Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

White Collar » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 cze 2009, o 18:49

White Collar

White Collar is about the unlikely partnership of a con artist and an FBI agent who have been playing cat and mouse for years. Neal Caffrey (Bomer), an incredibly charming criminal mastermind, is finally caught by his nemesis, G-Man extraordinaire Peter Stokes (DeKay). When Neal escapes from a maximum-security prison to find his long-lost love, Peter nabs him once again. Rather than returning to jail for his daring getaway, Neal suggests an alternate plan: he'll provide his cunning criminal expertise to assist the Feds in catching other notorious and elusive criminals. Initially wary, Peter quickly finds that Neal provides insight and intuition that cannot be found on the right side of the law.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 wrz 2009, o 11:07

Re: White Collar


Trochę więcej informacji o serialu:
Spoiler:

Zdjęcia
Promo
Promo 2
Kolejny zwiastun
Jeszcze dwa
Info o serialu po polsku
Zdjęcia obsady
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 30 paź 2009, o 00:29

Odp.: White Collar


Ktoś ogląda?
Jutro mam zamiar obczaić pilota. Miałam nie zaczynać nowych seriali, ale mi to nie wychodzi. lol No i Matthew Bomer. ;p
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 paź 2009, o 01:41

Odp.: White Collar


Ja oglądałem i jest świetne :) Pewnie dlatego że lubię takie klimaty - fałszerstwo, przekręty oraz sporo dobrego humoru i pomysł na dłuższą historię która przewija w tle. Na plus zaliczam też Matthew Bomera. Lubie go za rolę w Chuck i Traveler. Nie chcę zapeszać, ale mam ochotę na kilka sezonów tego :) Historia mi się podoba - były oszust pracuję dla FBI zamiast siedzieć w więzieniu. A najlepsze jest to że jego partnerem jest ten który go złapał. dwa razy ;) Humor jest wszechobecny, a to jest najważniejsze. Przypomina trochę Leverage. Historia pierwsze odcink całkiem neizła, takie wprowadzenie na czym będzie polegał serial, mam tylko nadzieje że nie zabraknie pomysłów.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 16 lis 2009, o 13:50

Odp.: White Collar


Obejrzałam wszystkie odcinki, które był dotychczas. Świetny serial. Inteligentny - niektóre rzeczy są trochę dziwn, ale patrzę na to przez palce ;) - i spora dawka humoru. Sprawy są ciekawe, mają dobre pomysły na ich rozwiązanie. Neal ma najlepsze pomysły. We'll throw a party! :P

Matthew Bomer! :D

Uwielbiam sceny Peter/Neal. Bardzo dobrze dobrali aktorów.
Pomocnik Neala też jest świetny.
Lubię też tą agentkę, nie pamiętam jej imienia. Śmieszne są jej sceny z Nealem.
Dobrze zobaczyć Tiffany po kilku latach, dawno jej w niczym nie widziałam.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 gru 2009, o 16:46

Re: White Collar


Pilot był niezły, ogólnie nas wprowadzili w historie, która jest ciekawa. Ogólnie dość ciekawie sie zapowiada, zobaczymy jak będzie dalej.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 12 gru 2009, o 22:00

Re: White Collar


Właśnie obejrzałam ostatni odcinek przed przerwą świąteczną i niezły cliffhanger. Mam tyle teorii teraz. lol Mam nadzieję, że tylko nas podpuszczają tą końcówką. :P

Co tak mało osób ogląda ten serial? Taki fajny jest. :)

Wraca 19 stycznia, więc jest czas nadrobić. ;)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 gru 2009, o 01:10

Odp: White Collar


Ja oglądam. Jeszcze 2 odcinki i będę na bierząco. Mi się strasznie podoba. I dlatego bardzo się ciesze, że będzie 2 sezon.

@EDIT
Jestem po 1x08 i mogę powiedzieć jedno - ogromne zaskoczenie. Nie mogę się doczekać nowych odcinków.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 26 gru 2009, o 17:12

Odp: White Collar


Końcówka 1x08 była super. Ale nie wydaje mi się, żeby Peter był bad guy. Mam przeczucie, że ta cała Kate jest zła...i może Peter chroni Neala przed nią? Nie wiem, pogmatwane to trochę, ale gdyby ktoś ją naprawdę przetrzymywał to wtedy by sobie tak nie mogła wychodzić z pokoju hotelowego jak jej się żywnie podoba...poza tym gdyby Peter naprawdę był zły, to by chyba nie odkryli tak szybo kart

BTW: Polecam twitter:

http://twitter.com/WhiteCollarUSA
http://twitter.com/jeffeastin

:)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 gru 2009, o 17:51

Odp: White Collar


Może Peter jest członkiem jakiegoś tajnego stowarzyszenie albo ich infiltruję :) Myślę, że serial kryje jeszcze sporo tajemnic przed nami. 20 stycznia dowiemy się czegoś nowego.

A co do Kate to sam nie wiem. Dziwny jest jej wątek i tyle. Zostawia wskazówki dla Neala, a nie chcę z nim pogadać. Niby boi się tych ludzi, a nie chcę od nich odejść. Dziwne
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 28 gru 2009, o 01:57

Odp: White Collar


Możliwości jest sporo. Ciekawe jak się losy potoczą dalej. Serial już ma zapewniony 2 sezon, więc na pewno zostawią nas z wieloma zagadkami. :)

Ten wątek Kate jest dziwny, cała Kate jest dziwna...

W ogóle uwielbiam kumpla Neala. xD
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 gru 2009, o 19:45

Odp: White Collar


1x02
Bardzo dobry odcinek, moim zdaniem lepszy od pilota. Fajna sprawa, przyjęcie świetne i wogóle pomysł ze złapaniem Goratha, czyli dzwonienie do niego na komórke. :P I mamy ślad w sprawie Kate, alfabet Morsa, czyli coś jest w butelce, albo coś jest związane z butelką, albo wogóle jeszcze coś innego. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 13 sty 2010, o 18:15

Odp: White Collar


Jeszcze tylko tydzień został do nowego odcinka!! :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 sty 2010, o 18:39

Odp: White Collar


+ parę dni na napisy... ale tak czy inaczej nie mogę się doczekać :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 13 sty 2010, o 18:57

Odp: White Collar


Oglądam bez napisów (chyba że z angielskimi), ale pewnie obejrzę dopiero po egzaminie, który mam 22-ego.

Jeżeli masz twitter, to polecam do "śledzenia" konto serialu i twórcy serialu.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 sty 2010, o 23:06

Odp: White Collar


Przenoszę do Archiwum.

white-collar-f825.html
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do White Collar
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.