Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Zakupy, zakupy, zakupy! » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 gru 2008, o 18:50

Zakupy, zakupy, zakupy!

Czy lubicie zakupy? Pytanie odnosi się zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, na naszym forum. W jakich sklepach się ubieracie? Co gdzie kupujecie? Jakie są ceny? Co wam się podoba w danym sklepie?

Ja od siebie dodam że rzadkością u faceta jest to że lubi zakupy, ja jestem z tych wyjątkowych, dlatego zakładam ten temat. Uwielbiam kupować w szczególności jakieś fajne buty i bluzy. ;)
We Are The World haiti
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 9 gru 2008, o 19:31

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


buuty :D gdzie nie pójde to mój wzrok od razu przykuwają buty :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 gru 2008, o 21:22

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


ja lubię kupować sprzęt komputerowy :P
Poza tym uwielbiam allegro bo nie trzeba łazić przez całe miasto za jedną pierdółką tylko ta wysyłka :P
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 gru 2008, o 21:30

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


Książki :D Dlatego przed wybraniem się do empiku zostawiam kasę w mieszkaniu bo zaraz bym wszystko wydał :]
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 gru 2008, o 21:32

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


właśnie Czesiek_PL. Książki, płyty CD i wszelki sprzęt elektroniczny.
Samochody również spoko :P.
Lubię też kwiaty kupować.
Obrazek
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 9 gru 2008, o 21:38

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


uuu kwiaty, romantyk lol

Właśnie uświadomiłem sobie że ja nie lubie niczego kupować wole już to mieć :)

Obrazek

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 gru 2008, o 22:05

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


Ale wy zeszliście z tematu ludziska, no ale niech już będzie, tylko nie zróbcie z tego tematu drugiego: Na co pieniądze. ;p

Mi tu chodziło bardziej o ciuchy, buty, torebki i inne dodatki do swojej osoby. ;p
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 gru 2008, o 23:41

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


to ty tlen zapomniałeś o kosmetykach :P
Obrazek
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 10 gru 2008, o 12:25

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


kocham zakupy. buty, kolczyki, bluzki, spodnie. wypuścić mnie do miasta z kasą to po prostu tragedia :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 gru 2008, o 15:07

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


Ja uwielbiam kupować książki i inne pierdoły, w żadnym przypadku ciuchy, buty itp. :D :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 10 gru 2008, o 15:33

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


książki tez uwielbiam kupować i różne Top Gearowe gadżety :). poza tym uwielbiam misie itepe zwłaszcza te z NICI.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 13 gru 2008, o 00:11

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


o matko ja jestem tak jak tlen z tych wyjątków, oczywiście jeśli idę na zakupy związane ze mną a nie jako towarzysz do podpowiedzenia, wtedy po 30 minutach mam dosyć

Kupuję wszystko, ale najczęściej bieliznę :P tak w szafce z bielizną mam chyba z jakieś 25-30 nieotwartych jeszcze opakowań z bielizną [ulubione marki to CK, 2(x)ist, Andrew Christian, Diesel oraz C-IN2], a tak to jeszcze koszulki, jeansy i buty, co do bluz czy czegoś tego typu to nie przepadam, wole każdej maści swetry od bluz.
A i zawsze jak idę na zakupy to kupię jeszcze jakiś gadżet typu opaska na rękę jakaś bransoletka, jakiś badziew na szyję lub czapka ogólnie takie dodatki do ubrania.
No i na końcu strasznie źle się dzieje jak przechodzę obok douglasa lub sephory. Niestety ale perfumy są w ciula drogie i nie mogę sobie tak pozwolić wydać z 300-400 plnów zbyt często :/ ale uwielbiam zapachy, więc czasami wolę zrezygnować z jakiejś mega imprezy żeby kupić sobie jakieś nowe perfumy z przejebanym zapachem. Mój ostatni nabytek [na szczęście nie ja kupowałem tylko jako prezent dostałem] z tego działu to 1 Million Paco Rabanne
http://www.youtube.com/watch?v=tx_YLCV8z14&feature=related
po samej reklamie człowiek ma chęć je kupić :P
Właściwie perfumy to jedna z bardzo podstawowych rzeczy którymi mnie można uwieść [nie żeby mi kupować, ale jak ktoś nosi zajebisty zapach to ja leżę]

Ogólnie to bardzo dużo wydaję na ciuchy i inne zakupowe przyjemności, ale w końcu ktoś musi zapełnić moją szafę lol

@Bee ha ha do miasta, to ja tak nie mam, ale jak wchodzę do CH to ja po prostu nie potrafię wyjść nic sobie nie kupując.
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 13 gru 2008, o 11:01

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


ja jak wpadne do Focusa czy Galerii to po prostu wszystkie sklepy są moje. a Sephora i Douglas. nic mi nie mów. z tym, że do Sephory wpadam jak jestem w Poznaniu, bo ta jest mi najbliższa.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 20 sty 2009, o 19:04

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


ja kocham zakupy :D
ciuchy, biżuteria, buty, kosmetyki, no i różne różne przyjemności :D
ale nie mam jakoś ulubionego sklepu, co chwile to mi się zmienia, więc po prostu idę do centrum i zaglądam wszędzie po kolei :P a poza tym w zakupach fajne jest to, że zawsze się idzie tam z kimś, czy z paroma osobami no i różne ciekawe sprawy i zdarzenia mogę wyniknąć :D
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 22 sty 2009, o 14:12

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


nie znoszę chodzić z kimś na zakupy, w końcu sam wiem najlepiej w czym dobrze się czuję i w czym dobrze wyglądam, a że coś już niby nie jest modne to mało mnie obchodzi jeśli wiesz jak co dobrać to wszystko jest zawsze modne ;]

i na moje szczęście ja w przeciągu paru minut wiem czy coś podoba mi się w danym sklepie czy nie, jak podoba to biorę do przymierzalni jak nie to następny sklep

zakupy to trzeba umieć robić i tyle z tym trzeba się urodzić xD
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 22 sty 2009, o 14:53

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


ja nie chodzę z kimś po to żeby mi doradzał :P po prostu w towarzystwie ciekawiej, weselej i tyle :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 11 lut 2009, o 16:04

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!


taa jasne... bo taka osoba powstrzyma się od rzucenia komentarza... i zazwyczaj towarzystwo na zakupach działa mi na nerwy, bo [szczególnie dziewczyny] jak wejdą do sklepu to zanim obejrzą dokładnie wszystko, to mija w jednym sklepie ok 40 minut, a kolesie [zdecydowana większość] nie mogą ścierpieć dużej niż 5 minut w sklepie, a mi potrzeba nie mniej nie więcej jak 10/15 minut [w zależności od powierzchni sklepu] i wiem wszystko, bo dla mnie liczy się tylko i wyłącznie pierwsze wrażenie ciucha, nie to jakie ma wzorki, hafty etc bo tym zajmuję się już w przymierzalni. Jeśli po max 25 minutach [łącznie z przymierzeniem] nie jestem w kasie to znaczy że w sklepie nie ma dostatecznie interesujących rzeczy ;) a 'towarzystwo' strasznie wydłuża ten czas, pokazuje mi rzeczy które według nich wyglądają ok, a dla mnie to kompletne badziewie w których wstyd położyć się do łóżka a co dopiero wyjść na ulicę... tak zdecydowanie kwestionuję gust moich znajomych ale zamiast powiedzieć wprost robię fake uśmiech i udaję że mają rację
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 12 lut 2009, o 23:33

Re: Zakupy, zakupy, zakupy!

a u mnie jest inaczej :P mi wystarczy rzut oka na sklep, jak chociaż jedna rzecz w ciągu mniej więcej minuty mnie zainteresuje to wchodzę tak na 10 - 15 minut, chyba że jest kolejka do przebieralni :P
a jak nic mi się nie spodoba to nawet nie wchodzę :P takie pierwsze wrażenie, nawet szczególnie na ciuchy nie patrzę. i mi moje towarzystwo w zakupach nie przeszkadza, bo ciuchy wybieramy sami, tylko w przebieralni jest dyskusja, ale zazwyczaj zgodna z oczekiwaniami ;)
dlatego mi zawsze sklepów jest za malo, bo do większości nawet nie wchodzę i nie pamiętam żeby kiedykolwiek ktoś narzekał, że za długo w jakimś sklepie już siedzimy.
widać wszystko zależy od dobrania ludzi ;)
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.