Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Zagłębie Lubin mistrzem Polski! » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 maja 2007, o 20:25

Zagłębie Lubin mistrzem Polski!

Tak się spodziewałem, ale cieszy mnie to nawet:) byłem duchem z nimi, ich zespół prowadzi trener którego bardzo szanuje i lubię.

[Wynik ostatniej kolejki]
We Are The World haiti
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 maja 2007, o 10:17


Wolałbym chyba żeby wygrał BOT ale cóż ... Zobaczymy jak Zagłębie wypadnie w pucharach :P
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 maja 2007, o 11:58


dobry klub na Polską ligę ale nie europejskie puchary. Dobrze przygotowani siłowo, niezła gra w defensywie i najlepszy kontratak w Polsce. Mistrzem zostali zasłużenie ale w Pucharach kit zrobią.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 maja 2007, o 18:41


Wolałem Bełchatów, ale trudno. Chociaż co to za różnica bo i tak żadna z tych drużyn nie zakwalifikowałaby się do Ligi Mistrzów.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 27 maja 2007, o 19:14


LOL Gol na 2:2 znikł po chwili :) BOT powinien mieć mistrza.
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 27 maja 2007, o 22:27


Jak dla mnie faul był. Zachowanie sędziego dziwne, ale lepiej że naprawia swój wcześniejszy bład niż go pozostawia i odbiera mistrzostwo Zagłebiu...

BOT pod koniec rozgrywek przypominał Lokomotywe napedzana opadłyi liśćmi po jesiennej zawierusze ;)

Mnie ciekawi jedno, jak to będzie wygladać gdy Lubin beknie za podobno kupowane mecze sprzed lat...
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 27 maja 2007, o 23:29


I bardzo dobrze że Zagłębie zostało mistrzem,a nie jakiś tam BOT Bełchatów .

Przynajmniej jest jakaś nadzieja,a tak kicha w pierwszych meczach.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 28 maja 2007, o 16:58


Zagra jak ich nie wywalą z OE :) a mecz Legia - zagłębie sędziował koleś który już gwizdał za kase dla zagłębia :) wywalą ich do 3 ligi i tyle będzie po mistrzu :)

Powinni to zrobić już po kupieniu awansu do OE, a tak tylko szkoda kibiców, ale w przypadku degradacji niżej oni tylko moga mieć pretensję do prezesa i działaczy klubowych.
Ostatnio edytowano 28 maja 2007, o 17:01 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 maja 2007, o 17:25


KaruzeL napisał(a):Powinni to zrobić już po kupieniu awansu do OE


oraz wiele innych oskarżeń...

Dowody?
We Are The World haiti
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 maja 2007, o 17:31


KaruzeL napisał(a):wywalą ich do 3 ligi i tyle będzie po mistrzu

i tu się mylisz :)

Mistrzostwo zostało wywalczone uczciwie. A Zagłebie beknie za to że kupiło awans do 1ligi :) i to jest różnica ;) bedziemy mieli mistrza i przedstawiciela w LM z drugiej ligi...

tlen.exe napisał(a):oraz wiele innych oskarżeń...

Czy KaruzeL wyglada Ci na prokuratora?
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 maja 2007, o 17:43


alvaro napisał(a):Czy KaruzeL wyglada Ci na prokuratora?


A czy ja powiedziałem że nim jest? Stwierdzam tylko że ma bardzo wiele złego do powiedzenia na ten temat co dla mnie oznacza to oskarżenie, więc pytam, gdzie są dowody...
We Are The World haiti
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 maja 2007, o 19:32


tlen.exe napisał(a):A czy ja powiedziałem że nim jest? Stwierdzam tylko że ma bardzo wiele złego do powiedzenia na ten temat co dla mnie oznacza to oskarżenie, więc pytam, gdzie są dowody...

A ja pytam czy to prokurator?

Nie ma dowodów? No nie ma... to że były prezes Jerzy F. został zatrzymany to nic.
Bo KaruzeL nie ma dowodów. Wypuścmy wszystkich więxniów z wiezień, bo KaruzeL nie ma na nich dowodów :]
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 maja 2007, o 20:25


Nie ma dowodów? No nie ma... to że były prezes Jerzy F. został zatrzymany to nic.


no i co że został zatrzymany? KaruzeL, nie masz dowodów? To trzeba ich wypuścić... :]

Ed. właściwie to EOT...
Ostatnio edytowano 28 maja 2007, o 20:27 przez tlen.exe, łącznie edytowano 1 raz
We Are The World haiti
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 maja 2007, o 21:05


tlen.exe napisał(a):no i co że został zatrzymany?

No nic... masz racje nic...

Prokuratura zatrzymała prezesa, Wydział Dyscypliny przy PZPN tylko czeka na dokumenty z prokuratury by móc ukarać kolejne kluby (w informacjach przewija się najczęściej Zagłębie) ale to nic... KaruzeL nie ma prawa tak mówić i już :]

To ja zakazuje Ci się wypowiadać na wszelkie tematy na które nie masz dokumentów :] o tak! :D ;)

tlen.exe napisał(a):Ed. właściwie to EOT...

?
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 maja 2007, o 21:11


No i jeśli już wiem że prokuratura ma dowody to nie mam nic więcej do powiedzenia. Bo dowodem nie jest to że kogoś zamknęli, tylko to, co na niego mają...

W ramach wyjaśnień:

EOT (angielskie End of topic) = "Koniec tematu" (dyskusji na temat)
We Are The World haiti
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 28 maja 2007, o 21:54


Wrocławscy prokuratorzy mają dowody na co najmniej dwa przypadki ustawienia meczu przez Zagłębie Lubin. Ale liczba spotkań kupionych przez lubinian w sezonie 2003/2004 może jednak być tak duża, że w nie będzie innej możliwości, niż wyrzucenie aktualnego mistrza Polski z ekstraklasy.
Te dwa zarzuty przedstawili zatrzymanemu niedawno byłemu prezesowi lubinian Jerzemu F. wrocławscy prokuratorzy Krzysztof Grzeszczak i Robert Tomankiewicz. Bardzo możliwe jednak, że śledczy już teraz wiedzą o większej liczbie spotkań, ustawionych przez walczące trzy lata temu o awans do pierwszej ligi Zagłębie.

Opowiedział o nich Jerzy F., lub któryś z sędziów. Może chodzić nawet o kilkanaście meczów, bowiem prawie wszyscy arbitrzy, którzy wtedy gwizdali lubinianom, zostali już zatrzymani, bądź sami się zgłosili do wrocławskiej prokuratury. Do dziś sędziuje zaledwie czterech. Co ciekawe, jest wśród nich... prowadzący sobotni mecz Legia - Zagłębie Hubert Siejewicz.


Trochę lektury, bo z tego co widze tlen sam nie czytasz a mnie nie wierzysz :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 maja 2007, o 22:17


KaruzeL napisał(a):sam nie czytasz a mnie nie wierzysz



Przyznałem racje? Przyznałem. Nie czytam wszystkiego co tylko się ukarze więc mogłem to jakoś przeoczyć...

Ps. Al, nie moja wina że nie zrozumiałeś, w mojej wypowiedzi nie było błędu...
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do Zagłębie Lubin mistrzem Polski!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.