Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Veronica Donovan » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 19:21

Veronica Donovan

Obrazek

Veronica Donovan-jest fikcyjną bohaterką serialu prison break graną przez Robin Tunney.
Była dziewczyna Lincolna Burrowsa. Adwokat. Michael nakłania ją do podjęcia sprawy brata. Po przestudiowaniu sprawy oraz zeznaniach Lincolna także uwierzyła w jego niewinność. Próbuje zdobyć dowody na jego niewinność, zgłasza się do organizacji specjalizującej się w sprawdzaniu słuszności kar śmierci „Project Justice”. Niestety zostaje odprawiona z niczym z powodu braku dowodów lecz jeden z działaczy tej organizacji Nick Savrinn uwierzył jej i zamierza jej pomóc. Ojciec Nicka także został niesłusznie oskarżony. Veronicka z Nickiem przeglądają jeszcze raz taśme z nagraniem zabójstwa vice prezydenta, po oddaniu kasety do technika ten tłumaczy im że głos na taśmie nie jest oryginalny i kaseta została sfabrykowana. Niestety kaseta znika. Poza tym adwokatke ścigają bezwzględni agenci Seecret Service, którzy nie przebierają w środkach by unieszkodliwić niewygodnych dla sprawy świadków. W pewnym momencie jeden z agentów postanawia wydać jej nazwiska osób zamieszanych w sprawę za co płaci życiem. Ostateczna apelacja nie przynosi skutków z powodu braku dowodów…
Ostatnio edytowano 26 lis 2006, o 19:32 przez Jack, łącznie edytowano 1 raz
<<

Mil@

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 29 lis 2006, o 19:59


Nie nawidze jej! Jest beznadziejna!Jak ją widze to mam ochotę wyjść z pokoju i sama nie wiem dlaczego :| Jak dal mnie jest taka zbyt...paniusiowata....szczególnie mnie wkurzyła jak chciała Michaela pocałować :/ Ale na szczęście(bądź nie szczęście, jak kto woli) "Firma" się nią zajęła :P
<<

l1er

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 gru 2006, o 19:21


Taa jest wkurzająca dobrze że oberwała w głowę dziwnie się zachowywała miała dziwny charakter nie lubie takich osób wrr
Nie każdy może byc kobietą
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 6 sty 2007, o 20:18


Dziwna kobieta troche mi jej było szkoda w serialu o niczym nie wiedziała ,....aż w koncu ją zabili :( :sad: :P
Ostatnio edytowano 29 sty 2007, o 18:27 przez dorcik88, łącznie edytowano 1 raz
<<

lezka237

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Lokalizacja: Z Zalesia

Postdodano 26 sty 2007, o 21:30


Całe szczęscie że ją zabili bo jej strasznie nie lubiałem :/
Ostatnio edytowano 29 sty 2007, o 18:28 przez lezka237, łącznie edytowano 1 raz
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 27 sty 2007, o 01:37


nie wiem dlaczego ale ona mi przypomina tą naszą polską Robinsonkę - Dżyżdzykową :)
a co do postaci to nie wnosiła zbyt dużo do serialu więc jakoś mi jej nie szkoda, btw. może teraz Linc zakręci się wokół tej blondyny co pracowała dla jego ojca ? ;p
So?
<<

tom

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 1 lut 2007, o 16:28


Grala tragicznie!I te jej wyrazy twarzy..DRAMAT!
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 17 lut 2007, o 17:25


Och, jak to dobrze, że inni zauważają to, co ja. Istnieli tacy, którzy twierdzili, że jestem dziwna, ale mnie naprawde okrutnie irytowały maski, jakie ona robiła :/ Taka ładna dziewucha, a tak się wykrzywiała przeraźliwie. Ona poza tym wszystko psuła, a ja sie tylko modliłam, żeby sa w końcu zastrzelili. Pasowali z Lincolnem do siebie -_-
Obrazek
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 17 lut 2007, o 18:08


Moim zdaniem jest to ciekawa postać :P Przynajmniej bardziej konkretna i zawzięta niż Sara ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 lut 2007, o 14:55


Mil@ napisał(a):szczególnie mnie wkurzyła jak chciała Michaela pocałować :/

A jest w tym coś strasznie dziwnego? Nie była z Lincolnem, znała dobrze Michaela i troche wypili - nic szczególnego. No i co, że M. to brat L.?
Be Ironic napisał(a): tak się wykrzywiała przeraźliwie

Oj tak, jej miny były tragiczne ;D

Ale za nic w świecie nie pasowała mi do Lincolna. Do Nicka owszel, ale do L.?! Gorzej niż Sara+Bellic ;D W ogole nie wyobrażam sobie żdanej dziewczyny dla Lincolna :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 26 lut 2007, o 14:23


Mnie trochę drażni ta postać. Ale i tak szkoda, ze mają ją zabić.
Ostatnio edytowano 1 mar 2007, o 15:29 przez glam_star, łącznie edytowano 1 raz
.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 mar 2007, o 09:55


glam_star napisał(a):Mnie trochę drażni ta postać. Ale i tak szkoda, ze mają ją zabić.


Wcale, że nie! Już ją zabili ;) Chociaż szkoda, widać że scenarzyści nie mieli pomysłu co z nią zrobić więc się jej pozbyli.
Ostatnio edytowano 1 mar 2007, o 15:30 przez Czesiek_PL, łącznie edytowano 1 raz
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 1 mar 2007, o 19:49


A mi szkoda, że już jej nie ma ... pozatym musieli ją zabić skoro odnalazła Steadman'a, inaczej serial skończyłby się zbyt szybko ;)
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 8 mar 2007, o 14:23


Ona kochała Lincolna... A on ją !!! Ja osobiście bardzo ją lubiłam...
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 8 mar 2007, o 16:03


początkowo jej nie lubiłem, ale potem spodobała mi się jej postac, jak już pracowałą z Nickiem
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 14 mar 2007, o 21:09


Jak pracowała z Nickiem, to w głowie jej tylko było uratowanie Linca... Ale wcześniej też była ok... I fajnie załatwiła Quinna... :]
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 24 mar 2007, o 01:56


Stara się ja może aby pomóc Lincolnowi wydostać się z więzienia i aby uniknął kary śmierci.
Bardzo się dla niego poświęca,mam nawet wrażenie że wciąż coś do niego czuje :/
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 30 mar 2007, o 21:24

No oczywiście, że go dalej kocha... I on ją też... ;]
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Veronica Donovan
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.