Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

What I like about you (Siostrzyczki) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Alexis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 18 lis 2006, o 19:21

What I like about you (Siostrzyczki)

Tutaj dyskutujemy na temat serialu Siostrzyczki emitowanego w telewizji TVN7 w soboty i niedziele.

Obrazek

Valerie właśnie skończyła studia, ma fantastycznego chłopaka, apartament na Manhattanie, a przed sobą świetnie zapowiadającą się karierę w public relations. Jej życie jest spokojne i uporządkowane. Pewnego dnia do jej drzwi puka młodsza siostra Holly - jej totalne przeciwieństwo. Od tej pory życie Valerie diametralnie się zmienia. Holly nie toleruje żadnych nakazów i ograniczeń. Jest szalona, zwariowana i przede wszystkim mało odpowiedzialna. Zdesperowana Val bezskutecznie stara się okiełznać żywiołową szesnastolatkę. Jeff, chłopak Val, z rozbawieniem obserwuje siostrzane zmagania, natomiast przyjaciel Holly, Garry Thorpe, bez pamięci zakochuje się w Valerie wierząc, że jego uczucie jest odwzajemnione.
<<

nomed

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 19 lis 2006, o 17:30


Niezbyt długo miałam przyjemność oglądać, bo tatusiowi szkoda pięniędzy na kabel, ale tyle ile zdążyłam obejrzeć - polubiłam. Cholera, dlaczego ja mam takich rodziców?
<<

Wiolatak1991

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 28 lis 2006, o 10:52


Świetny serial, obecnie go oglądam w każdą sobote na tvn7. W sam raz zwłąszcza dla młodzieży.
<<

Kay94

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 28 lis 2006, o 16:52


jakoś nigdy na to nie trafilam choc słyszalam że fajne :D
<<

Piootr

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: Bydgoszcz

Postdodano 30 lis 2006, o 13:37


Ale ten serial już chyba nie kręcą?? a z tego co pamiętam to ostatni odcinek na TVN7 niczego nie rozwiązał :mad:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 lis 2006, o 15:59


bo to był ostatni odcinek 3 serii, a jest jeszcze 4. której nie było w Polsce ;)
<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 14 gru 2006, o 19:56


A wiesz może Olina czy któraś polska stacja ma zamiar puścić 4 serię?
Od czasu do czasu oglądałam, bo to całkeim sympatyczny serial
<<

Piootr

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: Bydgoszcz

Postdodano 14 gru 2006, o 20:02


Tak z ciekawości, czy ta 4 seria kończy się jakoś sensownie?? jest jakiś koniec który byśmy sobie życzyli??
<<

mac

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 16 gru 2006, o 15:33


Nawet fajny serial, teraz coś leci o 10:00 na tvn7 w niedziele ale powtórki, z tego co ja pamiętam to skończyło sie na tym że Holly poleciała do Paryża i tyle
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 gru 2006, o 17:24


Ireth napisał(a):A wiesz może Olina czy któraś polska stacja ma zamiar puścić 4 serię?

nie wiem :/ ale zawsze można sobie na YouTube obejrzeć :P
mac napisał(a):teraz coś leci o 10:00 na tvn7

po 12 ;)
<<

tonej

Postdodano 6 sty 2007, o 18:49


fajnu serial szkoda ze juz nie leci codziennie
mac napisał(a):teraz coś leci o 10:00 na tvn7

leci o 13:45 i 14:15 w weekend
<<

Rozbrykana

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 7 sty 2007, o 12:37


leci leci a dokladnie : Sobota, około 13:00
Niedziela, około 09:30 / powt. i jest bardzo sympatyczny..cieply mily... akurat by sobie opdpoczac od zgielku tygodnia...
<<

tonej

Postdodano 7 sty 2007, o 13:15


Ale sam przyznasz ze siastrzyczki maja pomysly :what:
<<

lezka237

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Lokalizacja: Z Zalesia

Postdodano 26 sty 2007, o 21:47


Uwielbiam ten serial ahh a Amanda Bynes jest najlepsza :)
Ostatnio edytowano 26 sty 2007, o 21:51 przez lezka237, łącznie edytowano 1 raz
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 18:22


Serial średnich lotów - nikt nie ginie, nigkogo nie ściga rząd, nic ciekawego :hihi: :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 11 mar 2007, o 21:06


a to w każdym muszą się takie rzeczy dziać? :roll: :P dla mnie jest świetny, niestety ostatnio nie ma mnie w domu jak leci w sobotę :P
<<

HeroSHI

Postdodano 11 mar 2007, o 21:11


0lina napisał(a):a to w każdym muszą się takie rzeczy dziać? :roll: :P dla mnie jest świetny, niestety ostatnio nie ma mnie w domu jak leci w sobotę :P


To znów jest na tvn7? pamietam ze byla przerwa... albo ja po prostu stracilam zainteresowanie ;D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 11 mar 2007, o 21:51

od grudnia bodajże lecą powtórki, teraz już 3 seria ;)
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.