Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Zakonczone seriale.... » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Marcin_

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 2 kwi 2007, o 22:32

The O.C :viva:
[you] pozdro dla Ciebie[/center]
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 3 kwi 2007, o 00:51


Marcin_ napisał(a):The O.C :viva:
He he widze że się powtarza któryś już raz.
Stargate sg1 polecam - wprawdzie jeszcze ne jest zakończony ale masz 10 sezonów do oglądania ... więc
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 7 maja 2007, o 12:55


Roswell :)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 8 maja 2007, o 08:54


W sobotę koniec KRYMINALNYCH.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

sakwa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 8 maja 2007, o 14:01


Jeśli nie widziałeś Twin Peaks to poprostu musisz :)

To najlepszy serial jaki do tej pory wciągałem, a był pierwszym!

Day Break się zakończył na 13tym odcinku. Możesz ściągać!
Rome po dwóch sezonach się skończył!
4400 trzy sezony!

Hmm jak mi się coś przypomni to jeszcze napisze :)[/b]
Ostatnio edytowano 8 maja 2007, o 14:09 przez sakwa, łącznie edytowano 1 raz
Zaliczone:
Twin Peaks
Oglądam:
Prison Break
4400
Jericho
Entourage
W kolejce:
Rome
Day Break
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 maja 2007, o 16:22


sakwa napisał(a):4400 trzy sezony!

Ale w czerwcu będzie 4 sezon, więc nie można zaliczyć go do zakończonych :]

A co do zakończonych to jeszcze What I Like About You. Świetny serial komediowy, humorem przypominający Friendsów (no ale sie nie umywa :P), bardzo polecam. 4 sezony zostały nakręcone :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

sakwa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 8 maja 2007, o 19:59


O kurczaczku to nawet nie wiedziałem, że będzie 4 sezon 4400!! Fajno :)
Zaliczone:
Twin Peaks
Oglądam:
Prison Break
4400
Jericho
Entourage
W kolejce:
Rome
Day Break
<<

Bohnooze

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 7 cze 2007, o 23:10


Kompania braci (Band of Brothers) - miniserial 10 odcinków (każdy odcinek po 60 minut), właściwie... ...tylko dla fanatyków filmów wojennych (II WŚ) kończyny latają w powietrzu (kto wie każdy może odkryć w sobie fanatyka filmów wojennych)

Wybrańcy obcych (Taken) - miniserial, jak dla mnie gniotowaty bo nie lubie tej tematyki, temat zużyty, serial rozpoczyna się od historycznych zdarzeń w roswell dalej jest to własna interpretacja twórców (na alienowskie kopyto)

Szpital Królestwo - wersja USA lub belgijska (Królestwo) (belgijskiej nie oglądałem) naprawde dla wytrwałych lubiących powieście stephena king (horrory - ale te w których są dziwne stwory i straszydła) (mnie z deka poraził ten serial bo pełno w nim głupoty charakterystyczniej dla horrorów kinga [ale nie wszystkich])

Opowieści z krypty - czasem głupio, czasem straszno, czasem smiesznie

Trójkąt (The Triangle) - mini serial, no cóż różne dziwne rzeczy się w nim dzieją ale mało profesionalne głupoty wymyślają

Kamienie śmierci - dośc nudny serial fancuski

Inspektor Eddie (Keen Eddie) - serial komediowy nawet ciekawy i zabawny

Panowie po przejściach (Grumpy Old Men) - serialo wywiad statystyczni angielscy panowie w średnim wieku opowiadają przed kamerą o tym jacy byli kidyś, co im się nie podoba teraz, ironiczne

Różowe lata 70-te That '70s Show - komediowy

Głowa rodziny (Family Guy) - animowany chamsko komediowy

Przygody Fry'a w kosmosie (Futurama) - animowny

bBeavis i Butt-Head - klasyka

Zwariowany świat Malcolma (Malcolm in the Middle)

Nagi patrol (Son of the Beach) - wypieracz do mózgów trudno stwierdzić czy ta głupota piętnuje głupote innych "tworów", będac głupszą od nich tak głupie że aż śmieszne, czy ktoś jest po prostu ponizej tych "tworów"
Ostatnio edytowano 8 cze 2007, o 01:55 przez Bohnooze, łącznie edytowano 4 razy
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 17 cze 2007, o 14:43


Marcin_ napisał(a):The O.C :viva:

Dołączam się do rekomendacji :)
Poza tym:
- Veronica Mars
- The Sopranos
- Dawson's Creek

z komedii:
- What I Like About You
- Friends
- Joey
- Da Ali G Show

Więcej nie bardzo sobie przypominam bo większość seriali które oglądam będzie kontynuowane po wakacjach
<<

Tatsumi

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 18 lip 2007, o 12:29


Nie wiem czy kot s tu wymienil ale polecam "Kampanie Braci" zyciowe i prawdziwe a jednak jest nie przyuwazylem
do listy moge dodac The Black Donnellys
M.A.S.H swietny serial kompediowy a pozatym inspektor eddie oraz rozowe lata 70 zarobily kolejne +
Ostatnio edytowano 18 lip 2007, o 12:46 przez Tatsumi, łącznie edytowano 2 razy
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 18 lip 2007, o 19:36


Tatsumi napisał(a):rozowe lata 70

oo to polecam bardzo :D
<<

fox

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 19 sie 2007, o 13:39


to ja podam dwa kultowe, ktorych nikt jeszcze nie wymienil

Arrested Development 9.7/10 na imdb (http://us.imdb.com/title/tt0367279/)
Firefly 9.5/10 na imdb (http://us.imdb.com/title/tt0303461/)
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 19 sie 2007, o 15:56


Według mnie, zdecydowanie najlepsze, zakończone seriale to:
Forever Knight-
Dramat opowiadający historie 800-letniego wampira, żyjącego w dzisiejszych czasach w Toronto jako detektyw, który stara się spłacił dług oraz odzyskać swoją moralność z pomocą Natalie Lambert...
Opis, może i nie jest zachwycający, ale gwarantuję, że jest genialny i z całą pewnością godny polecenia.
We wrześniu na CBS, wychodzi jego tak jakby remake, ale z innymi bohaterami, nazwa serialu to Moonlight.
Lexx-Ten serial zna wiele osób, niektórym się podoba, a niektórym wręcz przeciwnie.
Ja jestem w pierwszej grupce osób, tak więc szczerze polecam ten serial.
Charlie Jade-Opowiada o prywatnym detektywie mieszkającym, w świecie zdominowanym przez pięć korporacji. Podczas śledztwa odkrywa sekretna, pustynną fabrykę Vexcoru. Wielki wybuch przenosi go z jego świata (Alphaverse) do świata równoległego (Betaverse). Wkrótce Charlie zostaje zamieszany w konflikt obejmujący te dwa wszechświaty oraz kolejny z wszechświatów (Gammaverse).
Serial genialny, najlepszy jaki w życiu oglądałem, świetna gra aktorska i efekty specjalne.
Polecam !
Dla tych, którzy zaciekawią się tym serialem, to mówię, że robię napisy i umieszczam je na serwisie napisy24.pl
Red Dwarf-W odległej galaktyce, trzy miliony lat świetlnych stąd, wchodzimy na pokład statku wydobywczego Czerwonego Karła. Jego załoga to Dave Lister, ostatni żyjący człowiek; Arnold Rimmer hologram jego kumpla, stworzenie, które powstało w efekcie ewolucji z kota Listera; oraz Holly komputer pokładowy. Wszyscy oni próbują wrócić na Ziemię.
Serial komediowo-przygodowy, polecam wszystkim, którzy lubią się dobrze pośmiać i tym, którzy lubią niebanalne historie.

I to wszystko, życzę miłego oglądania :)
Pozdrawiam Jack
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

xoxo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 14 gru 2007, o 15:43

Re: Zakonczone seriale....


Zdecydowanie Twin Peaks Mnóstwo tajemnic, czarny humor, genialne postaci, pomieszanie absurdu i całkiem poważnych scen i używanie konwencji opery mydlanej dla wzmocnienia efektów. Generalnie genialne


Moi rodzice często opowiadaą o tym serialu. Ja sama go nie oglądałam, ale z ich opowieści wynika że jest wart obejrzenia.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 gru 2007, o 22:23

Re: Zakonczone seriale....


to Charlie Jade jest zakończone napewno?
na tv.com pisze, że new series( chociaż z 2005) a na tvrage, że jest on hiatus.
No i wychodzi, że jesli serial jest zakończony to znaczy, że wycofany z produkcji czyli chyba bez sensownego zakończenia? ( czyli moim zdaniem nie warty oglądania :D)
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 23 lip 2008, o 18:18

Re: Zakonczone seriale....


To ja od siebie dodam (postaram się nie powtarzać)

Dead like me 2 sezony - o grupie "ponurych żniwiarzy", których zadaniem jest opieka nad zmarłymi. Świetny klimat, nieograny (jeszcze) pomysł, doborowa obsada i wisielczy humor. No i główna bohaterka Georgia :hihi:

Buffy 7 sezonów i Angel 5 sezonów - dwa seriale Jossa Whedona. Wampiry, wilkołaki i inne cudaki - wszystko z przymrużeniem oka. Choć w późniejszych sezonach kończy się schemat "potwór tygodnia" i pojawiają się dość poważne wątki fabularne tworzące oś serialu, a każdy sezon posiada swój motyw przewodni. A już finałowe sezony to majstersztyki fabularne. Zmienia się klimat serialu na nieco bardziej dramatyczny. Ale i tak jak mówiłem - tematyka wampirza z przymrużeniem oka :)

The X-files 9 sezonów i Millennium 3 sezony, The Lone Gunmen 1 sezon - trzy świetne seriale Chrisa Cartera. Zjawiska panarnormalne, tajemnicze morderstwa i niewyjaśnione sprawy i najlepszy wg mnie serialowy duet - Mulder i Scully.
Millennium to zupełnie inny klimat - dużo więcej teorii spiskowych, mroczny klimat, niemal zero poczucia humoru (poza bodajże dwoma odcinkami). Ale to akurat atut tego mrocznego serialu.
The Lone Gunmen - spin off Z archiwum X opowiadający o zaprzyjaźnionej z Mulderem i Scully grupie Samotni Strzelcy. Podobnie jak agenci FBI tropią ciemne interesy Gabinetu Cieni i wielkich korporacji współpracujących z rządem. Serial na wesoło, bez dramaturgi Archiwum czy mroczności Millennium. Epilog serialu to odcinek Jump the shark - 9x15 The X-files.

Earth 2 1 sezon - grupa kolonistów przemierza nieznaną planetę. Stary ale jary. Niestety kończy się cliffhangerem :( ale mimo to warto.

Keeping Up Appearances (Co ludzie powiedzą) - Parodia godząca w w brytyjską małomiasteczkową mentalność. Taka ichniejsza Moralność Pani Dulskiej. Ostatnio wydane w TV OK - nie pamiętam ile tego sezonów było :)

póki co tyle :)
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 31 lip 2008, o 20:10

Re: Zakonczone seriale....


Charlie Jade ma jak najbardziej sensowne zakończenie i wszystko zostało wyjaśnione.
Producenci od samego początku mieli zamiar zrobić tylko 1 sezon, taką 21 godzinną miniserię.
Z powodu jednak wielkiego sukcesu na całym świecie, postanowili wpleść kolejne wątku i rozwinąć historię, na co niestety nie pozwoliły pieniądze :/

Jeszcze raz polecam !
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 lis 2008, o 19:21

Re: Zakonczone seriale....

Z zakończonych (jak i istniejących serialii), świetnym dla mnie był i jest 'Buffy: Vampire Slayer'. Świetne wątki fabularne (szczególnie 5, 6 sezon), świetnie wykreowane postacie (np. Willow, Angel, nawet sama Buffy) oraz bardzo dużo akcji (szczególnie w ostatnich 3. sezonach). Niektóre odcinki są lepsze, inne gorsze, jednak ogólnie serial jest świetny. Takie odcinki jak 5x22 (The Gift), 6x07 (Once More With Feelings), 6x20-21 (Villians i Two to Go), 3x20 (The Prom) i inne w/nie wymienone to istne majsterszytki! Joss Whedon wymyślił coś naprawdę świetnego.
p.s. co prawda, jeszcze zostało mi 12. odcinków ostatniego, siódmego sezonu, ale już mogę się wypowiedzieć ;]
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Zakonczone seriale....
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.