Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Łyżwiarstwo figurowe » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Nenia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Postdodano 26 lis 2006, o 22:48

Łyżwiarstwo figurowe

Jestem fanką łyżwiarstwa figurowego, a szczególnie Jewgienija Plushenki, więc jeśli znalazłby się ktoś kto rozumie moją pasję ;) to zapraszam chętnie z kimś pogadam :D sezon tuż, tuż :D
Ostatnio edytowano 26 lis 2006, o 23:48 przez Nenia, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 26 lis 2006, o 23:00


Wolę jeździć ;) W spodku, podczas ferii i nie tylko :D Czasem oglądam, ale wielką fanką nie jestem ;)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 lis 2006, o 23:25


Lubię jeździć na łyżwach, ba nawet jak byłem młodszy i upadki tak nie bolały :) dużo jeździłem przez pewien okres nawet w klubie hokejowym, ale jakoś tak miałem słomiany zapał... jak z tenisem i innymi sportami.

A wracając do łyżwiarstwa figurowego, to dla mnie to jest kosmos zrobić takiego axla poczwórnego.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 27 lis 2006, o 00:29


KaruzeL napisał(a):Lubię jeździć na łyżwach, ba nawet jak byłem młodszy i upadki tak nie bolały :)


Upadki nie bolą ;) Gorzej ze zderzeniami ;D Ten temat przypomniał mi, że mam sprawdzić, kiedy otworzą lodowisko w Spodku ;D
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 27 lis 2006, o 23:08


ja niestety nie jeżdze bo u nas w mieście lodowiska nie ma, nie chce sie jeździć gdzieś daleko do innego miasta, a na naszym "lodowisku"( czyt. zamarznięty staw, bezpieczny jak cholera, kilka osob sie utopiło, a kilka prawie :P) nie mam raczej zamiaru jeździ. ale w telewizji to jak w transie moge przez wiele godzin oglądać. uwielbiam to. dlatego tez bardzo podobał mi sie film "ice princess" :P
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 lis 2006, o 16:47


u mnie właśnie budują lodowisko :D ale korzystać nie będę raczej.
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 2 gru 2006, o 01:05


Ja wolę jeździć. Za to oglądanie łyżwiarstwa figurowego zdecydowanie mnie nudzi. Jak już to wolę sprinty lub hokej :)
<<

Nenia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Postdodano 20 sty 2007, o 20:49


dawno nie zaglądałam na forum, a teraz piszę żeby przypomnieć, że we wtorek rozoczynają się Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym w Warszawie. W naszej kochanej TVP nie będzie praktycznie transmisji czyżby mistrzostwa odbywały się w Polsce?! 8/
<<

HeroSHI

Postdodano 25 mar 2007, o 00:51


Bardzo miło na to popatrzeć, jak przelatuje po kanałach i akurat na eurosporcie jest transmisja to oglądam :)
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 25 mar 2007, o 01:27


Do dramatycznych zdarzeń doszło w czasie rozgrzewki par sportowych przed programem dowolnym na mistrzostwach świata w łyżwiarstwie figurowym w Tokio. Kontuzji uległ Mariusz Siudek, który prawdopodobnie doznał urazu kręgosłupa (wypadnięcie dysku). W czasie relacji z zawodów w stacji Eurosport widać było płaczącą Dorotę Siudek.Tak zakończyła się kariera najlepszej polskiej pary, brązowych medalistów.

To się nazywa nieszczęście.Trzymałam za nich kciuki.Bardzo mi ich szkoda oraz tego że w ten sposób zakończyła się ich kariera ;( A miałam nadzieje na medal :(
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 4 kwi 2008, o 21:39

Re: Łyżwiarstwo figurowe


Uwielbiam łyżwiarstwo figurowe mężczyzn :D
Najbardziej Johnny'ego Weir'a , Stephane'a Lambiel'a , Brian'a Joubert'a i Jewgienija Pluszczenkę :P
mogę o nich gadać godzinami xD
<<

martynaly1991

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
ranczo

Postdodano 21 mar 2017, o 19:57

Re: Łyżwiarstwo figurowe


Jakoś szczególnie nie przyciągnęło mnie łyżwiarstwo figurowe , a na pewno nie lubię tego oglądać . Chociaż sama chętnie czasem włożę łyżwy i trochę pojeżdżę na zamarzniętym jeziorze zimą .
Doksycyklina cena, czy może być niższa niż w aptece ? Więcej na ten temat u mnie na blogu.

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.