Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

What I like about you (Siostrzyczki) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

HeroSHI

Postdodano 1 kwi 2007, o 11:42

Jak tak to może zacznę oglądać... Chociaż chyba trochę za wcześnie, nie zdążę wrócić ze szkoły :]
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 kwi 2007, o 18:23


od 23 kwietnia premierowy w Polsce 4 sezon na tvn7 :)
<<

Piootr

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: Bydgoszcz

Postdodano 6 maja 2007, o 15:30


Oglądam 4 sezon, jest bardzo fajny :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 cze 2007, o 23:50


Skończyłam oglądać WILAY :( Jak ja ten serial lubie! :D I co z tego, że nikt nie ginie, nikt nie ucieka z więzienia a wszystko kręcone jest w studiu... :P
Przez cały ten serial żaden wątek mnie nie zawiódł a 4 sezon był zdecydowanie najlepszy! :D W pierwszym było troche nudnawo bo była tylko Holly, Gary, Val i ten jej niewydarzony facet. W drugim już ciekawiej bo dołączaja Tina i Vince. Trzeci minimalnie gorszy bo był Ben, którego nie cierpiałam a czwarty to klasa :D Holly jest z moim ulubieńcem Vincem a Val jest z Vic'iem! :D Pamiętam jak pracowali razem i przez te pare odcinków, w których wszystko zanosiło sie, że będą razem strasznie go polubiłam ale jak go usunęli z serialu to jakąs mnie to nie ruszyło. Ale jak pojawił sie w czwartym sezonie to kompletne zaskoczenie! Szkoda tylko, że jest strażakiem bo jakoś to do mnie nie trafia ;)
Generalnie - bedzie mi brakować tego serialu :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 cze 2007, o 15:01


ja sobie oglądam właśnie 4 sezon no i spoko jest, ale powiem szczerze, że dużo bardziej interesują mnie wątki z Val niż z Holly ;P
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 17 cze 2007, o 14:56


HeroSHI napisał(a):Serial średnich lotów - nikt nie ginie, nigkogo nie ściga rząd, nic ciekawego :hihi: :D

A Ty co, chcesz żeby każdy serial był kopią "Prison Break"? :P
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 27 wrz 2007, o 15:27


a w ogole puszcza 4 sezon w tv? macie jakies wiadomosci?
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 28 wrz 2007, o 22:07


4 sezon już leciał w tv, dokładnie na tvn7 jakoś w kwietniu chyba. na pewno w kwietniu, bo pamiętam, że to było przed maturami, więc musiałam sobie odpuścić oglądanie :roll:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

filifionka89

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 11 lis 2007, o 13:46

Re: What I like about you (Siostrzyczki)


ja lubilam siostrzyczki, tylko szkoda ze sie urwalo i nie wiadomo co dalej :( mogliby puscic nowe
<<

xoxo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 13 gru 2007, o 23:30

Re: What I like about you (Siostrzyczki)


Urwało? Mi się wydaje że ten serial już się zakończył. Był przecież ślub Val z Vic'kiem (tym strażakiem - nie pamietam do końca jak on miał na imie :)) na którym Holly i Vince wrócili do siebie a Gary i Tina się pocałowali. To mi wyglądało na koniec...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 gru 2007, o 22:23

Re: What I like about you (Siostrzyczki)


no właśnie, seria miał zakończenie. Nawet w polskiej tv puścili do końca ;)
Vick ;)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 sty 2010, o 13:18

Odp: What I like about you (Siostrzyczki)


oglądam sobie właśnie od początku Siostrzyczki, hehe Holly to jest świr :D
<<

Mazur

Użytkownik

Posty: 33

Ulubiony serial:
DR HOUSE

Postdodano 30 maja 2017, o 15:21

Odp: What I like about you (Siostrzyczki)


kiedyś za nim nie przepadałam a aktualnie bardzo poprawia mi nastrój
Poprzednia strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.