Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 14

Vampire Diaries - nowy serial CW » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

pasisiek

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 12 lip 2009, o 19:59

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW

serial się świetnie zapowiada. z tego co wiem to stacja CW też ma co do niego duże oczekiwania.
Ostatnio edytowano 12 lip 2009, o 21:44 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięcie linku reklamującego
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 6 sie 2009, o 23:19

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Producenci ''Vampire Diaries'' zachwalają, że ich serial to połączenie ''Supernatural'', ''Zmierzchu'' oraz ''Jeziora marzeń'' - czy to będzie mieszanka wybuchowa? Starali się także przekonać, że nie jest to po prostu kolejny serial dla nastolatek, którego akcja rozgrywa się w liceum.

Niedługo po premierze ''Vampire Diaries'' do stałej obsady dołączy kolejny aktor. Jego postać pojawi się w mieście z ukrytymi zamiarami.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 8 sie 2009, o 19:55

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Na początku witam :)

Lubie Supernatural i lubię Jeziora marzeń a jak dojdą do tego wampiry, to może wyjść coś ciekawego.
Osobiście uwielbiam True Blood od pierwszego odcinka. Wiem, że to będzie raczej coś jak słodka historyjka o słodkich, przystojnych wampirach uwodzących piękne niewiasty. Czyli coś, co amerykańskie nastolatki płci pięknej przyciągnie przed odbiorniki. Jednak wisi mi to i prawdopodobnie będę oglądał (a przynajmniej dodałem do swojej listy serialowych nowości, którą chcę zobaczyć w tym sezonie, a jak coś już zacznę, to zapewne będę oglądał cały czas, gdyż rzadko z czegoś rezygnuję (do tej pory, zrezygnowałem z dwóch seriali a oglądam naprawdę sporo, zdecydowanie ponad przeciętną, bo oglądam nałogowo).

Oglądałem zwiastuny i różne inne klipy i zapowiada się coś ciekawego.
Tego raczej nie można przegapić. Swoją drogą lubię produkcje The CW i liczą na to, że serial będzie trwał dłużej niz jeden sezon, a The CW nie pozwoli go uśmiercić.

Obrazek

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 sie 2009, o 22:10

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Ja pisze jeszcze raz - pilota obejrzę, ale jak to będzie 90210 z wampirami to dam sobie spokój. Ja chcę od takich seriali nieco ambitniejsze fabuły niż walka o wdzięki pięknej niewiasty. No i wilkołaków, to jest coś czego brakuje mi w True Blood, ale nawet jeśli VD będzie w 10% tak dobry jak produkcja HBO to go łykam.
Za serialem przemawia też premiera 10 września więc przed wielkimi produkcjami można go sprawdzić.

Galeria postaci
Ian Somerhalder wywiad
Spoiler:

Recenzja pilota
Nowa postać
Tytuły trzech pierwszych odcinków
Nowi aktorzy:
Spoiler:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 sie 2009, o 19:15

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Która brunetka, bo ja widzę dwie. ;p Kurde, ale ja będę miał seriali do oglądania...
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 sie 2009, o 01:08

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Nie tylko ty masz takie problemy :]

Promo nr. 6
Info od Kristin:
Spoiler:

Zdjęcia obsady

VD zachęca do oddawania krwi
Kolejne promo
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 wrz 2009, o 18:07

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Czy kokosów możemy oczekiwać od The CW :D szczególnie jak to ma być połączenie Jeziora Marzeń, Zmierzchu, Supernatural :D Jestem do tego nastawiony z lekkim przemrożeniem oka :D Na pewno serial jest u mnie bardziej wyczekiwany niż MP i TBL :D Już niedługo premiera :D więc zobaczymy ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 7 wrz 2009, o 21:03

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Zobaczymy co z tego wyjdzie, ja jednak niezbyt przychylnie jestem nastawiony do koncepcji romansidła :P
<<

maciekdmd

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 11 wrz 2009, o 10:51

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


DZisiaj Pojawił się właśnie w internecie pierwszy odcinek oglądał już ktoś ?? Co możecie powiedzieć o tym serialu??
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 11 wrz 2009, o 12:10

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Serial nawet fajny. Oczywiście powstał na fali popularności Zmierzchu i True Blooda, ale historia jest ciekawa.

Wampir Stefan (jak to brzmi ;P ), wrócił do rodzinnego miasta. Oczywiście, nie po to, aby wymiatać na lekcjach historii w miejscowej szkole, ale...
Spoiler:

Na zwiastunach było widać, że Stefan chodzi sobie w dzień i go słoneczko nie pali... Już w pierwszym odcinku, zagadka została częściowo wyjaśniona.
Spoiler:

Temu serialowi, na pewno dam szansę i obejrzę kilka kolejnych odcinków.
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 11 wrz 2009, o 17:47

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Dzięki za spojlery, teraz wiem że nie tknę tego serialu :D
<<

maciekdmd

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 11 wrz 2009, o 21:35

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Oglądałem pierwszy odcinek i naprawdę fajny oczywiście jak ktoś lubi tego typu seriale...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 wrz 2009, o 22:34

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Kolejny serial CW po którego obejrzeniu nie wiem co sądzić. :P Tak samo było po MP. W sumie to obejrze jeszcze pare odcinków, zobacze jaki serial będzie miał klimat.


W Buffy był taki sam pierścień, jaki miał Stefan i Damon. Tylko, że bardzo trudno było go dostać i był jedyny. (patrz 4x03).
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 wrz 2009, o 23:21

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Pilot obejrzany i jak dla mnie zbyt to infantylne. Nie to samo co True Blood. Taka młodzieżówka tylko że z wampirami. Tak jak Chris będę oglądał dalej żeby zobaczyć co z tego wyjdzie. Jeśli będą rozwiać mitologię i pojawią się jakieś inne stwory to na pewno będę oglądał.

Zwiastun 2 odcinka
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 12 wrz 2009, o 11:48

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


czemu wszyscy tam są tacy niebrzydcy :P
Nie bylo źle, aczkolwiek troszkę nudno. Ale może się rozwinie.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 12 wrz 2009, o 12:35

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW


Ale słyszałaś Placebo? :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 12 wrz 2009, o 13:19

Re: Vampire Diaries - nowy serial CW

Running Up That Hill, oczywiście, że słyszałam :P i MGMT też słyszałam i kogoś tam jeszcze :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Vampire Diaries - nowy serial CW
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.