P Ale muszę być silna. xD Nie wiem kiedy obejrze odcinek. :(
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 2 paź 2010, o 13:14

Odp: The Event


Jestem po drugim odcinku i wrażenia mam bardzo pozytywne... ;) Ciekawie się zapowiada, na pewno będę dalej oglądał, byleby tylko nie skończył, jak FF.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

robpal

Użytkownik

Posty: 39

Ulubiony serial:
The Wire, 24, Fringe

Postdodano 2 paź 2010, o 23:10

Odp: The Event

Czekam, aż będzie cały sezon. Zalatuje trochę FF, jak czytam opisy, więc nie chcę, żeby się skończyło tak samo - pierwsze 8 odcinków oglądałem z wypiekami na twarzy, a sezonu nie skończyłem, bo tak dramatycznie poziom spadł :/ Poczekam na opinie po całym sezonie :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Zapowiedź "The Event"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.