Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Zapomniane seriale » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 lip 2010, o 12:20

Zapomniane seriale

Czy są jakieś seriale, które oglądacie a nie ma o nich wzmianki na forum np. dlatego, że były emitowane kilka lat temu lub innych powodów?
-------------------------------------------
Ja ostatnio znalazłem fajny serial Star Trek: Enterprise. Serial Wg mnie lepszy od Battlestar Galactica, który jest aż 2 w rankingu na forum.
Obrazek
<<

praedzio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Ulubiony serial:
Robin of Sherwood

Postdodano 25 lip 2010, o 17:41

Odp: Zapomniane seriale


Ja oglądam sporo brytyjskich produkcji, których nie widzę tutaj - przynajmniej nie na pierwszy rzut oka. ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 25 lip 2010, o 18:48

Odp: Zapomniane seriale


Przykłady takich seriali?
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 25 lip 2010, o 19:27

Odp: Zapomniane seriale


Black Books ;) ale już założyłam temat na forum i mam nadzieję, że jeżeli komuś będzie się nudzić, obejrzy :P
Jest co prawda temat o Life on Mars, ale jego sequela - Ashes to Ashes w ogóle nie ma :P a oba seriale są... no, w piątce ulubionych seriali (szczególnie ze względu na zakończenie :P )
Ogólnie, moim zdaniem popularność brytyjskich seriali w Polsce jest dużo niższa niż amerykańskich, mimo że brytyjskie są często bardzo dobre ;)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 lip 2010, o 20:10

Odp: Zapomniane seriale


Bo są mniej promowane, mniej dostępne, mniej komercyjne, wiec wiadomo, że też mniej popularne :P Co sprawia, że ja je lubię tym bardziej ;)
Ale akurat zakończenie A2A nie podobało mi się ani trochę i zabrało część mojej miłości do obu tych seriali.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 26 lip 2010, o 19:48

Odp: Zapomniane seriale


A ja właśnie obejrzałem genialny moim zdaniem Firefly od Jossa Whedona, szkoda, że został anulowany. :( Ale mimo tego jest zdecydowanie warty zobaczenia, wylądował w moim top ulubionych seriali. :D
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 lip 2010, o 19:57

Odp: Zapomniane seriale


eLMaQ zobacz koniecznie Star Trek: Enterprise . Podobna tematyka ale lepsze efekty, fabuła ciągła.
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 26 lip 2010, o 20:20

Re: Odp: Zapomniane seriale


Taifun napisał(a):eLMaQ zobacz koniecznie Star Trek: Enterprise . Podobna tematyka ale lepsze efekty, fabuła ciągła.

Dzięki za propozycję, może zobaczę. :P Mam jakąś potrzebę na sci-fi. Tylko pytanko, jest to serial jakoś logicznie w miarę skończony?
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 lip 2010, o 21:45

Odp: Zapomniane seriale


Star Trek: Enterprise ma fabułę opartą na świecie Star Trek. Pojawiają się nowe rasy i planety do badania. Wątek główny istnieje i bardzo często się pojawia w niemalże każdym odcinku.
Ściągnij wersje z lektorem nie jest najgorsza.
Z drugiego postu:
star-trek-enterprise-2001-t2722.html
Obrazek
<<

hutnik101

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Barwy szczescia

Postdodano 20 paź 2010, o 05:18

Odp: Zapomniane seriale


A ja chcialbym zobaczyc Sekret Laury to chyba z 2004/
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 20 paź 2010, o 15:23

Odp: Zapomniane seriale


Nie widzę np działu o Beverly Hills 90210 w "Zakończonych serialach", ato był świetny serial... ;)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 paź 2010, o 18:46

Odp: Zapomniane seriale


Działu nie ma bo nikt by teraz nie komentował.
<<

robpal

Użytkownik

Posty: 39

Ulubiony serial:
The Wire, 24, Fringe

Postdodano 1 lis 2010, o 11:40

Odp: Zapomniane seriale


Nie ma też "The Wire" :) I, o zgrozo odkrywam, że mało kto go zna! A to najlepszy serial jaki kiedykolwiek pojawił się w telewizji :)
<<

Gocha8282

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Ulubiony serial:
NCIS, NCIS LA,

Postdodano 4 sty 2011, o 17:24

Odp: Zapomniane seriale


Zawsze bardzo chętnie wracam do serialu SeaQest - serial mojego wczesnego dzieciństwa. Szkoda, że przerwali na sezonie 3, który był najlepszy. Przeszedł małą ewolucję, stawał się coraz mroczniejszy a główni bohaterowie nie tacy bez skazy jak w dwóch wcześniejszych seriach!
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 6 kwi 2011, o 14:29

Odp: Zapomniane seriale


Kilka na pewno by się znalazło ale najbardziej rzuca się w oczy brak The Wire. Wystarczy spojrzeć na rankingi serialowe na różnych portalach o tematyce filmowej, serial ten to ścisła czołówka seriali. Jak dla mnie arcydzieło pod każdym względem. TOP 3. Ocena na IMDb 9,7 też chyba dużo mówi za siebie ;)
http://www.imdb.com/title/tt0306414/
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

krowka88

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 3 lip 2011, o 00:14

Re: Zapomniane seriale


Hej, jakiś czas temu (w sumie spory ) na kanale Polsat leciał serial o morskich potworach, jedna z głównych postaci był nastolatek, który znalazł i oswoił jednego z nich. KTO PAMIETA TYTUL? Strasznie mi na tym zależy, gdyż bardzo on mi się podobał. Proszę pomóżcie!
<<

Mario_01

Nowy użytkownik

Posty: 7

Ulubiony serial:
dr House

Postdodano 16 lut 2012, o 15:48

Re: Zapomniane seriale


star trak voyager. leciało kiedyś na canal plusie chyba, pamiętam że z bratem nie przegapialiśmy ani jednego odcinka ;P szczególnie z jeri ryan ;P
<<

Ygrek08

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Bez tajemnic

Postdodano 12 mar 2012, o 14:28

Odp: Zapomniane seriale

Star Trak – tak, hit swojego czasu… Z jednej strony śmiać się chce dziś to widząc , z drugiej rzucasz coś na ten temat w pracy czy w innej sytuacji i wszyscy wiedzą o co chodzi ;]
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Zapomniane seriale
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.